Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

Sveikos,
matau cia klausimu daugiau negu atsakymu pasidare bet ir as su klausimuku doh.gif
papasakokit man prasau, kaip padaryti kisenius megztukyje?
vienas variantas yra numegzti kvadrateli ir prisiuti ant virsaus, bet as noreciau vidines kisenes - t.y matosi kur ikisti ranka bet pats kisenius uz mezginio viduje
na nezinau ar supratote bet gal kas patars man siuo klausimu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 10 13, 17:52)
Sveikos,
matau cia klausimu daugiau negu atsakymu pasidare bet ir as su klausimuku  doh.gif
papasakokit man prasau, kaip padaryti kisenius megztukyje?
vienas variantas yra numegzti kvadrateli ir prisiuti ant virsaus, bet as noreciau vidines kisenes - t.y matosi kur ikisti ranka bet pats kisenius uz mezginio viduje
na nezinau ar supratote bet gal kas patars man siuo klausimu  blush2.gif

man atrodo reiktų pirštinės principu megzti - iš pradžių norimoje vietoje tik skylę palikti (ant atsarginio virbalo palikti akis), o vėliau viską numezgus aplink tą skylę megzt pačią kišenę, kurią į vidų įkiši g.gif

Nu aš ne mezgėja, ale pafilosofavau dabar g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2008 10 13, 17:57)
man atrodo reiktų pirštinės principu megzti - iš pradžių norimoje vietoje tik skylę palikti (ant atsarginio virbalo palikti akis), o vėliau viską numezgus aplink tą skylę megzt pačią kišenę, kurią į vidų įkiši g.gif

Nu aš ne mezgėja, ale pafilosofavau dabar g.gif biggrin.gif


tai pacia kisene viduje kaip nors, kad ir is medziagos padarysiu, bet mano pradedancios mezgejos galva nesupranta kaip ta skyle padaryti mezginyje sad.gif
Atsakyti
Na o as cia pasiklausius patarimu bandziau megzt, cia is tos knygos, kur niekaip nedasuto, ka reiskia ""plius 1". Na pridejau dvi papildomas akis, ir lyg gaunasi. Tuik va bijau net ir pagalvot kaip reiks nuleidinet akis prie pazasciu, kad rasto per daug neidarkyt... turbut daug isimt nereikia?

Tiesa, o kas juokingiausia, kad ten yra kazkokios kitaip mezgamos gerosios akys, pavadintos "Mezgimas per uzpakaline akies puse". O pasirodo, kad as visada taip ir megzdavau lotuliukas.gif cia kai kuriuose rastuose is tos knygos "Mezgimas. Rastai ir technika".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugegele23: 13 spalio 2008 - 17:09
QUOTE(`delfine` @ 2008 10 13, 18:04)
tai pacia kisene viduje kaip nors, kad ir is medziagos padarysiu, bet mano pradedancios mezgejos galva nesupranta kaip ta skyle padaryti mezginyje sad.gif

mezgi mezgi, tada kokio ilgio kišenės nori tiek akių palieki ant atsarginio virbalo, o kitą eilę mezgant tiek pat akių užmeti g.gif ir gaunasi skylė..
Atsakyti
kaip numegzti man juoda rutuliuka, neina toliau megsti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2008 10 13, 18:19)
mezgi mezgi, tada kokio ilgio kišenės nori tiek akių palieki ant atsarginio virbalo, o kitą eilę mezgant tiek pat akių užmeti g.gif ir gaunasi skylė..


nu teks eiti kazkur atskirai isbandyti, nes uzmesti daugiau negu viena aki man atrodo katastrofiskai neimanoma biggrin.gif bet ko gero viskas imanoma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 10 13, 18:43)
nu teks eiti kazkur atskirai isbandyti, nes uzmesti daugiau negu viena aki man atrodo katastrofiskai neimanoma biggrin.gif bet ko gero viskas imanoma  ax.gif

tai užmesk taip kaip pradedi mezginį...


o man kas nors pagelbėsit? help.gif unsure.gif Va sėsčiau ir megzčiau,ale užstrigau... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(neringata @ 2008 10 13, 12:51)
reiškia, kad uždedant akis bendras rašto akių skaičius turi dalintis iš 8 ir dar +1 akis. (Kaip sunku paaiškint doh.gif ). Žodžiu, reikia užsidėti, sakykim, 1 kraštinė akis, 80+1 a., 1 kraštinė, iš viso 83a.
pirmą akį visada nukelti reikia 4u.gif



Na kad is krastu uzdet po viena aki suprantu, o kam ta dar viena? g.gif viena forumiete man parase, kad tik is krastu pridet po aki, tai taip ir padariau, viskas lyg gerai, bet vistiek smalsu, kodel pataret man dar trecia aki? Gal kazkas kitaip butu..
Atsakyti
QUOTE(`delfine` @ 2008 10 13, 18:43)
nu teks eiti kazkur atskirai isbandyti, nes uzmesti daugiau negu viena aki man atrodo katastrofiskai neimanoma biggrin.gif bet ko gero viskas imanoma  ax.gif
Tai turi buti neuzmetimas,o akis-o kaip ja susukus uzdeti ant virbalo tai sunku paaiskinti reiketu,kad kas jums parodytu.Taip galima uzdedineti akis kaip ir pradedant mezgini uzdedi
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2008 10 13, 19:10)
o man kas nors pagelbėsit? help.gif unsure.gif Va sėsčiau ir megzčiau,ale užstrigau... verysad.gif

Tai kad nzn, kaip tu nori tas akis nuleisti. Ar reglanas, ar ne, aš saviškiam tokio amžiaus visai nenuleidinėdavau pažastyse. Tiesiai numezgi, šonus susiuvi ir palieki skylę tik rankovėm, rankoves irgi tiesiai užbaigi. Va taip gautųsipvz. O kaklui tai nugaroj nukelčiau beveik visą plotį, tik po kokias 2-3 akis užapvalinimui palikčiau. Na priekyje šiek tiek daugiau manau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(batareika @ 2008 10 14, 09:38)
Tai kad nzn, kaip tu nori tas akis nuleisti. Ar reglanas, ar ne, aš saviškiam tokio amžiaus visai nenuleidinėdavau pažastyse. Tiesiai numezgi, šonus susiuvi ir palieki skylę tik rankovėm, rankoves irgi tiesiai užbaigi. Va taip gautųsipvz. O kaklui tai nugaroj nukelčiau beveik visą plotį, tik po kokias 2-3 akis užapvalinimui palikčiau. Na priekyje šiek tiek daugiau manau.  g.gif


dėkui, reglano tai nenoriu megzti, neišeina paskui dailiai sujungti blush2.gif Nu bandysiu pažastytėse po trejetą akių tik nuleisti ir tiesiai varyt, o kakliukui va neišmąstau kiek nuleist ir kas kiek eilių, čia vis gaunasi man nesąmonės ph34r.gif Gal vienoj eilėj kelias akis, o po to kas antrą po akį kokią? mastau.gif
Atsakyti