Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Geriausias vaikų kirpėjas
Supermamų klubas > Naudingi patarimai > Tėvų patirties taupyklė
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6
viljana
anksciau pakirpavau pati ,bet neseniai nuvedziau pas savo kirpeja thumbup.gif tai su zirklem modeliniu pakirpo vaikina thumbup.gif greitai vel reikes eit pasipuost bigsmile.gif
afns78
thumbup.gif mes kerpames naujanose grozio salone pas Liucija nuo 1,5 metu ir kaina 10 LT.
Nireglina
Abu vaikus vedu pas savo kirpėją, pas kurią kerpuosi daugiau nei 10 m. Vyresnėlį pati kirpau iki 2 m., o mažių iki 2.4 m. Mūsų kirpėja moka užkalbėti vaikams dantis, tad kerpant nekyla jokių problemų.
brasta
Prieš savaitę pirmąkart kirpomės. Kirpykloje. Berniukui 2 metai 4 mėn. Viskas sekėsi puikiai, tik bandė vis žiūrėt į žirkles ir kur plaukai krenta... biggrin.gif
Donaldziukas
Mes kerpames nuo 6 men, pas kirpeja-stiliste wub.gif Labai graziai mus nukerpa isskutineja ornamentus, zodziu ji super wub.gif Jie kas nores galesiu imesti ir foto thumbup.gif
DievoUola
QUOTE(KristinaH @ 2005 03 18, 15:56)
Kaune, I.Kanto gatveleje, visai salia Carlstono restorano yra tikra "Vaiku kirpykla". Jie specializuojasi butent vaiku kirpime. Galima kirptis zaidziant, ar masinelej. Maniskis niekur kitur nesikerpa. Tiesa savaitgaliais ten reikia netrumpai palaukti, bet galima isanksto uzsisakyti. Ju tel. 222525. Sekmes! thumbup.gif
*

Mums sioje kirpykloje nepatiko. Aplinka grazi, bet kirpejos schmoll.gif Kelis metus is eiles, karts nuo karto vis megindavom nueiti, o paskui po bandymu vel kirpdavom namie vaika. PAskutini karta kirpeja keldama is kedes vaika vos jam kojos neissuko doh.gif Po to nusprendziau, kad ten ne pas vaika beda, o pas pacias kirpejas.
Galiausiai radom saunia vyru kirpeja smile.gif. Kuo ji sauni, o tuo kad vaika moka prasnekint ir visa laika kol kerpa vaikas tiesiog plepa. MAno vaikui pasiodo tik reikejo malonaus ir nuosirdaus bendravimo, o ne puosniu patalpu. smile.gif
Damena
QUOTE(Donaldziukas @ 2009 12 09, 09:08)
Mes kerpames nuo 6 men, pas kirpeja-stiliste wub.gif  Labai graziai mus nukerpa isskutineja ornamentus, zodziu ji super wub.gif  Jie kas nores galesiu imesti ir foto thumbup.gif
*

Tai zinoma imesk,labai idomu pamatyti kas per ornamentai.
Mes tai namuose kerpam,turim masinele.
Donaldziukas
QUOTE(Damena @ 2009 12 11, 02:32)
Tai zinoma imesk,labai idomu pamatyti kas per ornamentai.
Mes tai namuose kerpam,turim masinele.
*

Nu va 4u.gif
pasirodysim iros priekio ir is galo ir is sono mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
artistė
Sveikos. Gal kas turit kirpejos Kristinos is vaiku kirpyklos Kanto gatvej telefono numeri? Dabar ji ten nebedirba, o numerio neissaugojau. Aciu 4u.gif
ciupakabra
QUOTE(artistė @ 2009 12 16, 03:24)
Sveikos. Gal kas turit kirpejos Kristinos is vaiku kirpyklos Kanto gatvej telefono numeri? Dabar ji ten nebedirba, o numerio neissaugojau. Aciu  4u.gif
*

