Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pienligė - grybelinis makšties uždegimas
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas gydytojai ginekologei > Ginekologinės problemos
Pages: 1, 2
Irena
Gerbiama, gydytoja.
Pastebejau (is mamyciu pokalbiu), kad si liga (ar galim tai vadint liga ?), dazniausiai kankina nesciasias. Is tiesu as pirma kart su pienlige susiduriau butent nestumo metu. Iki siol man nelabai aiskios jos atsiradimo priezastys. Nerandu jokio rysio tarp asmenines higienos ir pienliges. Ar liga persiduoda per partneri, ar tai hormonu sutrikimo pasekme, ar galima uzsikresti baseine ??
Taip pat noriu paklaust, kaip pienlige gali pakenkti kudikiuj (dar negimusiam, ir jau gimstanciam) ? Kokie sios ligos imanomi pozymiai ir simptomai ? Ar tik gydytoja gali tai nustatyt apziuros metu ? Kokios galimos komplikacijos negydant ? Kokius vaistus rekomenduojat naudoti, ar jie parduodami su receptu ? Gal zinote paprastu liaudisku budu ?
Ir svarbiausia - kaip imanoma sios ligos isvengti ??
Labai aciu.
Erika Čerškuvienė
Ši bėda vargina apie 75proc.planetos moterų.Tai nėra užkrečiama liga,o būklė,kuri rodo organizmo imunodeficitinę būseną.Candida grybas-sąlyginai patogeninė flora.Esant nusilpusiam organizmo atsparumui,jis pradeda daugintis,sukelia uždegimą.Tai pasireiškia perštėjimu,niežuliu makštyje ir išorėje,varškinėm išskyrom.Šis susirgimas dažnas,vartojant antibiotikus[sutrikusi mikroflora],nėščioms ar esant kt.imunodeficitinėms būklėms,diabetikėms[grybas mėgsta saldžią terpę],vartojant kontraceptikus[jie keičia makšties terpę į palankią grybams vystytis] ir kt.Makšties kandidozę gali provokuoti prezervatyvų,įklotų naudojimas,maudymasis baseine.Įrodyta,kad grybų kolonijos esti ne tik lytiniuose takuose,bet ir žarnyne.Todėl prioritetą reikėtų skirti geriamiems vaistams.Jie parduodami su receptu.Gydymas užtrunka gana ilgai-nuo mėnesio iki pusės metų.Vyrų, jei jie neturi skundų ,gydyti nereikia. Liaudiškos priemonės nebent laikinai palengvins nemalonius simptomus.Nereikėtų daryti makšties praplovimų,vonelių ir t.t.,nes tai gali dar labiau padidinti disbakterijozę.Nėštumo metu gydoma žvakutėmis.Gydyti ,reikia,nes tai infekcija,o ji nėštumo metu nepageidaujama,kaip ir kitos.
meja
aš pagimdžiau prieš tris mėnesius, dabar vėl atsinaujino pienligė, kuri labai dažnai kartojosi nėštumo metu. ar užtenka ir dabar gydytis žvakutėmis? ar yra koks nors būdas išvengti šios nemalonios ligos?
Erika Čerškuvienė

Vengti saldumynų ir pravesti gydymo kursą geriamais vaistais.Jei ir po 6mėn.kurso nepraeis,reikėtų paimti specialų pasėlį grybo jautrumui.Daro ,,Geromeda"Naugarduko g-vėje.
Erika Čerškuvienė

Tegul gydytoja paima tepinėlį,kad patvirtinti,kad tai pienligė.Trys Difliukano kapsulės-trumpiausias gydymo kursas.Ilgiausias-pusė metų.Vyrą reikia gydyti tik tuo atveju,jei jis turi skundų.Plačiau apie šią problemą jau rašiau.
Erika Čerškuvienė

Ar plyš tarpvietė, daugiau lemia vaikučio dydis.Jūs turite dar dvi savaites.Panaudokite antigrybelines žvakutes[nes geriamų vaistų negalima],ribokite saldumynus,nenaudokite dieninių paketų,dėvėkite medvilnines laisvas kelnaites.Dienos racione panaudokite daugiau produktų su bifidobakterijomis[Gefilus,Bifido ir kt.],nes grybo židinių yra ir žarnyne.O bifidobakterijos lemia normalią mikroflorą,naikina sąlyginai patogeninę florą,kurios atstovas yra ir grybas.
Varna
Rasau kaip busima mamyte, kuri po kokiu metu planuoja pastoti smile.gif.
Kaip galiu sustiprinti visa savo lytine sistema? Nes man amzinai nesibaigiancios bedos- tai candida, tai uzdegimai vargina, turiu zaizdele, turiu polipa... Nuosirdziai tikiuosi kad daugiau nieko. Bet pastoviai kuo nors sergu, kiekviena menesi pas ginekologus vaikstau. Pradedu galvoti- o kas bus kai pastosiu? sad.gif Juk nesugebesiu net vaiko isnesioti...

