Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(regermo @ 2009 06 09, 23:39)
Čia visokių gerų patarimų radau, bet gal kuri galėtumėt padėt dėl megztuko brėžinio. Aš "iš akies" megzt nemoku, o norėčiau megztuko. ax.gif  Gal turit kokį paprasto megztuko (ilgom statytom rankovėm ir apvaliu (prie kaklo) kaklu) brėžinį 32-34 dydžio (nes visur pavyzdžiai kažkodėl nuo 36 d.). ir kad būtų surašyti centimetrai (o jei dar ir akių skaičius, tai būtų nuostabu). Tikiuosi suprantamai parašiau  blush2.gif

Siuo atveju padet negaliu, bet jei turi kokiu siuvimo zurnalu su iskarpom, tai galima naudoti ir situos brezinukus: kokios pacios paprasciausios bliuskytes ar pan.
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2009 06 09, 23:39)
Čia visokių gerų patarimų radau, bet gal kuri galėtumėt padėt dėl megztuko brėžinio. Aš "iš akies" megzt nemoku, o norėčiau megztuko. ax.gif  Gal turit kokį paprasto megztuko (ilgom statytom rankovėm ir apvaliu (prie kaklo) kaklu) brėžinį 32-34 dydžio (nes visur pavyzdžiai kažkodėl nuo 36 d.). ir kad būtų surašyti centimetrai (o jei dar ir akių skaičius, tai būtų nuostabu). Tikiuosi suprantamai parašiau  blush2.gif

Bent jau senesnėse mezgimo knygose tai tikrai būna paaiškinimai, kaip pasidaryti iškarpas. O akių skaičių jei kas ir surašys, tai nieko nepadės, nes jis priklauso nuo siūlų storio, virbalų, mezgimo laisvumo.
Atsakyti
Siuvimo žurnalų neturiu. Jei kas netyčia rastų kokiam mezgimo žurnale, tai mestelkit man brėžinuką 32-34 dydžio ar nuorodą, kur rast. ax.gif Iš anksto dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2009 06 10, 15:38)
Siuvimo žurnalų neturiu. Jei kas netyčia rastų kokiam mezgimo žurnale, tai mestelkit man brėžinuką 32-34 dydžio ar nuorodą, kur rast.  ax.gif Iš anksto dėkoju  4u.gif


Na, pagal siuvimo žurnalų iškarpas megzt pradžioj, nenorint nieko sudėtingo, nėra labai jau paprasta. Ten ir banaliausiam modely bus krūva įsiuvų ir panašių gėrybių.
Matuokis save ir paišyk. Paišymo principų pagrindai čia.
O paskui jau darbo eigoj -- mezgi, prisidedi prie savęs, ir arba tinka, arba ardai ir ugdaisi kantrybę ax.gif
Sėkmės!
Atsakyti
QUOTE(regermo @ 2009 06 09, 22:39)
Čia visokių gerų patarimų radau, bet gal kuri galėtumėt padėt dėl megztuko brėžinio. Aš "iš akies" megzt nemoku, o norėčiau megztuko. ax.gif  Gal turit kokį paprasto megztuko (ilgom statytom rankovėm ir apvaliu (prie kaklo) kaklu) brėžinį 32-34 dydžio (nes visur pavyzdžiai kažkodėl nuo 36 d.). ir kad būtų surašyti centimetrai (o jei dar ir akių skaičius, tai būtų nuostabu). Tikiuosi suprantamai parašiau  blush2.gif


iškarpų pasidairyk pas siuvėjėles arba užklausk - manau tikrai turės 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes,

numezgiau mocherini sali ir dabar nemoku kutu padaryti smile.gif

gal kas pamokytu, per google nerandu shemuciu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalijaa @ 2009 06 11, 13:15)
Sveikutes,

numezgiau mocherini sali ir dabar nemoku kutu padaryti smile.gif

gal kas pamokytu, per google nerandu shemuciu  verysad.gif

Na kaip čia tau paprasčiau paaiškint:susidedi vienodo ilgio siūlų(tokį kiekį,kokio nori,kad būtų kutai),tada per vidurį suriši su ilgu siūlu,kad galėtum prisiūti prie ko nori,perlenki per pusę,kuto galvutę suriši kokių 3cm atstumu.Gal padės 4u.gif
Atsakyti
noriu youtube paieskoti vaizdines medziagos kaip tiksliai megzti/nerti kojinytes, batukus, bet kaip suvesti paieskoje angliskai kad rasciau ko noriu ?
Atsakyti
QUOTE(9kristina @ 2009 06 12, 19:30)
noriu youtube paieskoti vaizdines medziagos kaip tiksliai megzti/nerti kojinytes, batukus, bet kaip suvesti paieskoje angliskai kad rasciau ko noriu ?

"KNIT / crochet baby booties"

http://www.youtube.c...h?v=8HipHVEsLI0 - mezga batrukus (ir daaaug pliurpia, beje, angliškai)

http://www.youtube.c...9KI&feature=fvw - neria (t.p. ppliurpia)
Atsakyti
Bandau megzti megztuką dukrytei su aukštu kaklu. Dabar kaip tik artėju prie kakliuko nugaros pusėj. Kažkur skaičiau, kad kakliuko išėmimas neturi būti gilus, kad kaklas negriūtų. Tai kaip man dabar žinoti kokio jis turi būti gylio? Gal kas žinot? Svarbiausia, kad galva lengvai lįstų... smile.gif


O rankovėm išėmimą dariau 3, 2 ir 1 akis. Įdomu ar gerai? Dabar liko 32 akys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aquilatel: 19 birželio 2009 - 07:31
sveika 4u.gif

kažkur skaičiau, kad kai mezgi aukšta kaklą - tai išvis nebūtina nugaroj išiminėti - išbandžiau ir tikrai taip thumbup.gif

o dėl rankovių tai nežinau... nemezgiau megztuko savo mergai blush2.gif bet kai darau liemenes tai neišiminėju o nuo tos vietos prie kraštelio mezgu taip: gera, išv., gera, išv., gera - tai gražiai patraukta būna ax.gif nežinau ar kas suprato rolleyes.gif

įmetu dar kartą taisykles 4u.gif

user posted image user posted image
user posted image
Atsakyti