Kristinos nr-868992551, beje ji jau atsidarius kaip supratau nuosava vaiku kirpykla savanoriu pr., mes jau ten kirpomes ir mus laaabaiii patiko mirksiukas.gif
varhay
gal galit pasakyt tiksliau kurioj vietoj ta naujoji kirpykla yra??
ciupakabra
QUOTE(varhay @ 2009 12 30, 23:18)
gal galit pasakyt tiksliau kurioj vietoj ta naujoji kirpykla yra??
*

va prasom cia visa info yra 4u.gif
http://www.skelbiu.lt/7002732.html
martux
QUOTE(ciupakabra @ 2009 12 19, 20:03)
Kristinos nr-868992551, beje ji jau atsidarius kaip supratau nuosava vaiku kirpykla savanoriu pr., mes jau ten kirpomes ir mus laaabaiii patiko  mirksiukas.gif
*

Ir mes jau buvome, viskas nauja, blizga, priėmė beveik iš karto, žodžiu, dabar eisime tik ten.
kristelt
QUOTE(KristinaH @ 2005 03 18, 13:56)
Kaune, I.Kanto gatveleje, visai salia Carlstono restorano yra tikra "Vaiku kirpykla". Jie specializuojasi butent vaiku kirpime. Galima kirptis zaidziant, ar masinelej. Maniskis niekur kitur nesikerpa. Tiesa savaitgaliais ten reikia netrumpai palaukti, bet galima isanksto uzsisakyti. Ju tel. 222525. Sekmes! thumbup.gif
*

Mums irgi ten labai nepatiko verysad.gif Vaikas tik iejes i kirpykla pradeda verkti, klykti verysad.gif , tai koks gali but kirpimas 4u.gif Dabar kerpames pas mano kirpeja su malonumu biggrin.gif
Nexta
Kol dukryte buvo mazyte,vedziau centre Kaune esancioj vaiku kirpykloj smile.gif db pabandziau pas savo kirpeja nuvesti,patiko tai ten ir pakerpa mus kai pati lankausi smile.gif
ausruzel
Savo abu sunus nuo metuku pradejau vesti pas kirpeja, kur vyras kerpasi, ir vedu kas menesi, jokiu problemu, o drauge pradejo vesti nuo 2 m. tai problemos didziausios, nesiduoda ir viskas, o ant galvos plauku kupeta, kirpejai butu ka veikti
liepa27
QUOTE(DievoUola @ 2009 12 11, 00:37)
Mums sioje kirpykloje nepatiko. Aplinka grazi, bet kirpejos  schmoll.gif  Kelis metus is eiles, karts nuo karto vis megindavom nueiti, o paskui po bandymu vel kirpdavom namie vaika. PAskutini karta kirpeja keldama is kedes vaika vos jam kojos neissuko doh.gif Po to nusprendziau, kad ten ne pas vaika beda, o pas pacias kirpejas.
Galiausiai radom saunia vyru kirpeja smile.gif. Kuo ji sauni, o tuo kad vaika moka prasnekint ir visa laika kol kerpa vaikas tiesiog plepa. MAno vaikui pasiodo tik reikejo malonaus ir nuosirdaus bendravimo, o ne puosniu patalpu. smile.gif
*

