Įkraunama...
Įkraunama...

Lietiniai

Tesla lietiniams yra visoms zinoma.Ji susideda is miltu.pieno ,vandens,kiausinio,cukraus, druskos.
Idarui reikia svieziutarkuotu obuoliu,cukraus,cinamono.
Iskepti lietinius.
Tarkuotus obuolius pabarstyti cukrumi ir cinamonu.
Susukti liertiniu vamzdelius.
Dar galima pavolioti kiausinio plakinyje ir apkepti svieste. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 09 06, 13:58)
Tesla lietiniams yra visoms zinoma.Ji susideda is miltu.pieno ,vandens,kiausinio,cukraus, druskos.
Idarui reikia svieziutarkuotu obuoliu,cukraus,cinamono.
Iskepti lietinius.
Tarkuotus obuolius pabarstyti cukrumi ir cinamonu.
Susukti liertiniu vamzdelius.
Dar galima pavolioti kiausinio plakinyje ir apkepti svieste. bigsmile.gif

rolleyes.gif mmmm kaip skanu
Atsakyti
Likusią paukštiena, tarkim nuo sultinio, permalti mėsmale ar pertrinti trintuvu, ir pridėjus prieskoniu, morkų, česnakų ir pan vynioti į blynelius smile.gif

user posted image
Atsakyti
Dukrytės mėgstamiausi lietiniai su varške ir razinomis:
varške sumaišyti su kiaušiniu šiek tiek druskytės, vanilinio cukraus ir razinų. Viską susukam į blyną ir apkepam. smile.gif
O mums su vyru skaniausia su vištienos arba sūrio įdaru bigsmile.gif
Atsakyti
Man skaniausi su varske ir bananais.... thumbup.gif Dar kartais ir braskiu ipjaustau arba saldzios uogienes saukstuka idedu. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksesmama @ 2008 01 23, 14:44)
O kas galit pasakyti kaip tiksliai gaminat pacia tesla,girdejau,kad reikia pilti gazuoto mineralinio vandens g.gif kaip jus darot?


netycia pabandziau- ir labai patiko. kiausini isplaku su trupuciu kefyro (kokia puse stiklines), druska, po to pilu piena, jei mazai jo turiu, dar ir vandens, slakelis aliejaus, miltai. gaunasi tokie minkstesni,puresni, netrukineja smile.gif
Atsakyti
Išbandžiau lietinius su grybų įdaru, nu skonis fantastiškas. Grybukus virtus sumalu, pakepinu svieste kartu su svogūniuku pjaustytu, druskos , pipiriuko ir psio.
Atsakyti
QUOTE(GREK @ 2008 09 22, 13:51)
Išbandžiau lietinius su grybų įdaru, nu skonis fantastiškas. Grybukus virtus sumalu, pakepinu svieste kartu su svogūniuku pjaustytu, druskos , pipiriuko ir psio.



Man irgi jie patinka, mano mama irgi tokius gamina thumbup.gif
Atsakyti
Lietinių įdaras:
400g virtos žuvies filė,
3šaukštai grietinės,
50g krienų,
petražolių,
30g razinų,
druskos,
pipirų,cukraus,
3saukštai pomidorų tyrės,
aliejaus kepimui.
Virtą žuvies filę sumalti,sumaišyyti su grietine,krienais susmulkintomis petražolėmis,nuplautomis razinomis ir prieskoniais.Į lietinius dėti įdarą,susukti vamzdeliu ar sulankstyti skarele .Sudėti ikarščiui atsparų indą užpilti pomidorų tyre apkepti orkaitėje.
Prie lietinių galima patiekti mėgstamų daržovių salotų. bigsmile.gif
Atsakyti
Man tai patys skaniausi lietiniai su suriu ir kumpiu wub.gif pati isada tokiu darau... wub.gif
Atsakyti
O mano lietiniai su dešrelėmis. Padažas - grietinė su pomidoru padažu bei priekoniais (aš nedėjau, nes vaikai nelabai mėgsta).
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katane @ 2008 03 07, 17:11)
Dar labai skanu su fermentiniu suriu. Patiekiama su pievagrybiu padazu (padazas: bebaigiant kepti pievagrybiams uzdedu grietines, galima siek tiek jogurto ar vandens, druskos, pipiru). Laaaaabai skanu  thumbup.gif  essen.gif



mmm...kaip skanu essen.gif ,eisiu gaminti 4u.gif
Atsakyti