Įkraunama...
Įkraunama...

Privatūs ginekologai Alytuje

QUOTE(iniesa @ 2010 02 23, 11:29)
labas,
noriu paklaust apie ekoskopa.as laukiuosi, bet gyvenu ne Lt.noreciau pasidaryt skena Alytuj.gal galit pasakyt kur ir kiek man kainuotu?


yra du echoskopai, vienas centrinėj poliklinikoj, kitas - konsultacinėj poliklinikoj ( ligoninėj), nekainuoja nieko, kai prisiregistruoji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artita @ 2010 02 23, 12:03)
yra du echoskopai, vienas centrinėj poliklinikoj, kitas - konsultacinėj poliklinikoj ( ligoninėj), nekainuoja nieko, kai prisiregistruoji  mirksiukas.gif

Yra ir Prusaitienes sveikatingumo centre. Nezinau kaip dabar, bet bent jau anksciau tai tikrai buvo galima uzsirasyti mokamai konsultacijai pas pasirinkta ginekologe. Mano drauge i kisene susimokedavo ir tardavosi su pacia gydytoja, o ne registraturoj smile.gif Dirba gydytojos Stravinskiene ir Kazleniene.
Atsakyti
sveikos mamytės smile.gif
Aš lankausi pas gydytoja sTRAVINSKIENĘ. Šiaip ji maloni, tačiau kartais kai ko nosr užklausus trūksta kompetencijos arba nežinant ką konkrečiai atsakyti ji kažką trumpai burbteli ir teik...
Man nėštumo pabaiga mėn eccho darė 4 kartus, visus leido dalyvauti vyrui negaliu sakyti išsamiai paaiškino viską/
Rašo daug tyrimų endemik, šlapimo tyrimo pasėlį AVSC, jie žinoma mokami.
Netiksliai suskaičiavusi terminą, lankausi as Kauno gydytojus papildomai tai pasirodo, net dvi savaitės uždėtos man/
Na žodžiu aklai ja nepasitikiu lankausi ir pas kitus gydytojus.
P.S dovaneles gydytoja mėgsta smile.gif
Na čia tik mano subjektyvi nuomonė sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
nagi mielosios norėtųsi daugiau nuomonių apie gyd stravinskienę negi tik aš veina lankausi pas ją smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguulle @ 2010 06 06, 18:48)
nagi mielosios norėtųsi daugiau nuomonių apie gyd stravinskienę negi tik aš veina lankausi pas ją smile.gif

Man tai ji visai nieko,nors paskutinį kartą buvau gal prieš 3 metus blush2.gif Bet va jau iš kelių pažįstamų girdėjau,kad labai jau nepasitikinti savimi ir dar sakė,kad rašo pačius brangiausius vaistus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ReNcYtEa @ 2010 04 20, 18:43)
Mano draugė kaip tik dabar lanko tas paskaitas. Jau sakė gimdymo namų grožis...  wub.gif


Kas is to grozio, santechnikai tie patys, kalbu is savo patirties doh.gif Sienos gimdyt nepades ir skausmo nenuims, "daktarams" kompetencijos nedades doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vasara04. @ 2010 06 06, 20:36)
Kas is to grozio, santechnikai tie patys, kalbu is savo patirties  doh.gif Sienos gimdyt nepades ir skausmo nenuims, "daktarams" kompetencijos nedades  doh.gif

Kas taip,tai taip...
Atsakyti
QUOTE(jurguulle @ 2010 06 06, 20:48)
nagi mielosios norėtųsi daugiau nuomonių apie gyd stravinskienę negi tik aš veina lankausi pas ją smile.gif



na tas jau taip man vaistų kol kas man vaistų nereikėjo bet kai lankaiusi nėštumo metu tai man edemike tą tyrimą na nežinau kaip tiksliai jis ten vadinasi nežinau na kur parodo ar antikūnai nesigamina darė net du kartus, nors kaip sakė mano viena pažįstama jei pirmą kartą tyrimas niegiamas tai ir atnrą bus neigiamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguulle @ 2010 06 06, 17:48)
nagi mielosios norėtųsi daugiau nuomonių apie gyd stravinskienę negi tik aš veina lankausi pas ją smile.gif


buvau pas ja jau tris kartus ir kol kas nieko blogo negaliu pasakyti,nors ir nuomoniu teko girdeti visokiu... paskutini karta lankiausi del to jog 5 men. nepavyko pastoti. gavau siuntima kraujo tyrimams ir po to ji man israse hormoniniu tableciu. na nezinau ar cia sutapimas buvo ar tos tabletes padejo,bet po poros sav.pastojau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(angeber @ 2010 06 18, 17:11)
buvau pas ja jau tris kartus ir kol kas nieko blogo negaliu pasakyti,nors ir nuomoniu teko girdeti visokiu... paskutini karta lankiausi del to jog 5 men. nepavyko pastoti. gavau siuntima kraujo tyrimams ir po to ji man israse hormoniniu tableciu. na nezinau ar cia sutapimas buvo ar tos tabletes padejo,bet po poros sav.pastojau  smile.gif

clap.gif sveikinu
Atsakyti
QUOTE(jurguulle @ 2010 06 22, 09:54)


4u.gif dekui!
Atsakyti
gal kas zinote kokios kainos lankantis pas privatu ginekologa, tarkim pas Adomaitiene?
Atsakyti