Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Lietiniai
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Auksesmama
Sveikos seimininkes 4u.gif tai va kavinej pusryciam buvau uzsisakius lietiniu su bananais..labai patiko thumbup.gif uzsimaniau ir namuose pasigaminti,tik galvoju reikia keleto rusiu.gal kas zinot kokiu idaru?zinau,kad galima su varske,bet man kadangi labiau patinka mesiski,tai gal kas ka galit pasiulyti.aciu blush2.gif
vilma-saule
aš lietiniam darau tokį įdarą:supjaustau dešreles, rauginta agrurka ir sutarkuoju sūrio, viska sudedu į lietinį ir apkepu smile.gif patiekiu su pomidorų padažu ir majonezu thumbup.gif
joločka
Man skaniausi su bananais arba su varške, bet būtinai joje turi būti cinamono ax.gif
Dar kartais supjaustau kumpelį, sutarkuoju sūrį ir sumaišau su majonezu, valgau taip pat su majonezu 4u.gif
lotute
1. darau su varske
2. darau su virta mesyte
3. darau su bananais
4. darau su persikais
5. darau su vistiena
6. darau su uogom(vysniom)
essen.gif
Mille
Kartais pakepinu faršą su svogūnais, prieskoniais, druska ir pipirais. Tada jį susmulkinu blenderiu, įmušu kiaušinį ir vynioju į lietinius.
Dar skanu su tarkuotu obuoliu + cukrus + cinamonas.
Varškė + curkus + razinos + kiaušinis + vanilė.
Dar pamiršau pridurti - su apvirtais, apkeptais maltais arba smulkintais grybais + svogūnas + druska, prieskoniai biggrin.gif
Auksesmama
O kas galit pasakyti kaip tiksliai gaminat pacia tesla,girdejau,kad reikia pilti gazuoto mineralinio vandens g.gif kaip jus darot?
mimoza:)
taip taip prašom tešlos receptėlių mirksiukas.gif
ar tik vandenį pilat ar ir pieno? gal kas su mineraliniu darot?
mano močiutė dar kartais su rūkytu kumpiu daro. Sumala riebesnį rūkytą kumpį ir blyneliai paruošti. ir labai skanūs 4u.gif čia aišku toms, kurios dietų nesilaiko smile.gif
Meggi
QUOTE(Auksesmama @ 2008 01 23, 15:44)
O kas galit pasakyti kaip tiksliai gaminat pacia tesla,girdejau,kad reikia pilti gazuoto mineralinio vandens g.gif kaip jus darot?
*

mano tesla labai paprasta: kiausinis,truputeli druskos ,miltai ir vanduo,mineralinio nepilu schmoll.gif
*TikTau*
As kai kepu lietinius man jie kazkodel kaip vafliai gaunasi doh.gif Nius atrodo ir pakankamai skysta tesla. Bet arba apverst neimanoma, arba vaflis blink.gif

Nors vaikiukui tie vafliai visai patinka tongue.gif
matrioshka69
o galit kas pasakyt kaip bananini idara daryt, vien bananai ir viskas ar dar kas dedasi, visalaik darau su varske bet jau MB kaip pastebejau pabodo, noris kazko naujo smile.gif
jautukas2
Koke mesyte verdate idarui?
tristana
QUOTE(martata @ 2008 01 23, 17:38)
o galit kas pasakyt kaip bananini idara daryt, vien bananai ir viskas ar dar kas dedasi, visalaik darau su varske bet jau MB kaip pastebejau pabodo, noris kazko naujo smile.gif
*

aš tai dedu tik bananą, daugiau nieko.O padažiukas šokoladinis arba kokia uogienė, nors šiaip man skaniausiai juos vienus valgyti wub.gif
Auksesmama
QUOTE(jautukas2 @ 2008 01 23, 19:50)
Koke mesyte verdate idarui?
*

As tai dazniausiai farsa,pirmiasia ji apverdu ir tada sumalu(gaunasi tokia tyra mesyte,kaip valgyklose blush2.gif ),mano mazajai labai patinka thumbup.gif
Dar praeita karta bandziau su visteinos krutinele,apviriau ir smulkiai supjausciau +idejau apkepinta svoguna su morka thumbup.gif
Almantaitė
QUOTE(Berazume @ 2008 01 23, 16:30)
As kai kepu lietinius man jie kazkodel kaip vafliai gaunasi  doh.gif  Nius atrodo ir pakankamai skysta tesla. Bet arba apverst neimanoma, arba vaflis  blink.gif