4u.gif mano vyrui irgi nepatiko kirpeja toje kirpykloje.nors prie jos darbo negaleciau prikibt-nukerpa greit ir gerai.gal isduotumet paslapti pas kokia kirpeja ir kur kerpates dabar ax.gif
dalionska
Mano mažylis eina kirptis kartu su tėčiu - vienas kerpasi, kitas laukia. Labai didžiuojasi, kad yra pripažįstamas už "vyrą" biggrin.gif
mikki
mamkos,o kiek kainuoja vaiko apkirpimas specializuotoj kirpykloj?Vyras eina pas drauga stilista,bet su vaiku jis tikrai netures kantrybes.Pati jau nebenoriu,nes vaikscios iskandziotas,nelabai leidziasi kerpamas unsure.gif
Marly
Mes irgi visad kirpdavom saviski toj vaiku kirpykloj, paskutiniu metu mokejom 25lt ax.gif kaip vaikui man brangoka ax.gif be to aptarnavimas ir visa kita tikrai tiek neverta. Tik tiek kad pasodina i masinyte,o visalaik as turiu sokinet aplink vaika. Dabar kerpames uz 12lt paprastoj kirpykloj ir esam patenkinti biggrin.gif tad manau tikrai nebutina ta spec vaiku kirpykla mirksiukas.gif
gyga
Mes apsilankėm naujoj vaikų kirpykloj Savanorių pr. - patiko. Aplinka super, bet svarbiausia maniškis taip su kirpėja bendravo, kad paskui išsivest sunku buvo...
Kaina tokia pat kaip ir Kanto gatvėj (25 lt - nemažai kaip vaikui), bet po kelių nesėkmingų bandymų paprastoj kirpykloj, renkamės specializuotą.
jolzars
QUOTE(gyga @ 2010 01 28, 10:47)
Mes apsilankėm naujoj  vaikų kirpykloj Savanorių pr. - patiko. Aplinka super, bet svarbiausia maniškis taip su kirpėja bendravo, kad paskui išsivest sunku buvo...
Kaina tokia pat kaip ir Kanto gatvėj (25 lt - nemažai kaip vaikui), bet po kelių nesėkmingų bandymų paprastoj kirpykloj, renkamės specializuotą.
*

Labutis, gal galėtum parasyti telefona sitos kirpyklos. Buvau gavus žinutę, kad atsidarė nauja vaikų kirpykla Savanorių pr. ir dabar niekaip nerandu blush2.gif
ciupakabra
QUOTE(jolzars @ 2010 01 28, 10:46)
Labutis, gal galėtum parasyti telefona sitos kirpyklos. Buvau gavus žinutę, kad atsidarė nauja vaikų kirpykla Savanorių pr. ir dabar niekaip nerandu blush2.gif
*

868992551 cia naujos kirpyklos kirpejos nr. 4u.gif
iloncix
Mes taip pat savo vyruka kirpdavom Kanto gatvej, bet kirpejos nemoka su vaikais bendrauti, dusauja, kad ko tu cia verki, juk neskauda ir tt... Sunui dar nei 3 metu nera, tai toks pasnekesys visai nepadeda, vaikas visa laika praklykia, dziugu tik tiek, kad vaikas apkirptas, bet vyras kaskart grizes jas keikia. Paskutini karta vaziavom i nauja kirpykla prie Savanoriu ir Utenos sankryzos. Taigi likom labai patenkinti, atradom is Kanto gatves dingusia kirpeja, kuri puikiai su vaiku bendrauja, visa laika snekina ir tt... Tikrai rekomenduoju thumbup.gif
tori
mes Klaipedoje kerpames pas kirpeja vyra. Jis labai komunikabilus, mano vaikui labai patinka. Vyras irgi pas ji kerpas. Tai vyriska kompanija randa bendra kalba.
Daznai vyrai kirpejai geriau susigaudo kas ir kaip, ypac kai patys vaiku turi.
Pasitaiko daug ir kitokios orientacijos ju tarpe. doh.gif Bet musiskis tradicinis, taip kad itinka be problemu. rekomenduoju ax.gif
O cheri cheri
vaika vedu i kirpykla, vis pas ta pacia kirpeja. Pati tikrai nebendau net kirpti
vėja tėja
Vedu į savo kirpyklą, kaštuoja man tatai 20 Lt. vnt. Pati kirpt nebandžiau, vargu bau ar kas iš to išeitų.
elifė
sveikos

