Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

labas. noriu megzti virbalais spalvotus kvadratus, siūlus keičiu...spalvas...bet kaip padaryti, kad tarp spalvotų kvadratų neliktų tarpo???
Atsakyti
va cia pvz.
user posted image
Atsakyti
Merginos jei galite padekite, perskaiciau temute "liemenes" bet neradau kaip reikia numegzti kakla smile.gif Tai va mezgu liemene pinutemis, jau baigiu nusimegzti nugaros dali, nuleidau rankoves ir jau reikia galvoti apie kakla g.gif noriu golfo tipo, bet bijau blogai numegzti, karta jau buvau nusimezgusi doh.gif tai ir atlepo visas, si sik viska noriu padaryti teisingai smile.gif
Kaip reikia kakla pradeti teisingai, ar atskirai nusimegzti ir prisiuti? kad nebutu atlepes, o graziai priglustu g.gif
buciau dekinga smile.gif jei kas atsakytu 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turit kas kokiu ideju ar mezget (neret) vaikuciui rubelius krikstynoms? Noriu kepuryte, kelnytes, svarkiuka berniukui - mazdaug 80 dydzio... Is kokiu cia siulu geriau butu ir koki modeli, kur galima rasti... unsure.gif

Gal kas galit atsiusti kokiu vaikisku kostiumeliu pavyzdziu... mirksiukas.gif Galit i AZ
Atsakyti
QUOTE(Vikauoga @ 2008 07 15, 16:27)
Merginos jei galite padekite, perskaiciau temute "liemenes" bet neradau kaip reikia numegzti kakla smile.gif  Tai va mezgu liemene pinutemis, jau baigiu nusimegzti nugaros dali, nuleidau rankoves ir jau reikia galvoti apie kakla g.gif noriu golfo tipo, bet bijau blogai numegzti, karta jau buvau nusimezgusi doh.gif tai ir atlepo visas, si sik viska noriu padaryti  teisingai smile.gif
Kaip reikia kakla pradeti teisingai, ar atskirai nusimegzti ir prisiuti? kad nebutu atlepes, o graziai priglustu g.gif
buciau dekinga  smile.gif  jei kas atsakytu 4u.gif

aš tai numesgu liemenę susiuvu viss siūles tada pusės numerio mažesniais virbalais su valu surenkiu kaklo akis ir mesgu gunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gertrudos mama @ 2008 07 15, 19:28)
aš tai numesgu liemenę susiuvu viss siūles tada pusės numerio mažesniais virbalais su valu surenkiu kaklo akis ir mesgu gunasi  thumbup.gif

Aciu reiks ir man bandyti, doh.gif smile.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri mezgete vaikiskas kelnytes ir galit pakonsultuoti?
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 07 16, 20:30)
Merginos, gal kuri mezgete vaikiskas kelnytes ir galit pakonsultuoti?


mezgıau, bet ıs manes tokıa ır konsultante blush2.gif patı pırma karta taı darıau ax.gif
Atsakyti
Sveikos pradedancios auksarankes ir bandancioms joms padeti biggrin.gif

Sumasciau, kad noriu vaikinukui numegsti ziemine kepure, vartalioju senas mamos mezgimo knygas, tai man toks kosmosas doh.gif reikalingos iskarpos ir pan...
gal galit paprasciau patarti, kaip man ja numegzti bigsmile.gif jauciu daug noriu ane blush2.gif

Lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Meduvė @ 2008 07 16, 20:30)
Merginos, gal kuri mezgete vaikiskas kelnytes ir galit pakonsultuoti?

esu mezgusi vaikiskas kelnytes.Parasykit i a.z
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2008 03 11, 12:24)
tastyte, kojines ne pats lengviausias dalykas pradžiai. Ar skaitai angliškai? Galiu įmesti nuorodėlę ar atsiųsti aprašymą, kaip numegzti "leliukiškus" batukus, jie mezgami 2 virbalais, bent tiek paprasčiau smile.gif
sssss,  jei čia apie mezgimą, tai stulpelį žinau tik vieną - geras keičiant su blogom. O ar keisti po 1, ar po 2 ar 3, čia jau žiūrint ką mezgi ir kaip labiau patinka.


noreciau leliukisku batu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2008 06 19, 00:07)
va cia pvz.
user posted image


sveikos merginos 4u.gif
as sumasciau nusimegzti sau megztini o nugaroje kita spalva ismegzti paveiksleli
va ziuriu cia kazkas panasaus pavaizduota tik rombeliais
bet zinokit niekaip nepagavau kampo kaip reikia pirmaja kitos spalvos aki imegzti i ta mezgini....o kur pasideda kita akis ant kurios ta kita spalva bandai uzmegzti? juk akiu sk ant virbalo tai vienodas turi buti, o man cia atrodo kad pavaizduoja lyg papildoma aki istraukia kitos spalvos...
na zodziu gal kas sugebesit rastu paaiskinti? doh.gif
Atsakyti