Nors vaikiukui tie vafliai visai patinka  tongue.gif
*

zinai, gal perdaug kiausu dedi... g.gif as visada dedu 2 ir pilu tik pieno, ir tesla skystesne padarau, tai kol karsti buna tikrai traskus, i tesla dar aliejaus pilu, kad keptuves nereitku pataukuot. o kai blynukai biski pastovi bet dar buna silti tada jau galima vyniot ka nors nes tada suminkseja.as megstu toki idara: susmulkinu bananus, dedu grietines, cinamono, cukraus ir keleta lasu citrinos sulciu. gaunasi tikrai neblogai thumbup.gif
busima_mama
QUOTE(martata @ 2008 01 23, 17:38)
*

Maniskiui pats skaniausias idaras yra riekelemis pjaustyti bananai ir pritarkuota sokolado. O po to sulankstai ir kepi. Valgo su uogiene paprastai, nors kartais padarau koki nors padaziuka saldu (arba is sulciu ir krakmolo).
mimoza:)
sveikos seimininkes 4u.gif
prekyboje pasirode labai geras darbstuoles zurnaliukas skirtas uzgavenems, kaina tik 3,5Lt. visa knygele apie blynus-lietinius, paprastus, su įdarais ir t.t.
tikrai verta demesio.
Romy
Ka tik suvalgiau pora lietiniu smile.gif
Tesla darau pagal recepta rasta kazkada SM.
4 kiausiniai
4 valg saus miltu
4 valg saus krakmolo
500ml pieno
2 valg saus aliejaus
Pirma sumaisau sausus ingridientus, veliau viska gerai ismaisau su kiausiniais tada po lengva supilu piena, pabaigoju supilu alieju. Gaunasi apie 12-16 blynu.

Idarui dazniausiai pakepinu smulkiai supjaustytas pieniskas desreles ir atvesinus sumaisau su tarkuotu fermentiniu suriu.
Auksesmama
Gaila,kad as ne Lietuvoj,reiks prasyti mamytes,kad nupirktu thumbup.gif
Twiggy
Skanu su bananu, su farsu, su suriu, su pieniska desrele essen.gif
babausiuke
aš įdarui naudoju tarkuotą fermentinį sūrį, smulkiai pjaustytą rūkytą kumpį, konservuotus kukurūzus, majonezą, truputį pomidorų padažo ir daug aštrių prieskonių thumbup.gif
GRAŽINA25
as darau su varskeir banainais
tada su varske arba tik su bananais
su bulviu kose ir spirguciais- ptys megstamiausi thumbup.gif
su mesa su desrelemis , fermentiniu suriu
asta :)
O as paskutini karta kai ddariau su mesa - dariau su virtu farsu , kepintais svogunais ir siek tiek ferm. surio itarkavau.Greita paprasta ir skanu thumbup.gif
indre*
Su varske, desrelemis, bananais.
Kai blynai su bananais valgau su ledais smile.gif
sraigtelis
http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=1041
sita tema lb gera mirksiukas.gif , kiek skaiciau, tai is pradziu viskas apie idarus smile.gif

vakar kazkur forume radau, kazkurios is mergaiciu pasiulytus lietinius su darzovem saldytom is pakelio ir apvirtom, tada i blyna, blynas i kiausa, i dziuvesius ir vel i kiausa, sakiau pati darysiu ir ziuresiu, kas gausis smile.gif
kazkaip skaniai man nuskambejo smile.gif
organizatore
mes i lietinius desame pjaustyta desrele su tarkuotu fermentiniu suriu thumbup.gif
katane
Dar labai skanu su fermentiniu suriu. Patiekiama su pievagrybiu padazu (padazas: bebaigiant kepti pievagrybiams uzdedu grietines, galima siek tiek jogurto ar vandens, druskos, pipiru). Laaaaabai skanu thumbup.gif essen.gif
Vakarė
Lietinius darau su kopustu, lasisos, bananu, varskes, mesytes idaru thumbup.gif
Tesla visada darau tokia: vienas kiausinis, truputi druskos, cukraus (priklauso nuo idaro), pienas, miltai, aliejus i tesla (blyneliu spalva grazesne, kai alieju i tesla pilu, be to, nereikia kas karta keptuves tepti) 4u.gif
dziunka
jei darau lietinius su varskes idaru,butinai su spirguciu padazu ,taip skanu....
rugiagele26
As darau dazniausiai lietinius su mesa arba su varske. Tesla - miltai, vienas kiausinis, pienas pusiau su vandeniu, druska. O mesa isverdu, sumalu, ir ant keptuves pakepinu su svogunu ir prieskoniais, druska, pipirais. Man sie skaniausi. O varkes idaras: varske, kiausinis ir cukrus. Tai tiek smile.gif
triule
QUOTE(Romy @ 2008 01 24, 14:23)
Ka tik suvalgiau pora lietiniu  smile.gif
Tesla darau pagal recepta rasta kazkada SM.
4 kiausiniai
4 valg saus miltu
4 valg saus krakmolo
500ml pieno
2 valg saus aliejaus
Pirma sumaisau sausus ingridientus, veliau viska gerai ismaisau su kiausiniais tada po lengva supilu piena, pabaigoju supilu alieju. Gaunasi apie 12-16 blynu.

