Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda nugarą (stuburą)

Pritariu masazams esant nugaros skausmams. kadangi visos nugaros problemos lydimos vienu ar kitu raumenu spastikos. todel masazas - kaip raumenu atpalaidavimo priemone, taip pat veikianti ir emocine bukle, labai naudingas dalykas. taciau... turite suprasti, kad masazas - tik viena is priemoniu komplekso. kartu turite fiziskai dirbti.
o medus - tai puiki naturali priemone, skatinanti audiniu kraujotaka, prisotinanti audinius iviariomis naudinogmis medziagomis, stiprinanti imuniteta ir t.t. ir pan.. todel, pasitaikius progai ir turint tikrai gero ir naturalaus medaus, galite save palepinti medaus kaukemis ar masazu. tai isties malonu ir naudinga! thumbup.gif
Atsakyti
labukas. kas žino kaip gydyt osteochondrozę? ačiū
Atsakyti
kompleksinis gydymas taikomas, t.y. tiek kineziterapija, tiek masažai, tiek vaistai, jei itin stiprus skausmas.
Atsakyti
man irgi skaudejo nugara, neissededavau darbo vietoje schmoll.gif , lankiausi pas gyd. Girskį www.stuburas.lt , Jis apžiūrėjęs paskyrė tikslinių pratimų, darau kasdien - kolkas tikrai padeda. Ir sporto klube patare nesilankyti, nes nuo bendro pobudzio pratimu gali buti tik blogiau, reikia pradzioj zinoti kas su tavim ne taip, o tada daryti pratimus konkrecius, o ne visus is eiles blink.gif ....
Atsakyti
QUOTE(VasVas @ 2009 07 22, 12:27)
man irgi skaudejo nugara, neissededavau darbo vietoje schmoll.gif ,  lankiausi pas gyd. Girskį www.stuburas.lt ,  Jis apžiūrėjęs paskyrė tikslinių pratimų, darau kasdien - kolkas tikrai padeda. Ir sporto klube patare nesilankyti, nes nuo bendro pobudzio pratimu gali buti tik blogiau, reikia pradzioj zinoti kas su tavim ne taip, o tada daryti pratimus konkrecius, o ne visus is eiles blink.gif ....


tai va - man po sporto klubo pradėjo skaudėt nugarą...
o čia kokiame mieste tas gydytojas?

jau radau-vilniuje. Ar brangu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 22 liepos 2009 - 12:14
Nugaros skausmai kankino ir mane ir rekomendavo viena pažįstama tokį Karlą daro jis masažus savo namuose. Nors buvau nusiteikus skeptiškai šiaip padėjo man jis, skausmų nebeliko, tačiau patys masažai tikrai labai skausmingi ir pakankamai nepigus (vienas apsilankymas apie 80 lt), man prireikė penkių apsilankymų, tai neskaudanti nugara atsiėjo 400 lt. Tačiau jau po visko praėjo pora metų ir skausmų nėra.
Atsakyti
tarkit žodį kas žino, ar kitoks tyrimas nei rentgenas parodys geriau nugaros "reikalus" ?
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2009 07 23, 17:38)
tarkit žodį kas žino, ar kitoks tyrimas nei rentgenas parodys geriau nugaros "reikalus" ?


rentegenas parodo tik kauliniu strukturu pokycius, o jei reikalinga informacija apie tarpslankstelinius diskus, reikalinga kompiuterine tomografija.
Papildyta:
QUOTE(benux @ 2009 07 17, 19:48)
kompleksinis gydymas taikomas, t.y. tiek kineziterapija, tiek masažai, tiek vaistai, jei itin stiprus skausmas.


kompleksas priemoniu visada efektyvesnis nei pavienes priemones, nes veikia ivairiapusiskai. tam pritariu 100%.
Atsakyti
QUOTE(kobido @ 2009 07 23, 19:53)
rentegenas parodo tik kauliniu strukturu pokycius, o jei reikalinga informacija apie tarpslankstelinius diskus, reikalinga kompiuterine tomografija.
Papildyta:
kompleksas priemoniu visada efektyvesnis nei pavienes priemones, nes veikia ivairiapusiskai. tam pritariu 100%.


rentgenu ištyrus man pasakė, kad rado osteochondrozę...ar reikia dar tirtis tomografija?
Atsakyti
QUOTE(emiradve @ 2009 07 23, 14:49)
Nugaros skausmai kankino ir mane ir rekomendavo viena pažįstama tokį Karlą...

O kokiam čia mieste? rolleyes.gif
Atsakyti
prisiskaičiau, kad stuburui padeda pilates treniruotes. Gal kas domejotes ar išbandėti savo kailiu. Pažiūrėjus filmukus atrodo visai paprasta, bet pabandžius-sunku, bent mano fiziniui pasiruošimui...
Atsakyti
man nugarytei padėjo body flex....

sveiki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AIVUKĖ: 02 rugpjūčio 2009 - 19:19