Kokia gali buti nuolatiniu ginekologiniu problemu priezastis? Ko galiu imtis kad sios problemos baigtusi?sad.gif
Erika Čerškuvienė

Išsitirkite infekcijas ir jas pasigydikite,pasidarykite onkocitologinį tepinėlį,o polipą reikia šalinti ligoninėje.
Galite panaudoti vitamininį preparatą Vitakur.
Erika Čerškuvienė

Uždegimai-ne nuo žaizdelės.Išsitirkite lytiškai plintančias infekcijas,taip pat pasidarykite pasėlį iš gimdos kaklelio su antibiotikograma.Jums reikia rimtesnio gydymo,o ne žvakučių.
pavasare
Mano viena drauge tol, kol neturejo artimo draugo, jokiu ginekologiniu bedu nepazinojo, bet kaip tik aplanke ja meile, tai ir prasidejo - viena uzdegima issigydo, kitas prasideda unsure.gif Kas savaite pas ginekologa lankosi... Ar moters lytiniu organu uzdegimas gali buti issaukiamas partnerio? nezinau, ar tiksliai issireiskiu, bet ar butina issitirti vyrui? juk cia nenormalu ohmy.gif Pagal save irgi zinau, kad kol buna pertrauka lytiniame gyvenime - viskas gerai, o kai turiu vyriski - tos pacios bedos unsure.gif Kaip tai galima butu paaiskinti?
Mama Ruta
Pagimdziau pries 20 dienu. Paskutiniais nestumo menesiais kankino pienlige, kurios niekaip nepavykdavo issigydyti. Kokia tikimybe, kad nebeatsinaujins ir po nestumo nustojus kraujuoti? Kaip elgtis? Ko vengti?
Erika Čerškuvienė
Kad atsinaujins,tikimybė didelė.Reikia gydytis priešgrybeliniais antibiotikais,stiprinti imunitetą vitaminais,ryklio taukais,ežiuolės preparatais.Vengti saldumynų,sintetinių aptemptų kelnaičių,dažnai keisti higieninius įklotus.
Erika Čerškuvienė
Be jokios abejonės lytines infekcijas sąlygoja lytiniai santykiai.Todėl gydomi dažniausiai abu partneriai(priklauso,kokia infekcija randama).
Samta0204
Laba diena, aš jau 6 metus turiu gimdos ir jos priedų uždegimą, pastovai kartuojasi pavasarį ir rudenį, nors beveik visalaiką geriau kontraceptikus( sako kad jie sumažina galimybę susirgti uždegimų) kiek kriepdavaus pas gydytojų tai pageredavo tik tam kartui po kelių menėsių vėl tas pats. Bandžiau keisti gydytojus, bet visi išrašo reklamuojamus vaistus. Po pusmečio jau norėčiau pastoti ar nebus man problemų dėl chroniško uždegimo?
Reda Žiobakienė
Sveiki,
Dėl lėtinės pasikartojančios lytinių takų infekcijos nėštumo metu gali būti problemų. Daugiausiai komplikacijų gali sukelti neišgydytos lytiniu keliu plintančios infekcijos, t.y chlamidiozė, ureaplazmozė ir mykoplazmozė, bei hemolitinio streptokoko sukelta infekcija. Ar tyrėtės dėl šių ligų, ar tirtas ir gydytas jūsų partneris? Šie tyrimai ir gydymas tiksliai pagal nustatytas ligas, partnerio ištyrimas
- būtų pirmas realus žingsnis lėtinės infekcijos išgydymui.
Beje, kontraceptinės tabletės negydo uždegimo, tai - tik profilaktinė priemonė.
Pagarbiai,
Gyd. ginekologė R. Žiobakienė
Varene
Laba diena.
Po gimdymo apie mėnesį gėriau Mikro-30, bet kadangi pastoviai kraujavau nuo šių vaistų, nustojau. Tačiau nuo tada jau kokį gerą pusmetį turiu tokią bėdą - iškart po mėnesinių prasideda "varškės" išskyros, baisus niežulys, lytiniai organai tiesiog ištinsta ir viduje lytinių lūpų ant gleivinių atsiranda žaizdelės - lyg būtų nutrinta. Šlapinantis degina, jau nekalbu apie lytinius santykius.. tai trunka apie vieną savaitę ir vėl kartojasi po kitų mėnesinių.