Idarui dazniausiai pakepinu smulkiai supjaustytas pieniskas desreles ir atvesinus sumaisau su tarkuotu fermentiniu suriu.
*

dariau tokia tesla kelis kartus, bet vis prisizadedavau sau, kad daugiau tokios nedarysiu doh.gif - vos blynus galiu apverst keptuvej, tokie jie 'liauni', ploni, bet skanus biggrin.gif
o surio tai as netarkuoju, atpjaunu ir desreles puse idedu smile.gif
pavasarinė
Lietinius darau su varškės įdaru (varškė 9 proc., pieno, cukraus, viską išplakti ), valgau su bruknių uogiene ir grietine.
Arba su kumpio ir sūrio ( viską sutarkuoju ir sumaišau). Valgau su grietine, į ją įdedu truputį druskos, vegetos ir išmaišau. essen.gif
Papildyta:
QUOTE(Vakarė @ 2008 09 02, 11:46)
Lietinius darau su kopustu, lasisos, bananu, varskes, mesytes idaru  thumbup.gif
Tesla visada darau tokia: vienas kiausinis, truputi druskos, cukraus (priklauso nuo idaro), pienas, miltai, aliejus i tesla (blyneliu spalva grazesne, kai alieju i tesla pilu, be to, nereikia kas karta keptuves tepti)  4u.gif
*

drinks_cheers.gif irgi tokią tešlą darau
lotute
QUOTE(triule @ 2008 09 03, 21:37)
dariau tokia tesla kelis kartus, bet vis prisizadedavau sau, kad daugiau tokios nedarysiu doh.gif - vos blynus galiu apverst keptuvej, tokie jie 'liauni', ploni, bet skanus biggrin.gif

*

butinai ismeginsiu tokia tesla pasidaryti ir as nors pirma karta matau kad detu krakmola bigsmile.gif
Renačiukas
Aš lietiniams tešlą maišau iš miltų, kiaušinių, trupučio druskos, trečdalio pieno ir vandens.
O įdarau įvairius: varškė, malta mėsa, pievagrybiai pakepinti su svogūnais, ferm. sūris, tarkuoti obuoliai ir t.t., tiesa su bananu dar nebandžiau - reikės pabandyt g.gif
Katu
Aš pirkau žurnalo Mano Namai receptų knygelę "Blynai ir vafliai", tad pasidalinsiu vienu receptu:

Prancūziški blyneliai su varškės įdaru

Tešlai:
250 ml miltų
0,5 šaukštelio druskos
300 ml pieno
2 kiaušiniai
2 šaukštai aliejaus
aliejaus (kepti)

Įdaras:
100 ml cukraus pudros
250 g varškės
100 ml razinų
2 šaukštai brendžio, likerio ar romo
3 kiaušiniai
4 šaukštai cukraus

Padažas:
400 g abrikosų kompoto

Razinas užpilkite likeriu. Suplakite tešlai skirtus produktus (išskyrus aliejų) ir palikite apie 1-1,5 val. pastovėti. Tada įmaišykite aliejaus ir kepkite plonus blynelius.

Paruoškite įdarą. Kiaušinių trynius išplakite su cukraus pudra, sumaišykite su razinomis ir likeriu. Į mišinį sukrėskite kiaušinių baltymus, išplaktus su 4 šaukštais cukraus, sudėkite varškę ir išmaišykite dideliu šaukštu. Įdarą dėkite ant blynelių, juos suvyniokite ir išdėliokite aliejume išteptoje skardoje. Kepkite 225 laipsnių temperatūros orkaitėje 25 minutes.

Patiekite su abrikosais iš kompoto ir užpilkite šiek tiek skysčio. Tinka ir konservuoti vaisiai.