dukrytei 3,5m. iki šiol kirpdavau pati. ir beveik iki pat šiol - miegančiai, nes kitaip nesileisdavo schmoll.gif bet paskutinį kartą pasiūliau ir sutiko doh.gif tačiau galvopju kad reiktų nuvesti pas kirpėją, o ir ji pati ėmė kalbėt kad daržely vienas berniukas ėjo į kirpyklą tai gavo mašinytę. sako kai nueisim, tu pasakyk kad man atneštų lėlytę, o tada galės kirpti lotuliukas.gif
kaip suprantu iš specializuotų kaune populiariausi 2 variantai - arba kanto gatvėj arba savanoriuose. 25lt vaikui kaip ir nepikgu. iš kitos pusės, maniškė siaubingai nesileidžia plauti galvos, gal ten patiktų.... bet spėju nuėjus į specializuotą, po to į paprastą nueiti sunkiai seksis doh.gif

o gal dar kas nors turi kokių gerų variantų kaune? 4u.gif
medija7
As irgi galiu parekomenduoti mazyliu kirpykla Kaune Savanoriu pr.168. Esam buve ir Kanto gatveje kirpykloje, ir paprastose, bet labiausiai patiko pas kirpeja Kristina. O ji dabar ir atsidare savo kirpykla Savanoriuose. Tikrai visada labai gerai vaika nukerpa. Gal paprastoje kirpykloje ir pigiau, bet tada reikia zinoti gera kirpeja, nes mano mergaite ne karta prastai nukirpo. Kirpciukai buvo nukirpti nuo paties virsugalvio, niekas taip ir nesugebejo ju normaliai sutvarkyti, o va Kristina kuo puikiausiai istaise kitu kirpeju broka smile.gif Gerai, kad pavyko suzinoti jos tel.nr., nes jau buvau praradus vilti, kad kazkas gali gerai nukirpti vaika. Taigi kirpeja tikrai Super thumbup.gif O pati kirpykla irgi graziai irengta, erdvi, vaikai gali dar ir pazaisti apsikirpe, tai daugiau aktualu tiems, kuriu vaikuciai nenori kirptis,nes cia yra kuo juos sudominti. Man svarbiausia gera kirpeja, bet, aisku, grazi aplinka irgi labai gerai smile.gif Mes siandien kaip tik ir apsilankem sioje kirpykloje, grisim ten butinai dar karta. Jau kazkas cia rase, bet galiu pakartoti tel nr. 8689 92551. Rekomenduoju mirksiukas.gif
juste10
Sveikos,reikia konsultacijos apie specializuota kirpykla vaikams Klaipedoje,kur yra,kokie atsiliepimai?Aciu
avilnius
QUOTE(lliukaster @ 2008 01 22, 12:56)
Vip Art kirpykloje dirba nuostabiu ranku kirpeja....Jua 10 m pas ja lankausi ir jei tik kur "netycia" krypteliu pas kokia kita kirpeja..ne kas.... Dabar pas ja kerpasi ir mano sunus, auginantis kasas ir neprisileidziantis savanoriskai kirpeju..o Vat jekaterinai "atsiduoda" su mielu noru...Ir kaip is vaiko mano galva normaliai ima-15 lt.

tel:2613581
Tik zinokit sunku papult:-) Tad turekit kantrybes;-))
*

ir mums reikes pabandyti 4u.gif
D3MO
QUOTE(Vaizele @ 2008 01 19, 20:55)
Mielos mamos,

nusibodo mano vaikiui Vizija  tongue.gif Gal tiksliau jo mamai  biggrin.gif

Patarkit tikrai gera kirpeja berniukui Vilniuje. Jam jau nebe vienodai sviecia jo isvaizda, man irgi noretusi kazko idomesnio nei tiesiog trumpi plaukai. Gal kazkoks iskarpymas sonuose (ala kaip isskutinetos linijos). Na, kazkas idomesnio ir stilingesnio.