Naudoju tokius pačius higieninius paketus kaip visada, įklotų nenaudoju, nes bijau dar didesnes reakcijos.
2 kartus dariau tepinėlį, nieko nerodė, citologinis parodė makšties uždegimą. Gėriau vieną mėnesį Mycosyst (gydytoja paskyrė, kol nežinojo tyrimų rezultatų). Tą mėnesį šie simptomai neatsirado. Kitą mėnesį, kai buvo aiškūs tyrimai, vartojai Clion D žvakutes, irgi viskas buvo gerai. Šį mėnesį po mėnesinių vėl tas pats, šį kartą ir vyrui žaizdelės - lyg odelė butų nusilupusi ir tos pačios varškės išskyros blink.gif Gydytoja pasiūlė plautis Tantum rosa su irigatorium - bandžiau porą kartų, bet labai degina, ne tiek viduje, kiek išorėje. Tada pasiūlė Lomexin žvakučių.
Mano klausimas: ar ir yra tik toks "simtominis" gydymas makšties uždegimui? Ar negalima išgydyti visiškai?
Rita Matulionytė
Jūsų aprašyti simptomai labai panašūs į grybelinį makšties uždegimą(žinoma,tiksliau galima pasakyti tik apžiūrėjus ir atlikus tepinėlį).Tokie besikartojantys uždegimai gydomi geriamais medikamentais.Yra įvairios gydymo schemos,bet tai turi paskirti jus gydanti gydytoja.Manau kad Jūsų atveju gydyti reikėtų ir vyrą.
Elzė
Jau 1.5 metų turiu tų problemų. Žodžiu prasidėjo man tada toks nepakeliamas perštėjimas, ir nemalonaus kvapo išskyros plius skaudėdavo kairio šono apačioj.
Apsilankiau pas gydytoją- paėmė tepinėlį,- nieko nerado. bet aš vis tiek su savo bėdom neatstojau- tada nusiuntė dėl chlamidijų. (ten jau kita gydytoja darė tyrimus). Na atsakymas- kad jų nėra. Bet pas mane tai PROBLEMA niekur nedingo! tai profilaktikai išrašė doxiciklino (kažkaip ten panašiai) pagerti mums abiems. (sakė, kad jie ir profilaktikai gerai ir prieš chlamidijas jei ką). Bet problema vis tiek nedingo. Tada ši daktarė papuolė į avariją, tai aš nuėjau pas kitą. Ta irgi sako- nu kad viskas tvarkoj. Ale aš vėl neapsikentus ateinu. Ji sako, na gal ir yra koks nežymus sudirgimas. Išrašė ovule Lomexin. Na tai tuo tarpu padėjo. Po savaitės ir vėl Patarė pasigydyti su tuo Lomexin ir dar nusipirkti jo tepalo ir abiems pasitepti.
Ta va, jau taip pasaka be galo pusantrų metų. Buvau pas dvi skirtingas daktares (plius trečia dėl chlamidijų tyrė) Bet problema vis tiek ta pati. Na gal šono nebeskauda. Bet niežulys, nemalonus kvapas, išskyros vis tiek yra. Ir kai taip jaučiuosi, tai poreikis mylėtis ryškiai sumažėjo.
Rita Matulionytė
Neapžiūrėjus Jūsų,neatlikus tam tikrų tyrimų labai sunku atsakyti.Tad bendrais bruožais:
Nemalonaus kvapo išskyras sukelia tap vadinama bakterinė vaginozė.Tai ne lytiniu keliu plintanti liga,o makšties mikroorganizmų pusiausvyros sutrikimas. Gydymui skiriamas "Metranidazol"is.Šiek tiek būklę pagerina ir "Lomeksin"as.
Tačiau bakterinė vaginozė nesukelia niežulio,o ir pats prganizmas per 1,5 metų turėtų susitvarkyti su šia problema. Matyt dar yra kažkokie neigiami aplinkos faktoriai.Galbūt Jums abiems reiktų pakeisti prausimosi priemones(arba kurį laiką nenaudoti jokių prausiklių),apatinius rūbus skalbti tik neutraliais skalbikliais,stengti bevei nedėvėti sintetinių rūbų ir t.t.
Onora
Dar viena problemele turiu.

