Įkraunama...
Įkraunama...

Lietiniai

Sveikos seimininkes 4u.gif tai va kavinej pusryciam buvau uzsisakius lietiniu su bananais..labai patiko thumbup.gif uzsimaniau ir namuose pasigaminti,tik galvoju reikia keleto rusiu.gal kas zinot kokiu idaru?zinau,kad galima su varske,bet man kadangi labiau patinka mesiski,tai gal kas ka galit pasiulyti.aciu blush2.gif
Atsakyti
aš lietiniam darau tokį įdarą:supjaustau dešreles, rauginta agrurka ir sutarkuoju sūrio, viska sudedu į lietinį ir apkepu smile.gif patiekiu su pomidorų padažu ir majonezu thumbup.gif
Atsakyti
Man skaniausi su bananais arba su varške, bet būtinai joje turi būti cinamono ax.gif
Dar kartais supjaustau kumpelį, sutarkuoju sūrį ir sumaišau su majonezu, valgau taip pat su majonezu 4u.gif
Atsakyti
1. darau su varske
2. darau su virta mesyte
3. darau su bananais
4. darau su persikais
5. darau su vistiena
6. darau su uogom(vysniom)
essen.gif
Atsakyti
Kartais pakepinu faršą su svogūnais, prieskoniais, druska ir pipirais. Tada jį susmulkinu blenderiu, įmušu kiaušinį ir vynioju į lietinius.
Dar skanu su tarkuotu obuoliu + cukrus + cinamonas.
Varškė + curkus + razinos + kiaušinis + vanilė.
Dar pamiršau pridurti - su apvirtais, apkeptais maltais arba smulkintais grybais + svogūnas + druska, prieskoniai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mille: 23 sausio 2008 - 00:13
O kas galit pasakyti kaip tiksliai gaminat pacia tesla,girdejau,kad reikia pilti gazuoto mineralinio vandens g.gif kaip jus darot?
Atsakyti
taip taip prašom tešlos receptėlių mirksiukas.gif
ar tik vandenį pilat ar ir pieno? gal kas su mineraliniu darot?
mano močiutė dar kartais su rūkytu kumpiu daro. Sumala riebesnį rūkytą kumpį ir blyneliai paruošti. ir labai skanūs 4u.gif čia aišku toms, kurios dietų nesilaiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 01 23, 15:44)
O kas galit pasakyti kaip tiksliai gaminat pacia tesla,girdejau,kad reikia pilti gazuoto mineralinio vandens g.gif kaip jus darot?

mano tesla labai paprasta: kiausinis,truputeli druskos ,miltai ir vanduo,mineralinio nepilu schmoll.gif
Atsakyti
As kai kepu lietinius man jie kazkodel kaip vafliai gaunasi doh.gif Nius atrodo ir pakankamai skysta tesla. Bet arba apverst neimanoma, arba vaflis blink.gif

Nors vaikiukui tie vafliai visai patinka tongue.gif
Atsakyti
o galit kas pasakyt kaip bananini idara daryt, vien bananai ir viskas ar dar kas dedasi, visalaik darau su varske bet jau MB kaip pastebejau pabodo, noris kazko naujo smile.gif
Atsakyti
Koke mesyte verdate idarui?
Atsakyti
QUOTE(martata @ 2008 01 23, 17:38)
o galit kas pasakyt kaip bananini idara daryt, vien bananai ir viskas ar dar kas dedasi, visalaik darau su varske bet jau MB kaip pastebejau pabodo, noris kazko naujo smile.gif

aš tai dedu tik bananą, daugiau nieko.O padažiukas šokoladinis arba kokia uogienė, nors šiaip man skaniausiai juos vienus valgyti wub.gif
Atsakyti