Koks kirpejas (-a) yra geras ir padaro kazka idomesnio, stilingesnio ir vaikams?
*

bet koks privatus kirpimo salonas tai sugebes atlikti (tik nesamdomos kirpejos)
Pingvinukas
Na pagaliau ir Vilniuje atsirado vaikų kirpykla thumbup.gif Gal jau kas nors buvote? Kokie atsiliepimai ax.gif

http://www.pukiokirpykla.lt/kirpimas
Liusii
QUOTE(ausruzel @ 2010 01 13, 13:25)
Savo abu sunus nuo metuku pradejau vesti pas kirpeja, kur vyras kerpasi, ir vedu kas menesi, jokiu problemu, o drauge pradejo vesti nuo 2 m. tai problemos didziausios, nesiduoda ir viskas, o ant galvos plauku kupeta, kirpejai butu ka veikti
*

nu matot kiti vaikai metuku dar buna trumpais plaukuciai, gi ne visiems vienodai auga ax.gif as irgi vedziau tik dvieju metuku, nu zinoma gal alejau ir kokiu pusantru bet man patiko kad plaukuciai ilgesni, be to maniskis nesileido ir man jo plauku kirpti doh.gif bet ir mes apsilankem naujoj kirpykloj savanoriuose ir apkirpo mano verkianti kavalieriu biggrin.gif sauni kirpeja thumbup.gif
dabej
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 04 19, 15:57)
Na pagaliau ir Vilniuje atsirado vaikų kirpykla  thumbup.gif Gal jau kas nors buvote? Kokie atsiliepimai  ax.gif

http://www.pukiokirpykla.lt/kirpimas
*

as irgi cia nebuvus, idomu ir man atsiliepimai... tik kainos pasirode didokos...
O vedziau savaja stai cia
vaiku kirpyklele
man patiko, kirpom kirpciukus ir galiukus, ir nedaug sumokejom thumbup.gif
Pingvinukas
Mes šiandien apsilankėme Pukio kirpyklėlėje thumbup.gif Labai man patiko ir sūnui įspūdį padarė. Labai graži aplinka. Tik sūnus labai jau neramus ax.gif Jau atrodo ne toks ir mažas, o sukinėjosi į visas puses. Šaunuolė kirpėja wub.gif Labai gražiai apkirpo, nors tikrai nelengva buvo ax.gif

Tikrai norėsis sugrįžti wub.gif

O dabar ten dar ir 40% pavasarinė nuolaida thumbup.gif
Kerpant vaikutį darbo dienomis nuo 11 valandos iki 16 valandos, "Pukis" suteikia 40 proc. nuolaidą vaiko kirpimui!
ssanta
iš pradžių ėjo į vaikų kirpyklą, Kaune netoli muzikinio teatro tikrai thumbup.gif dabar paskutinį karta buvo paprasatoj ir viskas labai gerai
jolacka
QUOTE(dabej @ 2010 04 24, 09:16)
as irgi cia nebuvus, idomu ir man atsiliepimai... tik kainos pasirode didokos...
O vedziau savaja stai cia
vaiku kirpyklele
man patiko, kirpom kirpciukus ir galiukus, ir nedaug sumokejom  thumbup.gif
*

