Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

sveikos mezgėjėlės smile.gif mano, kaip mezgėjos sugebėjimai apsiriboja kojinių (išmokė močiutė) ir elementariausių megstinių (gerom blogom akim, nešiojamų namie ) mezgimu. tiesa, dar pora šalikų mamai, irgi gera - bloga akys.
labai norėčiau nusimegzti liemenę. jos tikslas - pašiltinti gyvenimą ir paslėpti lašinukus (tikslaiu laašinius blush2.gif ) nešiočiau namie ar kur netoli namų, ant įvairių marškinukų ar šiaip bliuzelių. o dabar klausimai :
kiek akių dėti? kokius siūlus pirkti kad "kristų" maskuojančiai, kiek siūlų pirkti, ir kokį maksimaliai maskuojantį raštą galima išgauti iš geros - blogos akies?
dėkui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Retisa: 26 spalio 2009 - 18:36
Sveikos, labai noriu nusimegzt gelytę prie šalio, bet bėda, kad nemoku doh.gif gal kas galėtų paaiškint, ar nuorodą pateikt, kaip tai daroma, nes kiek mačiau, tai dauguma jų neriamos, o nert aš visai nemoku, tik mezgu ir tai tik nesenai pradėjau ax.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
yra gelyciu drugeliu ir kt tema tik pasiieskok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitele @ 2009 10 27, 08:24)
Sveikos, labai noriu nusimegzt gelytę prie šalio, bet bėda, kad nemoku  doh.gif gal kas galėtų paaiškint, ar nuorodą pateikt, kaip tai daroma, nes kiek mačiau, tai dauguma jų neriamos, o nert aš visai nemoku, tik mezgu ir tai tik nesenai pradėjau  ax.gif  Ačiū 4u.gif

http://www.supermama...?...51360&st=84 4u.gif
Atsakyti
Kaip padaryti kakla is nugaros puses? Aciuka
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklaust kai jus pezgat sakykim salika ka jus darot kad krastai nesiriestu? niekaip nesuprantu kaip kitiem iseina. mezgu 1 eilute geru kita eilute isvirksciu. nesuprantu niekaip doh.gif
Atsakyti
Ilindau ir as cia paieskoti atsakymu. Bet kaip matau klausimu turiu tokiu paciu, kaip ir jus pateiket cia paskutiniu metu, o atsakymu i juos nera. Beda turbut ta, kad ne pradedancios mezgejeles cia nebeuzsuka ir nera kam atsakineti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nedorele @ 2009 10 28, 13:21)
Sveikutes, norejau paklaust kai jus pezgat sakykim salika ka jus darot kad krastai nesiriestu? niekaip nesuprantu kaip kitiem iseina. mezgu 1 eilute geru kita eilute isvirksciu. nesuprantu niekaip  doh.gif

nu as nesu kruta mezgeja,bet sitas rastas rieciasi visada.as megzciau 1 gera 1 bloga.
Atsakyti
Sveikos. smile.gif Noriu numegzti kumštines pirštines draugei su Kalėdom. Mokykloje nemoko mus tokių dalykų, dėja. Ir labai norėčiau, kad kas nors labai paprastai paaiškintu, nes googlėj susiradusi schema nieko nesuprantu. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2009 10 28, 12:10)
nu as nesu kruta mezgeja,bet sitas rastas rieciasi visada.as megzciau 1 gera 1 bloga.

Jei megsite iš abiejų pusių gerosiomis, tai irgi nesiries.
Atsakyti
QUOTE(dovipuri @ 2009 10 28, 16:42)
Sveikos. smile.gif Noriu numegzti kumštines pirštines draugei su Kalėdom. Mokykloje nemoko mus tokių dalykų, dėja. Ir labai norėčiau, kad kas nors labai paprastai paaiškintu, nes googlėj susiradusi schema nieko nesuprantu. wink.gif


Nežinau kaip kitos mezgėjos. Aš mezgu pirštines su penkiais virbalais. Pasiimat 5 trumpus virbalis ir siūlus kurie tiks pagal storį. Iš pradžių pamezgat pavyzdėlį iš kelių akių, kad žinotumėt kiek akių užsidėti. Tada užsidedat akis ant keturių virbalų ir mezgat aplink 1 gerą 1 blogą iki riešo toliau mezgat vien gerosiom akimis iki nykščio.Galit megzti ne vien gerosiom bet įdėti raštą į viršutinę pirštinės dalį. Man geriau sekas parodyt nei parašyt.Jei kas neaišku klauskit.
Atsakyti
QUOTE(Rife @ 2009 10 28, 17:39)
Nežinau kaip kitos mezgėjos. Aš mezgu pirštines su penkiais virbalais. Pasiimat 5 trumpus virbalis ir siūlus kurie tiks pagal storį. Iš pradžių pamezgat pavyzdėlį iš kelių akių, kad žinotumėt kiek akių užsidėti. Tada užsidedat akis ant keturių virbalų ir mezgat aplink 1 gerą 1 blogą iki riešo toliau  mezgat vien gerosiom akimis iki nykščio.Galit megzti ne vien gerosiom bet įdėti  raštą į viršutinę pirštinės dalį. Man geriau sekas parodyt nei parašyt.Jei kas neaišku klauskit.

o neįmanoma numegzti pirštines su dviem virbalais?
Atsakyti