Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

As tai pagal si paveiksleli isemiau suknutes rankove,bet dar nezinau kaip bus su rankovem,meginsiu megzti nuo virsaus kaip cia buvo viena patarusi
Atsakyti
Pasiskaičiavau ir.... trūksta akių...

Mano mezginio (berniukui 2 m.) situacija tokia:
į 1cm telpa 3 akys, iš viso nugarai uždėjau 72 akis
petukas 7cm - 21 akis
kaklas 26 cm - 78 akys, dalinam pusiau ir nugarai tenka 13 cm - 39 akys.

Tai taip išeina, kad per mažai akių uždėjau, bet kad megztukas ir taip platokas.... nieko nebesuprantu, ar aš skaičiuot nemoku, ar ką nors neteisingai skaičiuoju??? g.gif g.gif
O juk kaklui reik daugiau dar akių palikt, nes paskui dar kai susiūsiu megztuką, tai juk dar reikės apykaklę apmegzt... verysad.gif

Būkit geros patarkit, kaip geriau tęst savo mezginuką.

Atsakyti
Labas rytas.
Bet pagal akiu skaiciu tai tikrai uzdeta jau pakankamai,tada bus platu.As irgi kiek mezgu vis vargstu su visokiais isemimais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2008 09 29, 23:30)
Pasiskaičiavau ir.... trūksta akių...

Mano mezginio (berniukui 2 m.) situacija tokia:
į 1cm telpa 3 akys, iš viso nugarai uždėjau 72 akis
petukas 7cm - 21 akis
kaklas 26 cm - 78 akys, dalinam pusiau ir nugarai tenka 13 cm - 39 akys.

Tai taip išeina, kad per mažai akių uždėjau, bet kad megztukas ir taip platokas.... nieko nebesuprantu, ar aš skaičiuot nemoku, ar ką nors neteisingai skaičiuoju??? g.gif  g.gif 
O juk kaklui reik daugiau dar akių palikt, nes paskui dar kai susiūsiu megztuką, tai juk dar reikės apykaklę apmegzt... verysad.gif

Būkit geros patarkit, kaip geriau tęst savo mezginuką.

Aš manyčiau, kad kaklui per daug akių skaičiuoji: aš pvz nugaros akių skaičių dalinu iš 3: petis, kaklas, petis. Na, gal 2metų vaikui, kad geriau galvytė lįstų šiek tiek didesnę dalį galima išimt, tarkim, 22a petis, 28a. kaklui, 22a petis. smile.gif Sėkmės
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 09 30, 12:56)
<...> Na, gal 2metų vaikui, kad geriau galvytė lįstų šiek tiek didesnę dalį galima išimt, tarkim, 22a petis, 28a. kaklui, 22a petis. smile.gif <...>


... arba per vieną petį daryti užsegimą (sagutes) wink.gif - tada kaklas bus prigludęs, bet kartu ir lengva užsimauti nenutraukiant ausų 4u.gif

megztukas su uzsegimu per peti


megztukas su uzsegimu per peti2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo entrelak: 30 rugsėjo 2008 - 12:16
labas,

Labai ačiū, mergaitės, bet aš noriu susegamo per priekį. ir va vis svarstau, ar nugarą ir priekį kvadratus megzti, ar daryt su reglano rankovėm?
Atsakyti
Jei moki reglano rankoves graziai tai susegamam jos graziau nei kvadratai
Atsakyti
aišku, ačiū.
Atsakyti
aves, neveikia nuorodele, ar cia tik man? idek dar karta, kazkas ne taip 4u.gif
Atsakyti
Mano patarimas būtų pradedančiosioms, tai visgi kokių knygučių pasiskaityt mirksiukas.gif Aš turiu ir iš interneto, ir senų mamkos knygų - viską iš ten ir išmokau. Tikrai yra nemažai gudrybių, kurių niekaip kitaip nesužinosi. Aš, aišku, mezgu, viską tik pagal žurnalus (neturiu aš fantazijos blush2.gif ) ir pagal taisykles. Bet kantriai užsispyrusiai vis skaitinėjau, tai sakyčiau pramokau visokių gudrybių. Visgi ne visada ir man pavyksta padaryti viską kaip sumanyta, ypač man sunku atitaikyt dydį - kiekvienas siūlas skirtingas, išskalbus kažkiek tempiasi (traukiasi), plius kiekviena mezga skirtingai - viena laisvai, kita tankiai, tai su tais atitaikymais doh.gif Žodžiu, vis tiek laikau save pradinuke šioj srity smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Vistik nusprendžiau nedaryti užsegimo priekyje, o megzti paprasčiau - nugarą ir priekį kvadratų farmos, užsegima darysiu per petuką. Bet vėl užstrigau....

Būkit gerutės patarkit man nemokšai, kaip daryt su petukais. nuleidinėt, ar tiesiai megzt?? Petukams palikau po 20 akių. Jei nuleidinėt, tai kaip tai daryt, kad nesigautų laiptukai. ir per kiek eilių ir po kiek akių nuleidinėt??

Rita@, aš irgi labai noriu išmokti kuo teisingiau megzti, bet kad neturiu aš tų senų knygų, o tą, kurią turiu, kai kas visai neaprašyta.... Užtai ir prašau pagalbos čia, sm'e blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniux: 01 spalio 2008 - 13:55
Sveikutės,

Perverčiau savo mezgimo knygą, peržiūrėjau temas, kiek kantrybės turėjau, nemačiau ko man reikia, bet gal kuri žinosite? ax.gif Kaip megzti taip, kad mezginio paviršiuje būtų išlindusios kilputės? unsure.gif Esu kažkada mačiusi vienoje knygoje, bet atidžiai nepažiūrėjau, o dabar užsimaniau... verysad.gif
Žodžiu, jei įsivaizduojate, ko noriu, ir žinote kaip tai padaryti, laukiu patarimų. 4u.gif
Atsakyti