Įkraunama...
Įkraunama...

Lietiniai

[quote=regna,2009 01 19, 13:32]
Vakar ruošiau tokius lietinius,todėl šiandiena noriu pasiulyti.

hmm koks idomus receptukas g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Pabandziau siandien lietinius su vysniu idaru o kitus su suriu ir pievagrybiais, labai skaniai gavos smile.gif
Atsakyti
labai skanu det suri, kumpi 4u.gif kam skanu piewagrybiu galima
Papildyta:

Taip pat skanu bananu idaras, o kai iskepa dar uzpilti karsto sokolado brunette.gif first.gif assa.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglutiaaa: 22 sausio 2009 - 16:19
as tai viska ka turiu dedu, suri su kumpiu, jei turiu virtos mesytes, ja sumalu, dedu viena, arba dar grybu jei turiu imaisau, jei netingiu pakepus svoguna i mesa dedu, banana dedu, varske su vaisiais, kazkada kepiau zasi, ko nesuvalgem, nuemiau nuo kaulo ir sumalus i lietinius sudejau.
Atsakyti
QUOTE(JOLKA999 @ 2009 01 14, 17:32)
lietiniai su suriu ir desrelem.
issikepiau blynelius,i vidu dejau desrele ir apibarsciau tarkuotu suriu,suvyniojau ir apkepiau keptuveje.valgem su grietine ir morku salotom. smile.gif

Skaniai labai atrodo o žinau kad skanu smile.gif bet va salotikės labiau dėmesį patraukė, čia morkai pakepinti ar kaip g.gif

Aš dažnai išsikepu lietinių su obuolių įdaru, nu mano šeimynai tai labai patinka, obuolius sutarkuoju jei rūgštesni pabarstau cukrumi ir cinamonu dedu ant blyno ir suvynioju. Valgom su jogurtu ar kokia uogiene.
Atsakyti
As darau tokius idarus lietiniams:

1. Su pikantiskom salotom (kiausinis, suris, cesnakas, svogunu laiskai ir majonezas)
2. Su krabu lazdelemis (krabu lazdeles susmulkinti, ideti sukapoto cesnako, pipiru, keciupo ir majonezo)
3. Su pievagrybiais
4. Su varske ir spinatais
5. Su suriu ir cesnakais
Atsakyti
labai skanus lietiniai su rūkyta vištienos krūtinele ir kepintais svogūnais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vegafe @ 2009 04 20, 13:42)
labai skanus lietiniai su rūkyta vištienos krūtinele ir kepintais svogūnais thumbup.gif

drinks_cheers.gif su tavimi,tik aš naudoju keptą arba virtą mėsytę.
Atsakyti
Musu megstami yra lietiniai su suriu ir kumpiu essen.gif
Atsakyti
Virti ryžiai ir lašiša thumbup.gif Taip pat, kaip ir sušiai, tik į blyną įsukti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mergyte83 @ 2009 04 15, 15:17)
As darau tokius idarus lietiniams:

1. Su pikantiskom salotom (kiausinis, suris, cesnakas, svogunu laiskai ir majonezas)
2. Su krabu lazdelemis (krabu lazdeles susmulkinti, ideti sukapoto cesnako, pipiru, keciupo ir majonezo)
3. Su pievagrybiais
4. Su varske ir spinatais
5. Su suriu ir cesnakais


jau su krabais tai man superiniai essen.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man paskutiniu metu labai patinka tokie lietiniai
Paruošiama lietiniai,kaip įprastai į tešlą iberiama dž.krapų įdaroma virta žuvimi+pakepintas poras +muskatas.
Paruošus lietiniai sudedami į indą kepimo išteptą aliejumi ar sviestu.
Ant viršaus užpilama pomidorų tyrės išsuktos su mėgstamu sūriu.
Atsakyti