Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai nuo kirminų

QUOTE(kykute @ 2012 11 19, 11:06)
Nežaiskit su žmogiškais vaistais. Yra pakankamai veterinarinių vaistukų - žmogiškas pirantelis, pvz., yra tik su viena veikliaja medžiaga, o veterinariniai - su keliomis, geriau subalansuotomis katėms. Kaip išimtį dar galėčiau suprasti mažiukus lėliukus kačiukus, bet suaugusiai katei geriau rinkitės specialiai katėms skirtus vaistus - ir dozuoti bus patogiau, ir žinosit, kad vaistai tinkamai veikia  4u.gif

Aišku, ačiū, bet kodėl veterinaras rekomenduoja tokius pirkti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(graimonda @ 2012 11 19, 17:18)
Aišku, ačiū, bet kodėl veterinaras rekomenduoja tokius pirkti? g.gif

Čia geras klausimas biggrin.gif Tikrai nežinau... ax.gif
Atsakyti
O ar esat pastebėję kokių vaistų nuo kirmėlių šalutinių poveikių? Maniškė po pastos nuo kirmėlių pasidarė kažkokia nervinga, krupčioja nuo garsų ir jei išsigandus prabunda iš miego, tai randu ir balutę padarytą...
Atsakyti
Mes vartojom katinams skirtas tabletes, bet nieko nepastebėjom. Dabar perėjom prie profilaktinių žolelinių lašiukų, kuriuos kas mėnesį savaitę palašinam (kol jaunas, po to dar rečiau reiks). Tai dabar sakyčiau netgi jam apetitas padidėja po jų (nes šiaip būna užeina nevalgymo savaitės). Tiesa tie lašiukai brangūs, bet jų labai daug, tai tikrai labai ilgam užteks, nes dabar į porciją maistelio reik lašint tik 5 lašelius.

O dėl išsigandimų, labai abejoju, ar čia pasta kalta... Gal katytė buvo išgasdinta ko nors labai stipriai ir šiaip jos charakteris ramesnis? Nes nusišlapinimas išsigandus manau čia jau rimtas signalas, kad jinai nesaugi jaučiasi. Jei šiaip pradėtų nelaikyti šlapimo, tada galėtų būti kažkas cheminio turbūt..
Atsakyti
QUOTE(Lolgimante @ 2013 01 08, 12:08)
Mes vartojom katinams skirtas tabletes, bet nieko nepastebėjom. Dabar perėjom prie profilaktinių žolelinių lašiukų, kuriuos kas mėnesį savaitę palašinam (kol jaunas, po to dar rečiau reiks). Tai dabar sakyčiau netgi jam apetitas padidėja po jų (nes šiaip būna užeina nevalgymo savaitės). Tiesa tie lašiukai brangūs, bet jų labai daug, tai tikrai labai ilgam užteks, nes dabar į porciją maistelio reik lašint tik 5 lašelius.

O dėl išsigandimų, labai abejoju, ar čia pasta kalta... Gal katytė buvo išgasdinta ko nors labai stipriai  ir šiaip jos charakteris ramesnis? Nes nusišlapinimas išsigandus manau čia jau rimtas signalas, kad jinai nesaugi jaučiasi. Jei šiaip pradėtų nelaikyti šlapimo, tada galėtų būti kažkas cheminio turbūt..


O kaip tie žoliniai lašiukai vadinasi? Nes ir šiaip aš prieš visą sintetiką esu. O katytei stresų gal ir nemažai buvo, nors šiaip ji drąsi, nei žmonių bijo ir nepanašu, kad prie svetimos vietos pratintis reiktų, visur šniukštinėja, dairosi, netupi kur pasislėpus(gal dėl jauno amžiaus), bet va ir remontus turėjom, ir į kitą miestą kelionę kelioms dienoms kartu su kate (bet jau ne pirmą kartą) ir morčius(ar ruja) jai ką tik baigėsi ir dar tie Naujametiniai fejerverkai... ir dar pastebėjau, kad jai atsigulus kojelė vieną virpa, tai gal tikrai nervai pakrikę, nes šiaip ji rami, tyli ir draugiška, jokių isterijų nekelia. Gal ką žinot kas tinka katei nervams paraminti?
Atsakyti
QUOTE(nereite @ 2013 01 08, 13:32)
O kaip tie žoliniai lašiukai vadinasi? Nes ir šiaip aš prieš visą sintetiką esu. O katytei stresų gal ir nemažai buvo, nors šiaip ji drąsi, nei žmonių bijo ir nepanašu, kad prie svetimos vietos pratintis reiktų, visur šniukštinėja, dairosi, netupi kur pasislėpus(gal dėl jauno amžiaus), bet va ir remontus turėjom, ir į kitą miestą kelionę kelioms dienoms kartu su kate (bet jau ne pirmą kartą) ir morčius(ar ruja) jai ką tik baigėsi ir dar tie Naujametiniai fejerverkai... ir dar pastebėjau, kad jai atsigulus kojelė vieną virpa, tai gal tikrai nervai pakrikę, nes šiaip ji rami, tyli ir draugiška, jokių isterijų nekelia. Gal ką žinot kas tinka katei nervams paraminti?


