Įkraunama...
Įkraunama...

Kvepalai

QUOTE(Minerva @ 2008 01 22, 17:28)
Šiandien testavau S.Zaicevo "Maroussia". Saldūs beprotiškai, bet kažkuo labai patrauklūs, kai pagrindinis saldumas nugaruoja. Šaltą žiemą, kai reikia kelių megztinių, šiuos kvepalus visiškai įsivaizduoju kaip puikiai tinkančius.



O ju kur galima rasti blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kazarniene @ 2008 01 22, 17:31)
O ju kur galima rasti  blink.gif  bigsmile.gif


Kaune smile.gif Radau Urme ir Vilniaus gatvėje.
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 01 22, 18:28)
Šiandien testavau S.Zaicevo "Maroussia". Saldūs beprotiškai, bet kažkuo labai patrauklūs, kai pagrindinis saldumas nugaruoja. Šaltą žiemą, kai reikia kelių megztinių, šiuos kvepalus visiškai įsivaizduoju kaip puikiai tinkančius.


O čia tai nustebinai, kad jie saldūs g.gif Aš apie juos ratus sukau rudenį ir man jie pasirodė tokie aštriai - rytietiški. Dėl jų aštrumo ir nepasiryžau pirkti. Įdomiausia, kad man jie faini kol nenusigaruoja, nes paskui man pradeda graužti gerklę. Bet šiaip, tai geri kvepalai biggrin.gif Eisiu ir vėl pasiuostysiu...
Atsakyti
QUOTE(Jantra @ 2008 01 22, 17:43)
O čia tai nustebinai, kad jie saldūs g.gif Aš apie juos ratus sukau rudenį ir man jie pasirodė tokie aštriai - rytietiški. Dėl jų aštrumo ir nepasiryžau pirkti. Įdomiausia, kad man jie faini kol nenusigaruoja, nes paskui man pradeda graužti gerklę. Bet šiaip, tai geri kvepalai biggrin.gif Eisiu ir vėl pasiuostysiu...


Pratestuok dar kartą - saldūs ir net labai, bet ne "kompotiškai" - rytietiškai saldūs.
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 01 22, 18:50)
Pratestuok dar kartą - saldūs ir net labai, bet ne "kompotiškai" - rytietiškai saldūs.


Preis sloga ir būtinai bandysiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2008 01 22, 10:34)
Sveikos 4u.gif

Gal galit man apibūdint šituos kvepalus blush2.gif
user posted image
ir šituos
user posted image
Nemažai gerų atsiliepimų apie juos prisiskaičiau ir užsimaniau. Dar vieną kolegę į komandiruotę išleidžiu, tai sakau gal parveš  blush2.gif


Turejau. Saldus, bet savotiskas kvapas. Truputi jauciasi prieskoniu kvapas. Anksciau l. tokiu norejau. Dabar jau nebematau pirkt
Atsakyti
Man S.Zaicevo "Maroussia" tai thumbup.gif labai patinka
merginos gal kas turėjo ar žinote kuo skiriasi Fendi - Teorema nuo Fendi - Theorema Esprit D'ete by Fendi for Women. g.gif

Internetinėse parduotuvėse jų dar yra Cristobal -Balegancia. O kuo jie skiriasi vienas nuo kito tai ir man labai įdomu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ivalda: 22 sausio 2008 - 17:52
QUOTE(Hellga @ 2008 01 22, 03:53)
Merginos, gal kuri iš jūsų užsakinėjo kvepalus Internetinėj parduotuvėj www.fragrancenet.com?

Kainos patrauklios, bet ten kur reikia pasirinkti savo šalį, Lietuvos nerasta  schmoll.gif

Ar siunčia jie į Lietuvą, kas žino? Ir kaip ten galima užsakymą apiforminti???

Kiek zinau,tai jie i LT nesiuncia,pabandyk www.overstockperfume.com,ten dar pigiau,bet irgi neesu tikra ar siuncia i LT,dar yra www.fragranceshop.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2008 01 22, 11:34)
Sveikos 4u.gif

Gal galit man apibūdint šituos kvepalus blush2.gif
user posted image
Nemažai gerų atsiliepimų apie juos prisiskaičiau ir užsimaniau. Dar vieną kolegę į komandiruotę išleidžiu, tai sakau gal parveš  blush2.gif


turiu , labai mėgstami ir sėkmingai naudojami smile.gif Kažkuo panašūs į YSL Cinema , gaivūs , sakyčiau medienos ir vaisių mišinys g.gif
reikia , kad Dolce Vita aprašytu šį kvapą - žinau ,kad turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(foje @ 2008 01 22, 19:26)
Kiek zinau,tai jie i LT nesiuncia,pabandyk www.overstockperfume.com,ten dar pigiau,bet irgi neesu tikra ar siuncia i LT,dar yra www.fragranceshop.com 4u.gif


Yra mergaite Luka274 ji užsakinėja iš šios parduotuvės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Monikutė @ 2008 01 22, 11:34)
Sveikos 4u.gif

Gal galit man apibūdint šituos kvepalus blush2.gif
user posted image
ir šituos
user posted image
Nemažai gerų atsiliepimų apie juos prisiskaičiau ir užsimaniau. Dar vieną kolegę į komandiruotę išleidžiu, tai sakau gal parveš  blush2.gif


Va, radau rusiskai 4u.gif

Cristobal (ж)

Чувственный аромат классической элегантности. Начальная нота: фиговые листья, бергамот. Нота "сердца": жасмин, голубая фрезия, пион. Конечная нота: сандаловое дерево, пачули ваниль.

Eau de Cristobal (ж)

Цветочный, древесный, женский аромат Eau de Cristobal - более легкая, свежая интерпретация известного аромата. Парфюмерная композиция встречает яркими нотами бергамота, мандарина, ревеня и черной смородины. Затем открывается ее цветочное сердце: фрезия и пион придают аромату сладковатый вкус, а глубокие ноты жасмина и иланг-иланг добавляют чувственность и нежность. В базовой ноте – сандал, амбра, ваниль и бобы тонка.
Atsakyti
QUOTE(Indijaa @ 2008 01 22, 13:31)
Gal, kuri nors zinot kur atomaizeriu galima nusipirkti Klaipedoj???



FA pametė mintį, kad galima nusipirkti Dzintars kvepaliukus tokius, išpilti ar sunaudoti - ir bus atomaizeris

user posted image

O dar sakė kad kur išpilstomus kvepalus parduoda, anksčiau Pajūrio mugėj 2 aukšte buvo, Norfoj Šilutės plente. Bet pati dar niekur nežiūrėjau, taip kad tiksliai nežinau
Papildyta:
QUOTE(ivalda @ 2008 01 22, 18:53)
Yra mergaite Luka274  ji užsakinėja iš šios parduotuvės  mirksiukas.gif


Ačiū už info, merginos 4u.gif
Atsakyti