Dabar 23 c.d. kelias dienas kuno temperatura 37.5 'C, kartas nuo karto pamaudzia sonus,
o sianakt pradejo ikyriai mausti nugara ties strenomis. Ryte pabudus nemalonu maustelejima pajuntu tik islenkus ar itempusi nugara, taip pat sedantis, stojantis- ramybes busenoje nemaudzia,
Taip pat kartais jauciu kazkoki diegliuka nestipru ties kiausidemis ar pilvo apacioje.
Is maksties jokiu keistu isskyru nera - viskas normoj.
Nesu turejusi jokio uzdegimo- todel labai sunerimau, nes nezinau, ar tai gali buti uzdegimo simptomai.

Kas tai galetu buti?
Ar butina skubiai kreiptis i gydytoja, ar galiu palaukti pirmadienio, jei skausmas nestipres ir nedaznes?
Gal padetu siltas kompresas?

Aciu uz pagalba 4u.gif
Rita Matulionytė
Nemanau,kad tai uždegimas. Tikrai galite palaukti pirmadienio.
Šilto kompreso nedėkite.
Žiogienė
Laba diena. Prieš keleta dienu turėjau šiokiu tokiu nepatogumų: niežulys, perštėjimas ,baltos išskyros, bet ne skystos , o lyg gabaliukais, bekvapės. Po kelių dienų viskas praėjo . Jau buvau susiruošusi eiti pas gydytoją. Kas tai gali būti?
Rita Matulionytė
Matyt suaktyvėjo makštyje vegetuojantis grybelis,bet jūsų organizmas puikiai su tuo susitvarkė.
Lali
Laba diena,

norėjau sužinoti, ar gali pienligę nešioti vyras? pavyzdžiui, jei is prieš tai mylėjosi su sergančia pienlige, o paskui pakeitė partnerę ar tai reiškia, kad antroji turi daug šansų užsikrėsti šia liga?

Ačiū.
Rita Matulionytė
Vadinamoji "pienligė" nėra lytiniu keliu plintanti liga.Grybelį makštyje turi kiekviena sveika moteris.Tik tam tikromis sąlygomis jis gali suaktyvėti ir pasireikšti būdingais simptomais.
Confetele
Laba diena...

Ar gali taip būti, kad pradėjus naudoti KP atsinaujintu pienligė...
Ja gydžiausi prieš du mėn ir kai padarė tepinėlis jis buvo neigiamas.
Staiga prieš kelias dienas pradėjo perštėti...Eina tirštos ir gausios varrškės pavidalo išskyros...degina...nemalonu net sėdėti...makštis paraudus...
Kaip galima sau padėti iki to kol sulauksiu eilės pas gyditoja...
naudoju margaritos intymios higienos prausiklį su alijošiu ir geli karts nuo karto palaikyt mikro florai...
Dėkoju už atsakymą...
Rita Matulionytė
Kai kurioms moterims,naudojančioms hormoninę kontracepciją,dažniau kartojasi grybelinis makšties uždegimas.Efektyviai padeda tik specifinis priešgrybelinis gydymas.Todėl jei dar negreit pateksite pas gydytoją,vaistinėje nusipirkite žvakučių.
Raimonda21
doh.gif man labai daznai pasikartoja pienlige.nespeju issigydyti ir neuzilgo vel pasikartoja,nezinau nuo ko taip yra,gal nuo to kad ne iki galo issigydau arba per silpni vaistai,gal galetumet kokius pasiulyti g.gif
Rita Matulionytė
Jau ne kartą rašiau,kad grybelis yra kiekvienos moters makštyje,ir tik tam tikrom sąlygom suaktyvėja ir pasireiškia kliniškai.Jei tai kartojasi labai dažnai,būtinas pakankamai ilgas gydymas tam tikromis schemomis,kurį jums paskirs gydytojas.
Peliukas
Laba diena,
Turiu problemą. Esu nėščia 15-ta sav. Prasidėjo baigingas makšties perštėjimas. Kreipiausi į gydytoją, ši paėmė tepinėlį ir paskyrė Mikogal žvakučių. Nuo jų man buvo dar blogiau, naktį "sienom lipiau" kaip perštėjo ir graužė. Pasiskambinau gydytojai po dviejų dienų dėl tepinėlio atsakymo - grybelis. pasiskundžiau, kad tos žvakutės man dar blogiau, tai liepė trečios nebevartoti, o palaukti kelias dienas, pasiplauti išoriškai sodos tirpalu, o jei nepraeis, vartoti Gyno-Pevaryl žvakutes.
Apie sodos tirpalą iš skirtingų gydytojų esu girdėjusi skirtingų nuomonių. Vieni sako, kad gerai, kiti, kad ne, nes išdžiogvina gleivinę ir sunaikina ir gerąsias bakterijas. Kaip yra iš tikrųjų? Gal man geriau išoriškai pasitepti natūraliu jogurtu, ar kuo kitu?
Ačiū.
Rita Matulionytė
Plaudamasi išorėje tikrai nepakenksite.Dažniausiai sodos tirpalas šiek tiek palengvina būklę.Tik neplaukite dažnai ir labai koncentruotu tirpalu.
Cikadelė
Buvau pas gydytoją. tepinėlis buvo blogas, diagnozavo makšties bei gimdos kaklelio uždegimą. Gydytoja buvo kažkokia pikta ir kai paklausiau, ar tai pavojinga ir ar gali padėti man sutrukdyti pastoti, visiškai nereagavo į mano klausimus....