Dėmesio! Įdarui skirti produktai turi būti kambario temperatūros.
mama_Greta
As tai darau lietinius su varskes ir graikisku riesutu idaru. Riesutus sukapoju; jei turiu, kelias valandas palaikau ismaisiusiu su saukstu ar dviem brendzio; tada sumaisau su varske, sauksteliu cukraus ir slakeliu klevu sirupo. Graikisku riesutu ir klevu sirupo derinys nuostabus thumbup.gif !!! Valgom su plakta grietinele smile.gif
Smartmart
Man skanus blynai su tokiais idarais:
uogiene,
ikrai,
suris + kumpis,
grybai + svogunai + morkos,
varske + tarkuotas obuolys.
regna
Tesla lietiniams yra visoms zinoma.Ji susideda is miltu.pieno ,vandens,kiausinio,cukraus, druskos.
Idarui reikia svieziutarkuotu obuoliu,cukraus,cinamono.
Iskepti lietinius.
Tarkuotus obuolius pabarstyti cukrumi ir cinamonu.
Susukti liertiniu vamzdelius.
Dar galima pavolioti kiausinio plakinyje ir apkepti svieste. bigsmile.gif
Nerytė
QUOTE(regna @ 2008 09 06, 13:58)
Tesla lietiniams yra visoms zinoma.Ji susideda is miltu.pieno ,vandens,kiausinio,cukraus, druskos.
Idarui reikia svieziutarkuotu obuoliu,cukraus,cinamono.
Iskepti lietinius.
Tarkuotus obuolius pabarstyti cukrumi ir cinamonu.
Susukti liertiniu vamzdelius.
Dar galima pavolioti kiausinio plakinyje ir apkepti svieste. bigsmile.gif
*

rolleyes.gif mmmm kaip skanu
Guminuke
Likusią paukštiena, tarkim nuo sultinio, permalti mėsmale ar pertrinti trintuvu, ir pridėjus prieskoniu, morkų, česnakų ir pan vynioti į blynelius smile.gif

user posted image
Vaiiva
Dukrytės mėgstamiausi lietiniai su varške ir razinomis:
varške sumaišyti su kiaušiniu šiek tiek druskytės, vanilinio cukraus ir razinų. Viską susukam į blyną ir apkepam. smile.gif
O mums su vyru skaniausia su vištienos arba sūrio įdaru bigsmile.gif
fainamama
Man skaniausi su varske ir bananais.... thumbup.gif Dar kartais ir braskiu ipjaustau arba saldzios uogienes saukstuka idedu. thumbup.gif
triule
QUOTE(Auksesmama @ 2008 01 23, 14:44)
*

netycia pabandziau- ir labai patiko. kiausini isplaku su trupuciu kefyro (kokia puse stiklines), druska, po to pilu piena, jei mazai jo turiu, dar ir vandens, slakelis aliejaus, miltai. gaunasi tokie minkstesni,puresni, netrukineja smile.gif
GREK
Išbandžiau lietinius su grybų įdaru, nu skonis fantastiškas. Grybukus virtus sumalu, pakepinu svieste kartu su svogūniuku pjaustytu, druskos , pipiriuko ir psio.
rugiagele26
QUOTE(GREK @ 2008 09 22, 13:51)
Išbandžiau lietinius su grybų įdaru, nu skonis fantastiškas. Grybukus virtus sumalu, pakepinu svieste kartu su svogūniuku pjaustytu, druskos , pipiriuko ir psio.
*

Man irgi jie patinka, mano mama irgi tokius gamina thumbup.gif
regna
Lietinių įdaras:
400g virtos žuvies filė,
3šaukštai grietinės,
50g krienų,
petražolių,
30g razinų,
druskos,
pipirų,cukraus,
3saukštai pomidorų tyrės,
aliejaus kepimui.
Virtą žuvies filę sumalti,sumaišyyti su grietine,krienais susmulkintomis petražolėmis,nuplautomis razinomis ir prieskoniais.Į lietinius dėti įdarą,susukti vamzdeliu ar sulankstyti skarele .Sudėti ikarščiui atsparų indą užpilti pomidorų tyre apkepti orkaitėje.
Prie lietinių galima patiekti mėgstamų daržovių salotų. bigsmile.gif
Femme Fatale
Man tai patys skaniausi lietiniai su suriu ir kumpiu wub.gif pati isada tokiu darau... wub.gif
Abai
O mano lietiniai su dešrelėmis. Padažas - grietinė su pomidoru padažu bei priekoniais (aš nedėjau, nes vaikai nelabai mėgsta).
user posted image
Solen
QUOTE(katane @ 2008 03 07, 17:11)
Dar labai skanu su fermentiniu suriu. Patiekiama su pievagrybiu padazu (padazas: bebaigiant kepti pievagrybiams uzdedu grietines, galima siek tiek jogurto ar vandens, druskos, pipiru). Laaaaabai skanu  thumbup.gif  essen.gif
*

mmm...kaip skanu essen.gif ,eisiu gaminti 4u.gif
ligicė
O aš lietinius kepu vėlyviems savaitgalio pusryčiams, tai įdarui sunaudoju, kas likę šaldytuve smile.gif . Pvz. paskutinį kartą svieste pakepiau virtą kalakutienos kumpį + paprika + kalafioras. Sumaišiau su tarkuotu sūriu ir į lietinius. Padažui kas ką mėgsta (česnakinis padažas, kečupas ir t.t.) essen.gif
pinkele
Lietinius darau su mėsa, su sūriu ir keptais svogūnais ir su troškintais kopūstais ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.