Įkraunama...
Įkraunama...

Justiniškės: Justinukas

apie justinuka tai tiesa, bet kadangi as vaika tik gimusi uzrasiau ir + jisai man pagal gyvenama vieta priklauso, tai vedeja nelabai galejo ka padaryti - paprasciausiai jau i svietimo skyriu buciau skambinusi. O tvarka - na tikrai noreciau geresnes - pvz kad vaiku vienu grupeje nepaliktu... + uzknisa visokios rinkliavos...

Dar yra Pelene - rusu darzelis, bet nuo triju metu yra rusiskos grupes + priima metinukus + mazesnes grupes nei Justinuke. Bet prastesne isorine aplinka - grupes normaliai sutarkytos, zaislu pakankamai, yra ir nauju
Atsakyti
Silvute wink.gif kelintoje temoje apie Justinuka rasom ir visur tu rasai kad apie kysius ir betvarke tiesa o as sakau kad ne rolleyes.gif

tai va buvo taip, atejom ir prieme be nieko, nieko nepaprase ir nereikalavo, be jokiu eiliu, tiesa mano merginai buvo 4 metai, taigi ne i lopseli. ir kadangi mes daug kraustemes ir keitem darzelius tai galiu patikinti kad Justinukas vienas geriausiu darzeliu kaip prieziura taip ir tvarka jame. Labiausiai patiko kad fizini veda ne aukletojos, kurios nieko apie tai neismano o treneres is sporto mokyklos, labai patiko kad yra koju manksta, grudinimas baseinuke, begiojimas per akmenukus visokiu dydziu thumbup.gif O rinkliavos kaip visur, net mazesnei nei kai kur buna, kiek atsimenu rinko po 10 Lt per menesi ( grupes reikmem) ir 50Lt per metus kai vasara dare valgyklos remonta - tai sakyciau labai mazai, palyginus kaip kitur renka.

Buvom ir tam rusu darzelyje, nes kai atsikraustem i Vilniu tas visai kieme buvo, justinuko is kiemo nesimate, mes ir nuejom i artimiausia. va ten tai nesusipratimas kazkoks tai, mesem mieles po nepilno menesio i Justinuka, vienas stresas ir man ir vaikui, aukletojos kaip cia pasakius, ejom i lietuviu grupe kaip sake vedeja kaip pasirode naturoj ta grupe buso rusu vaiku tik aukletojos kartais kalbejo lietuviskai su ziauriu akcentu ir klaidom, taip kad mano mergina nusprende kad keisti tie vaikai ten ( mokosi kur yra burna ir nosis- 4m vaikai) ir nervavosi kad nieko nesupranta ka jie sneka sad.gif net aukletojos nevisada suprasdavo ka ji sneka blink.gif
siaip viskas aisku jiems reikia ismokti kalbeti lietuviskai, nieko tame blogo nematau, bet nereikia mulkinti zmoniu kad cia lietuviu grupe.
Atsakyti
kai visokiu nuomoniu prisiskaitau, tai ir pasimetu.nu jau ant galo nebezinau,ar isvis i darzeli bevesiu vaiki unsure.gif
o kaip suprasti darzelis priklauso pagal gyvenama vieta?Gal Justinukas ir man riklauso, mes gyvenam taikos 98, Justinukas kitoj pusej gatves.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arnauta: 14 rugpjūčio 2004 - 14:40
Justinikas tau gal ir priklauso pagal gyvenamaja vieta, bet ten priima vaikus tik nuo 2 metu amziaus.

Iva, ziuresiu kaip bus. Greiciausiai nuo rugsejo maniskiai prades keliauti i kita darzeli. Bent jau darzelio apziura ir kalbos apie priemima bei visas kitas temas man tikrai patiko.
Atsakyti
As irgi is Justiniskiu. Pasiskambinau siandien i "Justinuka" tiesiog pasiteirauti kas ir kaip del uzrasymo. Pasakiau kad dukrytei 7 menesiai, eitu i lopseli nuo 2 metuku. Pakviete ateiti su gimimo liudijimu ir uzpildyti prasyma, sake daug vaiku todel reiketu jau uzrasyti. Daugiau kol kas nieko negaliu pasakyti, kai nueisiu bus matyt kas ir kaip biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianna @ 2005 01 27, 13:17)
ir mes is justiniskiu,irgi tas pats rupestis-kur vaika atiduot?Arciausiai butu zilvinelis,bet irgi girdejau kad aukles labai daznai keiciasi.gaila mazylio 2.gif