Norėčiau paklausti, ar tai pavojinga? nuo rugpjūčio jau norėjau bandyti pastoti, bet tikriausiai visi planai nusikels.... verysad.gif prirašė žvakučių POLYGYNAX N.6 (12). Pavartojus eisiu vėl apžiūrai, taip pat sakė, kad žiūrės kalposkopu (regis taip vadinasi)

Norėjau paklausti, Gerb. Gydytojos Ritos, kaip visa tai gali įtakoti mano pastojimo galimybes.... manoji gydytoja (tiksliau ją pavaduojanti) nieko nepaaiškino, o man baugu, nes baimės akys didelės, o ypač kai nieko nežinai...

Iš anksto dėkoju už atsakymą ax.gif
Rita Matulionytė
Makšties uždegimai dažniausiai yra lengvai išgydomi ir jokios įtakos pastojimui neturi.Sunaudokite visas paskirtas žvakutes(tuo metu neturėkite lytinių santykių) ir, jei išskyros nebevargins, drąsiai galite bandyti pastoti.
LiLdvl
Prieš maždaug mėnesį gydžiausi nuo uždegimo antibiotikais, simptomai buvo praėję, tačiau dabar vėl atsirado perštėjimas. Artimiausiomis dienomis neturėsiu galimybės kreiptis į savo ginekologę. Ar pagelbėtų tomis dienomis kokios nors vaistažolių ar pan. vonelės, gal yra dar kokių būdų padėti sau, kol galėsiu kreiptis į gydytoją?
Rita Matulionytė
Nelabai suprantu,kokiu uždegimu sirgote,tačiau bet kuriuo atveju padėtų ramunėlių nuoviras(jei nesate joms alergiška).
Raimonda21
jei as gydausi pienlige,ar mano vyrui irgi reikia gydytis? sad.gif
Rita Matulionytė
Jei Jūs gydotės pirmą ar antrą kartą, vyrui gydytis nereikia.Tačiau, jei grybelinis makšties uždegimas kartojasi labai dažnai, ir gydytojas Jums paskyrė kelių mėnesių gydymo kursą, tuomet reikia.
Lukrieša
Sveiki,

