Įkraunama...
Įkraunama...

Geriausias vaikų kirpėjas

As savo vyrus irgi kerpu pati namuose, nes mazajam kazkada senelis gera darba nusprende padaryt-nuvede i kirpykla doh.gif tai sugebejo per valanda ikalbet ant kedes atsisest, o pamacius zirkles kilo toks skandalas, kad teko abiems sprukt blush2.gif pirmus kartus ir man nelabai lygiai nukirpt gavosi, bet bent jau mazius pakankamai ramiai stovejo...o dabar, po 5 metu, esu kirpeja - profesionale lotuliukas.gif
Atsakyti
As irgi kerpu savo mazyli pati,bet kerpu tik mieganti,nes kitaip neimanoma butu apkirpti.Jis net nesileidzia prisiliesti prie plauku su zirklemis, o apie masinele is vis nera ka kalbeti,nes net siurblio garso bijio.Aisku, neiseina jau taip graziai apkirpti,bet vis geriau negu labai plaukais apauges.
Atsakyti
Aš irgi va noriu nuvest saviškį apkirpt...Ligi šiol pati kirpdavau,na bet dabar 2m. vyras,tai ką aš čia jau jį pati kirpsiu...
Bet aš neįsivaizduoju,kaip jį apkirps,kad sėdėtų vienoj vietoj g.gif Bandysiu pas savo kirpėją nuvest...Gal kaip nors,eisim į namus...Aš tai nenoriu labai trumpai kirpt,tik noriu,kad į akis nelystų.... Ar eit į tą vaikų kirpyklą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vyšniux @ 2007 03 11, 16:20)
Mes keliaujam i VAIKU KIRPYKLA Kaune thumbup.gif

thumbup.gif vieta clap.gif:
Atsakyti
va mes irgi ieskome kirpyklos, mes plaukiukai ilgi ir norisi kad graziai apkirptu, o ne gabalais pati biggrin.gif
bet vilniuj nerendame vaiku kirpyklos kaip kaune verysad.gif
gal pas savo kirpeja nuvesiu, paziuresim?
Atsakyti
o as kad nelistu i akis visada kirpau pati, musu plaukai garbanojasi, tai man labai grazu, kai jie taip sukasi, bet mano sunaus plaukucius patrumpino anyta, velnio pramanyta. Buvo klausus anksciau, kodel as nekerpu, tai sakau, kad man grazu ir nenoriu as kirpti. Tai sia vasara kai buvom jos aplankyt, palikom vaika pas ja porai valandu, kol perlekem parduotuves, tai grizus radau nukirptas garbanas. Kraujas tiesiog uzvire. Sakau, kam kirpot nepaklausus - sako, taigi butum neleidus...No comments...Svarbiausia, kad ji yra anksciau kita savo anuka apkirpus ir del to gavus gerokai velniu, bet nepasimoke nors tu ka...Negaliu apsakyt, kaip mane nervuoja, kad ji daro ka nori nepasitarus...
Atsakyti
Man jau reikia savo mažylę apkirpti. Būtų pirmasis kirpimas, todėl suku galvą, kur vaikiuką nusivesti. Visai nebloga mintis dėl akvariumo, jei susidomėtų, kirpėja spėtų apkirpti. O gal yra specializuota vaikų kirpykla Vilniuje? help.gif patarkit mamytės mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano zuikiui jau beveik 2.5m,kadangi mum su vyru gražu-auginom ilgus,be jokių grifkučių ar pan. bigsmile.gif pas jį laabai stori plaukai,tai prieš mėnesį pati porą cm nutrumpinau-gavosi nelabai lygiai.Bet dabar pradėjom vest į darželį,auklėtojom bus vargas vis žiūrėt,ar nelenda plaukučiai į akis,o kadangi berniukas-sagučių nesegsi g.gif tai sumąstėm,kad reikia apkirpti,bet neįsivaizduoju kur doh.gif
Atsakyti
Mes kerpames Akropoli pas zuviuka Nemo thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
kaune gyvenam, kepramės kanto g. vaikų kirpykloje thumbup.gif thumbup.gif labai graži kirpykla
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zana4 @ 2007 09 02, 19:17)
kaune gyvenam, kepramės kanto g. vaikų kirpykloje  thumbup.gif  thumbup.gif  labai graži kirpykla
user posted image


o gerai ten kerpa? ir gal kirpejos varda gali pasakyt, nes girdejau daug nuomoniu, kad vienos ten kerpa tiesiai, kitos kreivai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olimpiete @ 2007 09 02, 20:28)
o gerai ten kerpa? ir gal kirpejos varda gali pasakyt, nes girdejau daug nuomoniu, kad vienos ten kerpa tiesiai, kitos kreivai smile.gif

vardo nepamenu, mums patinka kai kerpa tokia smulkute mergina sviesi smile.gif
ta tamsi nelabai apkerpa g.gif vis perdaug nuima nuo virsaus biggrin.gif
Atsakyti