Tokį traktatą parašiau... Nulūžo ***

Dėl Justinuko, pritariu Ivai, ten thumbup.gif Susitiktum su Žilvinėlio direktore, pati kelt kojos į tą darželį nenorėtum. Todėl ir auklėtojos bėga. Pasakaitės direktorė mus atvirai reketavo, norėjau net pareiškimą STT parašyt, klausė, kur dirbam, pasakė, kad mums pagal teritoriją nepriklauso, bet viskas priklauso nuo mūsų.
Justinuko direktorė thumbup.gif patiko labai. Užrašė be problemų, nors pagal teritoriją nepriklauso. Bandžiau užsimint apie babkes (tipo tikrinau dėl kyšio), bet ji iškart užkirto kalbą ir pasakė, kiek oficialiai reikia mokėti.
Atsakyti
pritariu visoms, kurios uz Justinuka. thumbup.gif
abu vaikai ten ejo ar eina.
grazu, tvarkinga, priziureta.
net mano vyresnis skeptikas-nihilistas nesiskunde maistu.
ir prieme be jokiu laukimu eilese, nors pgl.adresa priklause Zilvinelis (Justinskese buvome "nauji", tai su vezimu apvaziavome-atradome Pasakaite, po to Justinuka)
Beje, apie Pasakaite: kai uzejau (tikra stirnele-zioplele) pasiteirauti, tai, galima sakyti, ne nesikalbejo- "atsifutbolino" is karto. Tik veliau suzinojau, kad cia patekti be protekcijos ir be paremimo (pvz. padovanokite darzeliui printeri ir kilima) neimanoma...
Tiesa pasakius, musu apylikes tuometine med.sesele ir patare eiti i Justinuka.
Ir ka?- ir liux biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
Suzinojau, kad mums pagal gyv. Vieta priklauso Justinukas. Savo dukryte (jei istosiu mokytis) planuoju leist nuo spalio men. Tada jai bus 1.2 m. Negi jos nepriims? blink.gif
Beje, man dar idomu, ar galima vaika pavedu i lopseli 1-2 men. jos nebevest ir vel toliau eit? Jei studijuoju, tai po sesijos turiu 2 men. atostogu, ar tuo laiku galesiu nemoket uz darzeli? Ir dar vienas klausimelis, jei vaikas eina i lopseli tik puse dienos, pvz., iki 14 val., ar sumazinas mokestis? 4u.gif
Busiu labai dekinga uz atsakymus ar siaip pasisakymus apie Justinuko lopseli. wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smulkute: 09 birželio 2005 - 15:28
Uzrasiau dukryte i Justinuko darzeli, bet ten vaikucius priima tik nuo 2 m. Taip pat ketinu uzrasyti ir i Pelene, nes ten priima jau nuo 1 m. dukryte planuoju isleist, kai jai sukaks 1.4 m. Gal kas lanke abu siuos darzelius. Kuris geresnis?
Atsakyti
Mes pradesim lankyti Justinuka nuo rugsejo 1 d. tada ir komentaru galesim pazert mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(idida @ 2005 06 20, 14:16)
Mes pradesim lankyti Justinuka nuo rugsejo 1 d. tada ir komentaru galesim pazert mirksiukas.gif

As irgi uzrasiau i Justinuka nuo rugsejo 1d., bet 2006 m. rolleyes.gif . Nors itariu, kad vesiu i Pelene, nes ten priima vaikuciu nuo metuku.
P.s. labai lauksiu komentaru apie Justinuka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(smulkute @ 2005 06 20, 14:37)
As irgi uzrasiau i Justinuka  nuo rugsejo 1d., bet 2006 m. rolleyes.gif . Nors itariu, kad vesiu i Pelene, nes ten priima vaikuciu nuo metuku.
P.s. labai lauksiu komentaru apie Justinuka 4u.gif


Ir aš užrašiau nuo 2006m. rugsėjo 1d smile.gif Tai bus gal mūsiškės grupiokės smile.gif
O Pelenė kiek supratau yra rusų darželis, tik tokių mažiuku mišrios grupės. Paskui vistiek tektų leisti į lietuvišką.
Justinuko direktorė, kai užrašinėjau, sakė kad pas juos grupės formuojamos nuo rudens, o jaunesnių kaip 2 metai nepriima. Maniškei bus 2,7 2006m. rudenį, bet maloniai pasiūlė kreiptis į juos jei sukakus dviems metukams neturėsim kas ją prižiūrės, tai tada jie ieškotų gretimuose darželiuose vietos kas galėtų ją priimti laikinai. Bet kažkaip manau bandysim tempti iki to laiko kol priims į Justinuka, kažkaip nesinori mažylės tampyti po įvairius darželius g.gif
Atsakyti