Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimas pradedančioms

QUOTE(sigridaU @ 2009 11 16, 13:25)
nezinau ar to tau reikia idedu nuoroda http://rankdarbiai.u...m/publ/1-1-0-39

oj dėkui labai už nuorodą thumbup.gif visas pradžiamokslis sudėtas, puikiausiai galima prisimint ką mokėjau prieš šimtą metų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Moira @ 2009 11 16, 16:37)
laba, gal kas galit padet? ka cia reiskia, nezinau as tu mezgimo terminu blush2.gif  tik salika moku numegzt blush2.gif  o va dabar megztinio uzsimaniau blush2.gif
"...akis ant virbalu apmetant kitaip nei iprasta t.y. dvigubu siulu.."


VA RADAU!!!!
radau sau ir kitiems ax.gif
http://public.fotki....-krastelis.html
Atsakyti
Sveikutes
nesu visai pradedanti,tik pamirsau viena rasta doh.gif O jo man dabar butinai reikia.Perziurejau jusu tema nuo pradziu,bet jo neuzmaciau ax.gif SigridosU nuoroda uzsiseivinau-pasakiski rastai bigsmile.gif Na o man reikia paprasciausio rasto.Mezgi viena gera,viena bloga.Bet tas rastas toks pasiputes gaunas(ne kaip paprasti stulpeliai),ten akis kazkaip kitaip ismegst reikia.Va ir neprisimenu,gal padesit?
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2009 11 17, 15:27)
Sveikutes
nesu visai pradedanti,tik pamirsau viena rasta doh.gif O jo man dabar butinai reikia.Perziurejau jusu tema nuo pradziu,bet jo neuzmaciau ax.gif SigridosU nuoroda uzsiseivinau-pasakiski rastai bigsmile.gif Na o man reikia paprasciausio rasto.Mezgi viena  gera,viena bloga.Bet tas rastas toks pasiputes gaunas(ne kaip paprasti stulpeliai),ten akis kazkaip kitaip ismegst reikia.Va ir neprisimenu,gal padesit?


turi galvoj angliskas stulpelis?
va cia trumpai apie ji http://www.supermama...howtopic=165510

man ko tais graziai nesigavo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miss Kristencio: 17 lapkričio 2009 - 14:34
Sveiki, turiu ir aš problemėlę nors ir nesu pradedanti bet, niekaip nesigauna neriant su vašeliu lygūs kraštai tai išplatėja tai susiaurėja kaip neriate jūs pasidalinkite paslaptimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Miss Kristencio @ 2009 11 17, 13:33)
turi galvoj angliskas stulpelis?
va cia trumpai apie ji http://www.supermama...howtopic=165510

man ko tais graziai nesigavo ax.gif


Labai aciu-butent sito ir ieskojau 4u.gif Jau perziurejau kita foruma,radau ten pavyzdeli,bet rusiskai parasyta.Nors rusiskai gana neblogai moku,bet trumpiniu nesupratau niekaip ax.gif
QUOTE(saulelė @ 2009 11 17, 13:55)
Sveiki, turiu ir aš problemėlę nors ir nesu pradedanti bet, niekaip nesigauna neriant su vašeliu lygūs kraštai tai išplatėja tai susiaurėja kaip neriate jūs pasidalinkite paslaptimi 4u.gif

Vaseliu mezgus labai labai senai.Zinau tik kad stengtis kad visos akys butu vienodo dydzio.Tada ir krastas grazus bus...
Atsakyti
QUOTE(saulelė @ 2009 11 17, 15:55)
Sveiki, turiu ir aš problemėlę nors ir nesu pradedanti bet, niekaip nesigauna neriant su vašeliu lygūs kraštai tai išplatėja tai susiaurėja kaip neriate jūs pasidalinkite paslaptimi 4u.gif