turiu klausimą dėl pienligės. Šiaip visą laiką mylėdamasi naudoju apsaugines priemones, tačiau pernai teko mylėtis be jų ir po to buvo prasidėjusi pienligė. Šiais metais planuoju pastoti, tad vėl pradėjome mylėtis su vyru be apsauginių priemonių ir štai vėl prasidėjo pienligė cry.gif Kodėl taip yra? Teko skaityti, kad vyro sperma gali sumažinti makšties terpės rūgštingumą, bet negi dabar visą laiką turėsiu gydytis pienligę??? Ar man alergija vyro spermai, ar laikui bėgant viskas susinormalizuos??
Rita Matulionytė
Vyro sperma grybelinio makšties susirgimo tikrai nesukelia, o alerginių reakcijų į spermą iš tiesų pasitaiko vis dažniau. Tačiau tai atskirti Jums padės paūmėjimo metu apsilankius pas gydytoją.
Žiogienė
Laba diena. Kankino mane gelsvos išskyros labai nemalonaus kvapo, niežulio perštėjimo nebuvo.Gydytoja padarė tepinėlio tyrimus ir nustatė grybelį. Paskyrė žvakutes ir aštuntai dienai kapsulę. Baigus vartoti po 3 dienų vėl tas pats(kol vartojau viskas buvo gerai).Ar galėjo gydytoja suklysti nustatydama diagnozę? Ar galėjo grybelis taip greit atsinaujinti?
Gydytoja minėjo, kad galima praeit tris kursus, po kurių visiškai išgydomas grybelis. Ar tai tikrai visam laikui? Ar vis gi vėl galima sulaukt tos pačios "šventės"? ax.gif
Ačiū 4u.gif
Rita Matulionytė
Jūsų išvardinti požymiai nelabai būdingi grybeliniam makšties uždegimui, todėl pirmiausiai siūlyčiau pakartoti tepinėlį.
Rituska
laba diena gerb. p.Rita
Po gimdymo nuejau jau antra karta pas ginekologe, pasidarius tepineli nustate (abu kartus) nedideli uzdegima. pirma karta israse Canifug zvakutes, o antra Clatrimazolum...kaip suprantu tai yra tas pats vaistas... blink.gif tik kaina skyriasi
Sakykit, ar racionalu gydyti uzdegima siais vaistais?
gal galetumet patarti zvakutes atstatancias normalia maksties mikroglora?
dekuj jums uz jusu pagalba 4u.gif
Rita Matulionytė
Grybelinį makšties uždegimą galima gydyti šiuo preparatu ir keletą kartų iš eilės, nes atsparumas šiai veikliajai medžiagai vystosi retai.
Geriausiai makšties mikroflora atsistato savaime, laikantis elementarių higienos priemonių, neturint lytinių santykių. Paprastai tam užtenka apie savaitės.
meskule
laba diena,jau pora metų kas menesi beveik kartojasi grybelis maksties.varskines isskyros ir stiprus niezulys.jau isbandem daug vaistuku ir zvakuciu ir geriamu,bet jis vis atsinaujina.tai labai vargina.ar yra koks kompleksinis budas tam isvengt?
Rita Matulionytė
Iš tiesų yra kompleksinis gydymas geriamais preparatais pagal tam tikras schemas, trunkantis iki 6 mėn. Jį paskirti turėtų gydytojas.
sigulda:)
Norejau paklausti: esu girdejusi kad gribeliui naikinti makstyje naudojamas sodos tirpalas, bet juk tai sarminis skystis. o juk makstyje naturaiai tai yra rugsti terpe, kas ir yra naturalus apsauginis barjeras nuo visokiu negerioviu. tai ar naikindamai grybeli sodos pagalba neprisidarysime daugiau bedos? ar nepasigausim dar nauju kitokiu gyventoju, juk barjeras- rugsti terpe suardomas?
Rita Matulionytė
Šiais laikais yra žymiai efektyvesnių priemonių grybeliniam makšties uždegimui gydyti,ir sodos tirpalas nerekomenduojamas.
Rimantė
Sveiki,

niekaip negaliu issigydyt grybelio, disbakteriozes. Geriau ir antibiotikus, ir zvakutes naudojau. Bet vistiek- jei ne kas menesi, tai kas du atsiranda varskes tipo isskyrus, niezulys, perstejimas ir t.t.
Ka daryti?
Rita Matulionytė
Patys antibiotikai gali provokuoti grybelinį makšties uždegimą.
Dažnai kartojantis makšties grybeliniam uždegimui rekomenduojami geriami priešgrybeliniai preparatai pagal tam tikrą schemą. Gydymą paskirti turi gydytojas.
ilbee
Sveiki,

Mano gydytoja mane ištyrė ir rado makšties uždegimą ir grybelį, išrašė tablečių, tiksliai nepamenu kokių, o jokių tepaliukų ir žvakučių ne, o man ten skauda, griaužia. Girdėjau kad uždegimą gerai gydo šaltalankių aliejus ar ramunėlių arbata. Turiu tokį colpo cleaner, tai gal būtų galima su juo praplauti.
Ir dar. Ar galima turėti lytinių santykių, kol neišsigydžiau.

Dėkoju labai iš anksto.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.