Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

Savo vaikiuką kirpau dar tik vieną kartą. Jis nesidavė, sukiojo galvą, bet šiaip ne taip apkirpo. Geriau būtų eiti pas kirpėją, mokantį kirpti būtent vaikus. Kur jūs vedate savo vaiką kirptis?
Atsakyti
skaiciau, kad Akropoly yra kirpykla, kurioje kerpamas mazylis priesais save mato akvariuma - taip lengviau ramiai issedeti. Bet pati ten nebuvau.
Atsakyti
Kaune, laisves dale ( bet nezinau tikslaus gatveles pavad) yra vaiku kirpykla kur vaika kerpa masinytej ar jam zaidziat.
Atsakyti
Kaune, I.Kanto gatveleje, visai salia Carlstono restorano yra tikra "Vaiku kirpykla". Jie specializuojasi butent vaiku kirpime. Galima kirptis zaidziant, ar masinelej. Maniskis niekur kitur nesikerpa. Tiesa savaitgaliais ten reikia netrumpai palaukti, bet galima isanksto uzsisakyti. Ju tel. 222525. Sekmes! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinaH @ 2005 03 18, 13:57)
Kaune, I.Kanto gatveleje, visai salia Carlstono restorano yra tikra "Vaiku kirpykla". Jie specializuojasi butent vaiku kirpime. Galima kirptis zaidziant, ar masinelej. Maniskis niekur kitur nesikerpa. Tiesa savaitgaliais ten reikia netrumpai palaukti, bet galima isanksto uzsisakyti. Ju tel. 222525. Sekmes! thumbup.gif

Gaila, kad nežinau, kur Vilniuj yra tokia kirpykla sad.gif . I Kauną dabar retokai nuvažiuoju, bet, kai nuvažiuosiu, reiks būtinai užsukti su vaiku ten mirksiukas.gif .
Atsakyti
Tie patys iš kauno vaikų kirpyklos norėjo filialą Vilniuje daryti, bet praėjo jau metai, o žinių apie tai jokių. verysad.gif

Saviškę aš kerpu namie, bet labai jau kreivai išeina. Norėčiau taip pat turėti pastovią kirpėją, kuri moka bendrauti su vaiku, kad jis išsedėtų visą kirpimo laiką.

Jei ką nors surasite, būtinai parašykite. smile.gif
Atsakyti
Musu visa seima kerpasi pas kirpeja Seimyniskiu gatveje. Ten kirpykla prie Zalgirio stadiono kitoje gatves puseje salia Zooparduotuves. Mano vaikis uzsiziuri i veidrodi ir isedi kol nukerpa, bendrauti moka, o as esu prisiziurejusi, kaip ji taiso darzelio vaiku pramogas su zirklemis, kai ateina iskarpytais lopais vaikai.
nezinau kaip su vaikais 2 metu, maciau kaip kerpa gal 4 metuku. jei domina konkreciau rasykit i az, duosiu varda ir telefona
Atsakyti
Labai keista, kad Vilniaus kirpyklos nieko negali pasiulyti vaikams. Anadien maciau kazkoki sena lietuviska dokumentini filma, kur praslydo kadras, kaip kirpykloj vaikas sodinamas i tokia masinyte (panasiai kaip prekybos centruose vazineja) ir ten kerpamas. Tokia maza smulkmena, bet vaikui, manau, butu l.smagu. Maniskis irgi is tu kuriems zodis"kirpykla" asocijuojasi su siaubu.
O del tos Akropolio kirpyklos su akvariumu - nieko ypatingo, buvom ten. Minusas, kad l.brangu - vaiko kirpimas ar 15, ar 20 lt, be to, tos kedes taip salia viena kitos sustatytos, kad tikrai nemalonu..
Teks vaziuoti i Kauna kirptis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedurna @ 2005 03 22, 08:53)
O del tos Akropolio kirpyklos su akvariumu - nieko ypatingo, buvom ten. Minusas, kad l.brangu - vaiko kirpimas ar 15, ar 20 lt, be to, tos kedes taip salia viena kitos sustatytos, kad tikrai nemalonu..
Teks vaziuoti i Kauna kirptis 4u.gif


Aha, nuvažiuok į Kauną, tai tikrai gausis pigiau nei 15 LT ax.gif thumbup.gif ... Nežinau, gal tada lengviau pačiai apkirpt bet kaip tongue.gif. Beje, maniškė labai mėgsta žiūrėt į akvariumą, ramiausiai išsėdi - nors tiesa ji ir nebemaža jau. Žiūrėsim, kaip su mažėle pavyks smile.gif. O šiaip visose kirpyklose kėdės viena šalia kitos, net ir brangesniuose salonuose smile.gif
Atsakyti
Alchemie
Idun

Tai kad jūsų vaikučiai jau žymiai vyresni, o mano Kleo 2.4 metų. Galvojau, kad ji bijo gydytojų, bet pasirodė, kai pakeitem, tai net pamėgo poliklinikoje lankytis. Žinoma prieš einant dar papasakoju kas jos ten laukia.
O su kirpėja taip neišeina. Buvome užėjusios į Viziją arčiausiai namų, klausiu: "Kas pas juos tokius vaikus kerpa", tai atsakė "Tkių nekerpame, bus 3-4 metai, tada ateikite."
O ir Kleo vos pro duris įėjusi, žliumbti pradėjo.
Tai ir kerpam namie, žinoma viena kartą lygiau gaunasi, kitą - kreiviau. 4u.gif
Atsakyti
Aš pati ir apkerpu..."bliudeliu" blink.gif , bet kiek vargt reikia mega_shok.gif ! Pvz, duodu purškiklį, kurį naudoju gėlėms purkšti ir leidžiu ant savęs purkšti, kad galėčiau apkirpti nors kiek gun_bandana.gif verysad.gif . Tai ir manau, kad geriau profesionalui duot apkirpt - gražiau juk apkirptų.
Atsakyti
Supermama 4u.gif , tai kad aš saviškę pirmąsyk irgi vos ne trijų nuvedžiau į kirpyklą. Iki tol irgi kirpdavau kirpčius pati... Galiukų beveik netrumpindavau, arba per kelis kartus biggrin.gif. O galvos kirpykloj iki šiol neleidžia plaut g.gif .
Atsakyti