nzn, kodel butent nesigauna, bet reikia vienodai isnerti akiu. pradedu nuo krasto uzdedant tris kilpeles, o eilute as baigiu i antra kilpele ax.gif . na tikiuosi supratot, ka norejau pasakyti blush2.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif gal galetumet man padeti, mezgu bliuskute pagal toki aprasyma:
apmeskite 41 aki ir pavaizduotu rastu megzkite 35 cm ilgio. tada nuleiskite pazastu ilinkiu akis: kas 2-e eileje nuleiskite viena karta po 5 akis, 2 kartus po 1 aki. numezgusios 7 cm ilgio nuo pazastu ilinkiu pradzios, visas akis nuleiskite. Vat ir nesuprantu kaip man nuleisti tas ilinkiu akis verysad.gif verysad.gif gal kas galetu paaiskinti?
Atsakyti
QUOTE(nebyli asara133 @ 2009 11 17, 18:43)
Sveikutes 4u.gif  gal galetumet man padeti, mezgu bliuskute pagal toki aprasyma:
apmeskite 41 aki ir pavaizduotu rastu megzkite 35 cm ilgio. tada nuleiskite pazastu ilinkiu akis: kas 2-e eileje nuleiskite viena karta po 5 akis, 2 kartus po 1 aki. numezgusios 7 cm ilgio nuo pazastu ilinkiu pradzios, visas akis nuleiskite.  Vat ir nesuprantu kaip man nuleisti tas ilinkiu akis verysad.gif  verysad.gif  gal kas galetu paaiskinti?

Akių nuleidimas, tai jų sumezgimas vienos su kita, kaip užbaigiant mezginį: sumezgam dvi kraštines, gautą akį grąžinam atgal ir vėl suumezgame dvi kraštines. Taip sumezgam tiek akių, kiek nurodyta.
Atsakyti
Nerimstu, labai noriu taisyklingai numegzti vyriska megztini, nes jau viena teko isardyti verysad.gif , tik nemoku apskaiciuoti chemute reikiamui dydziui. Labai prasau padeti 4u.gif

Issirinkau schema is sio psl. http://www.supermama...howtopic=398148 2-as nuo virsaus baltas megztukas, ten paskaiciuota 52 dydziui, o man reiktu 48 g.gif

Pagal mano siulus 10cm=20akiu (plotis), tai paskaiciavau, kad man reikia apmegzt 96 akis. mezginio ilgis 70 cm= 210 eiliu Noriu megzt rastu 3blogos/3geros, na ir kokia pynute maza per viduriuka ( ten kur parodyta, man per sudetinga blush2.gif )

Padekite manprasau paskaiciuoti reglanus priekiui, nugarai ir rankovem 4u.gif
Nugaroje reglanas turi but ilgesnis nei prieky? :unsure:kiek ten akiu reikia nuleist? Zodziu, esu susipainiojusi, nesugebu pati apskaiciuot be pagalbos verysad.gif
Atsakyti
GAL KURI GALETU PAAISKINT KAIP TOKS RASTAS MEZGASI?  blush2.gif

user posted image

]ir kokio dydzio virbalu reiketu? kiek akiu detusi tokiam megztiniui. kaip mezgasi is megztiniais? cia turbut atskirai nugara, priekis, rankoves. o kaip kapisonas? blush2.gif ax.gif
Papildyta:

doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorme: 18 lapkričio 2009 - 13:20
QUOTE(gieruze @ 2009 11 18, 01:55)
Nerimstu, labai noriu taisyklingai numegzti vyriska megztini, nes jau viena teko isardyti  verysad.gif , tik nemoku apskaiciuoti chemute reikiamui dydziui. Labai prasau padeti  4u.gif

Issirinkau schema is sio psl. http://www.supermama...howtopic=398148  2-as nuo virsaus baltas megztukas, ten paskaiciuota 52 dydziui, o man reiktu 48  g.gif

Pagal mano siulus 10cm=20akiu (plotis),  tai paskaiciavau, kad man reikia apmegzt 96 akis. mezginio ilgis 70 cm= 210 eiliu Noriu megzt rastu 3blogos/3geros, na ir kokia pynute maza per viduriuka ( ten kur parodyta, man per sudetinga  blush2.gif )

Padekite manprasau paskaiciuoti reglanus priekiui, nugarai ir rankovem  4u.gif
Nugaroje reglanas turi but ilgesnis nei prieky?  :unsure:kiek ten akiu reikia nuleist?  Zodziu, esu susipainiojusi, nesugebu pati apskaiciuot be pagalbos  verysad.gif


turiu paskaiciavimo schema ax.gif . nzn kaip persiusti blush2.gif galiu paskaiciuoti, bet man truksta duomenu: koks pavyzdelio aukstis cm ir kiek ten eiliu?
Papildyta:
QUOTE(dorme @ 2009 11 18, 14:18)
GAL KURI GALETU PAAISKINT KAIP TOKS RASTAS MEZGASI?  blush2.gif




siuo rastu superamamos mezge sukneles (kazkada maciau), tai ten gal galima paklausti g.gif
o virbalu dydis, akiu skaicius priklauso nuo siulu
Atsakyti