Kaip suprantu, Jūs katytę neseniai įsigijote ir dar jauną? Su maniškiu žinokit panašiai buvo, kol mažiukas buvo, tai drąsumas neišpasakytas. Ir į lauką ėjom, ir balandžius gaudėm, ir laiptinę tyrinėjom. Dažnai vedžiojau lauke, tada atšalo oras ir nėjom. Ir tik atšilus šiek tiek išėjom kažkur po mėnesio pertraukos. Viskas - katinas naminukas, slėpėsi iškart po manim, bijojo, nei balandžiai rūpėjo. Dabar net laiptinės bijo. Priprato prie namų ir tik čia jaučiasi saugus. Nors katinas tikrai vienas drąsesnių ir kaip jūs sakot naujoj vietoj nepasimeta, tik kad greit pradeda namo prašytis. Tai vat, su jaunyste dingsta ir drąsos kažkiek smile.gif Feriverkai irgi paniką kelia ir mums, ypač jei langą atidarau.

Jei ir remontas buvo, tai nemažai katytei stresų buvo. Manau tikrai didelė tikimybė, kad nuo šito ir negerai. O jei kojytė dreba, tai čia jau kažkas rimtesnio su tais nervais... Su tokiom bėdom nesam susidurę, ne ką tegaliu patart tik geriau pasiskambinti veterinarui, jei kokį gerą žinot. Gal net telefonu pagelbės ir nereiks už konsultaciją mokėti ir katytės vežti. Būna gi visokių gyvūnų depresijų, jie ir prie bado priveda ir dar prie visokių bėdų. Jei tik išeina laiku atskirti, tai greit galima pagydyti. Kitas dalykas, kad jūsų katytė nekastruota, o vat manau su kačių morčium tai visko gali ateit. Gal paprasčiausiai nurims hormonai visi ir pasitaisys sveikata.

O vaistai nuo kirminų vadinasi Wurmalin. Vokiški lašiukai, nieko mandro, kiek pamenu rozmarinas ir dar kažkokios trys žolelės sudėtyje yra. Kainavo man buteliukas kažkur apie 60lt(nepamenu ar čia jau su akcija, ar be jos, bet tikrai kaina pradinė daugiau nei 70lt nebuvo). Jie tinka ir šunims. Taip kad vieno buteliuko ilgam ir keliems gyvūnams gali užtekt. Nežinau, kiek jie veiksmingi, jei gyvūnas dažnai būna lauke, bet naminukams, kurie retkarčiais išeina į lauką, kol kas pasiteisino.
Atsakyti
Katytė pas mus 4 mėnesiai dar tik, pasiėmėm kai 3 mėn buvo, tai stresuoja katytė, stresuoju dėl to ir aš, norisi padėti, bet nežinau kaip. O pas veterinarus neskubu, nes jau ausytes gydėm, bet ji vis kaip jas kaso ir purto taip kaso, veterinarai nieko blogo neranda, nors ne pas vienus buvom, tik vaistų prirašo, nesinori tokios jaunos ant vaistų sodint, jau maža to, kad žmonės be vaistų negali, o čia dar ir gyvūnėlį su chemija kankint.. Bet gal tikrai reiks pasiskambinti, jei per kelias dienas nepraeis.. Į lauką irgi veržiasi biggrin.gif bet kai šalta ir šlapia nesiryžtu vesti, o pavasarį spėju jau irgi prasidės katiniškos baimės biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, savo katinui esu davus nuo kirminu DRONTAL tabletę, bet dabar išmeginau CESTAL CAT ir esu patenkinta. Prarijo lengvai, nes tabletė mažesnė nei drontal, ir dar pigesnė ir jokių šalutinių poveikių nepastebėjau. Augaliniais vaistais nuo kirminų aš vistik nelabai pasitikėčiau, ypač prieš skiepus..bet čia, aišku, tik mano nuomonė
Atsakyti
Labas smile.gif Susidurem ir mes su kirmunukais, po sterilizacijos pastebejom, kad dantim griezia, o neseniai pamatem ismatose kirminukus sad.gif Nusipirkom tableciu nuo kirminu, bet jos nelabai koki kvapa turi ir nevalgo ji ju sad.gif Su zuvim maisom, bandem su vistiesna, niekas neitinka... Kaip jai tuos vaistus duodate? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kisulita @ 2013 02 03, 13:14)
Labas smile.gif Susidurem ir mes su kirmunukais, po sterilizacijos pastebejom, kad dantim griezia, o neseniai pamatem ismatose kirminukus sad.gif Nusipirkom tableciu nuo kirminu, bet jos nelabai koki kvapa turi ir nevalgo ji ju sad.gif Su zuvim maisom, bandem su vistiesna, niekas neitinka... Kaip jai tuos vaistus duodate? smile.gif

Aš patogiai pasidedu katę ant kelių, suimu už pakarpos ir kita ranka sukišu tabletę į burną kuo giliau. Tada palaikau snukutį užčiauptą ir paglostau kaklą, iškart nuryja.
Tabletė neskani, dažniausiai savo noru katės jos nevalgo.
Atsakyti
as maciau kaip vet gyditoja sugirde...praziodino ir greitu judesiu sugrudo gerklen..ant liezuvio saknies..kate nurijo ir viskas...ziaurokai skamba,bet to kas neskanu nemanau,kad kitaisp sugirdysit....as burnos neuzciaupiau,kad nurytu paleidau ir viskas po proceduros mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho, o mes mat su maistuku maišyti bandėm blink.gif O katė taip nepasprigs? g.gif
Atsakyti