man tai labai nekokį įspūdį paliko ši kirpykla, aišku - aplinka vaikui įdomi, žaislai, filmukai ir t.t., bet vis tiek svarbiausia juk kirpykloje - kirpėja, o mano nuomone jai rankos auga neaišku iš kur schmoll.gif kreivai-šleivai tą mano vaiką apkirpo per 3 min, kai apžiūrėjau ir paprašiau kirpčiukus palyginti, nes buvo nukreivinti nustebo labai "o tai jūs norėjote lygiai??" biggrin.gif "bakiukai" skusti-lupti, kąsniais tokiais, viršugalvio prašiau netrumpinti, nes verpetai ir po to piestu stojasi, tai nuvarė, prašiau "kepurėlę" padaryti - irgi nė iš tolo, žodžiu, ko prašiau - negavau nieko, tai supratau,kad tiesiog kaip moka, taip kerpa..o moka - nelabai kaip...verdiktas - nebeisiu, nors ir vaikui patiko mašinytės, žaislai ir čiupa-čiupsas, bet jis gi į veidrodį dar nežiūri, tai jam ramu :Danksčiau kirpomės Akropolio Buržua, su akvariumais, tai nėra ko lyginti net kirpėjų darbo kokybės schmoll.gif
NicoleUK
As tai pati kerpu tiek vaika tiek vyra kolkas sekasi neblogai bet jau pamastau reiktu nuvesti ir i kirpykla tik galvoju kaip jis ten jausis specialiu nera kad butu vaikams skirta tai g.gif
Tigrine007
Aš irgi savo mažių ir vyrą apkerpu pati smile.gif
na reiks kirpėjos nebent tada kai mano mažius paprašys kokio nors įdomaus kirpimo biggrin.gif
charisme
vaika kerpu ten kur ir pati tvarkausi plaukus, musu kirpeja nuostabi esam labai patenkinti thumbup.gif
ene
Aš Puki pareklamuosiu. Vaiką kirpo ilgai, bet ir linksmai. Viską apžiūrėjo, pažaidė, filmukus pažiūrėjo, galiausiai ant gimnastikos kamuolio pašokinėjo, kol aš nusprendžiau, kad gana. Gavosi juokinga šukuosena (na, šukuosena to nepavadinsi smile.gif ), bet personalas ir įranga paliko gerą įspūdį. Mano dvimetis kitą dieną liepė vėl ten važiuoti. Kad būtų aiškiau - namie kai vyras suimdavo jo veidą aš dviem judesiais nukirpdavau kirpčiukus. Ši kirpyklas man kaip stebuklas buvo smile.gif
aureku
Gal ir siaulieciu mamyciu vedanciu i kirpyklas vaikucius, Gal butu kokiu atsiliepimu. O kaip daznai vedate mergaitems patrumpinti kirpciukus. Manoji pakankamai daug turi plaukuciu ir greit auga, tai pati kerpu kas dvi savaites, bet noreciau, kad profesionalas graziai pakirptu.
Stigma
Tik ką iš Pukio kirpyklėlės grįžom- negaliu atsidžiaugt. Mano vaikio laaabai stori, ilgi ir linkę veltis plaukai, dėl ko kirpimas užtruko 1,5 val, bet kirpėja puikiai susitvarkė, labai gražiai apkirpo. Visas personalas su šypsena, vis pasityeirauja, ar ko netrūksta- ir tėveliam ir vaikučiam. Aplinka nuostabi, kaina normali. Maniškis dabar laksto visas patenkintas ir, sako, kad kitur kirptis nebeis. Žodžiu, mus abu sužavėjo! bigsmile.gif
ramuramu
o gal žinot kur Klp apkirpti berniuką?
kirpdavau su mašinėle namie, bet jis nori ilgesnių plaukų. Nuvedžiau porą kartų į kirpyklą, bet jam nepatiko nei vienoje nei kitoje. Parėjęs išsikarpė pagal save. Net nežinau kur vesti g.gif
Kyvis
Klaipedos mamytes, atsiliepkit!
Poilsiaujam Klaipedoj, ir per tuos karstus orus supratau, kad pribrendo laikas rimciau apsikirpti mazajai smile.gif Bandau surast kokia specializuota vaiku kirpyklele, kur bent kazkiek pritaikyta vaikams butu, bet nesiseka... Nera tokiu?

Pasidalinkite patirtimi, kur vedate kirptis savo mazylius Klaipedoje?
As savajai tik nuo akyciu pora kartu mieganciai kirpau, nes kitaip su zirklem neprisileidzia. Tai bijau kad ir paprastoj kirpykloj nieko gero nesigaus.
Laukiame patarimu 4u.gif
U_gutė
Gal galit rekomenduoti kur apkirpti metukų mažylį Alytuje?
erikiuxxx
Pukio kirpykloi super thumbup.gif wub.gif labai patiko wub.gif
Benukas
Maniskis kerpasi pas MB kirpeja. Kai buvo 1metuku - sunkiai issededavo kedeje, bet dabar su malonumu eina abu mano vyrai kartu kirptis 4u.gif
viavia
Mes vedame kirpti savo berniuką į Kaune savanorių prospekte atsidariusią kirpyklą. Šauni kirpykla ir kirpėja. 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.