Įkraunama...
Įkraunama...

Skauda nugarą (stuburą)

etaruj, o kokius tu dariusis tyrimus, man darė tik rengeną, o tomografijai neprisiruošiu, o sako ir kenkia ir nieko naujo neparodys...
Atsakyti
QUOTE(AIVUKĖ @ 2010 04 09, 10:14)
etaruj, o kokius tu dariusis tyrimus, man darė tik rengeną, o tomografijai neprisiruošiu, o sako ir kenkia ir nieko naujo neparodys...

Kompiuteris nėra gerai, nors N kartų švitinimas rentgenu gero nepriduoda....magnetinis rezonasas geriau....bet iki jo ir dar nepritaupiau pinigo...wink.gif
Nugarai ėjau pas neurologa, rentgenas, echoskopas, tada priešuždegiminiai vaistai, tepalai, kompresai, elektros bangos protingu pavadinimu, reabilitologas ir kinezeterapeutas...Mane gelbėja mikrofidinių( stabilizacinių )raumenų tvirtinimas, jei susileidi kaip sasyska, sakuduliai atsinaujina, ko norėti sumažejo detaliu lotuliukas.gif .... kaulo juk neatauginsi, tai skauduliai vis pakamuoja....
Atsakyti
baseinas, baseinas ir dar karta baseinas!
Atsakyti
QUOTE(grap1 @ 2009 08 12, 14:04)
sveikos merginos. Senai turejau problemu su stubus. Kazkada gydytoja buvo davusi lapus su pratimu kompleksu. Sportuoti is tiesu labai tingiu(kokia apsileidele) ir vis ruosiausi, ruosiausi, bet taip ir neprisiruosiau. Skausmai tai paastredavo, tai praeidavo. Siuo metu dar ir persirijimu susirgau. Zodziu visai blogai. Emiau dometis ivairiais pratimais, sistemomis, labai sudomino pilates. Tik dideles dalies pratimu nepadarau, per silpni raumenuku likuciai, o dar ir nugaros skausmai. Ir cia netycia randu "Bielvesta09"  4u.gif pratimukus. ACIU ACIU ACIU lotuliukas.gif  thumbup.gif , tai tie stebuklingi lapeliai kuriu jau senai akyse nemaciau, o dabar vis delto prisiversiu ir pasportuosiu. Nes pilates filosofija labai patiko, o aerobikai jau per sena...


Sveikatelės visoms 4u.gif

http://www.pasveik.l...ti/Pratimai.pdf
Atsakyti
QUOTE(abba @ 2005 05 30, 16:24)
PIRMAS VAISTAS - TEMPIMO PRATIMAI, JEI LABAI SUSKAUDO REIKIA ATSIGULTI ANT GRINDU SUSIREISTI I KAMUOLI IR PASISUPTI ANT NUGAROS, KAIP LAIVELIS... PATIKEKIT PIRMAS VAISTAS[CODE][/CODE]

Ne visiems susirietimas i kamuoliuka padeda, priklauso nuo skausmo priezasties. Kitiems kaip tik geriau atsigulti ant pilvo ir kiek pasikelti lubu link, kad pakiltu galva ir/ar krutines lasta. Bet siaip tu teisi - tempimo pratimai veiksmingi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Libele @ 2006 05 17, 18:14)
kažkaip paskutiniu metu man ėmė skaudėt apatinę nugaros dalį: kartais tiesiog, o kartais nuo lankstymosi, pvz. grindis pašluot ar paplaut tai jau nekas. spėju, kad čia nuo to amžino sėdėjimo: tai dirbt, tai mokytis prie kompo reikia, o dar ir ant ne itin patogios kėdės.
nieko sau, tokioj jaunystėj, reik susigriebt kažkaip. gal turit kokių patarimų arba žinot fizinių pratimų, kurie galėtų pagelbėt?

80 proc. zmoniu per gyvenima patiria apatines nugaros dalies, man skaudena jau nuo 14 metu. Priezasciu galima buti suskaiciuoti virs simto. Paprastai del nugaros skausmo zmones pradeda stiprinti nugaros raumenis, deja, daznai buna taip, kad nugaros raumenys buna stipresni negu pilvo, del raumenu jegos disbalanso ir skauda nugara. Taigi, rekomenduoju pratimus giliesiems nugaros raumenims (stabilizavimo pratimai=Pilates), bei visiems pilvo raumenims (ypac skersiniam thumbup.gif )
Papildyta:
QUOTE(Libele @ 2006 05 18, 18:55)
o plaukimas dar sako gerai stuburui, ar tiesa?


Tiesa, jeigu plaukiama taisyklingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 05 gegužės 2010 - 19:26
Na man skauda nugara kai darau atsilenkimus, kuriu man labai reikia. As pamenu kai mokykla lankiau, tai per kuno kulturos pamokas atsilenkimai man budavo peilis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(sauleskaitra @ 2010 05 09, 00:13)
Na man skauda nugara kai darau atsilenkimus, kuriu man labai reikia. As pamenu kai mokykla lankiau, tai per kuno kulturos pamokas atsilenkimai man budavo peilis  blink.gif

Gal netaisyklingai darai? Darant bet koki pratima pirmiausiai reikia itempti pilvo raumenis, spausti bamba prie stuburo. Ir keltis nereikia labai aukstai. Esme, kad tarp smakro ir krutinkaulio tilptu obuolys arba kumstis (neuzlenkti galvos) ir kad veiksmas butu nukreiptas lubu link, o ne daryti pilna atsilenkima iki keliu (tokius zalojancius pratimus jau mokyklose reiketu UZDRAUSTI). O siaip...jeigu vis tiek skaudes, presa galima treniruoti ir be atsilenkimu. Tereikia kartu su staigiu iskvepimu itraukti i vidu bamba, po 100 pakartojimu pasijaus mirksiukas.gif Pradine padetis gali buti: gulint ant nugaros (kojos sulenktos per kelius), sedint ant kulnu, padetis "ant keturiu".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuatra: 10 gegužės 2010 - 16:05
QUOTE(Bielvesta09 @ 2010 04 21, 13:31)


Tik nedarykit tu fastum gellio reklaminiu pratimu, eidama pas kineziterapeuta, nusinesiau ta lapeli, tai sake kad tuos pratimus i "juoku skyreli" savo svetaineje isides, logiskai pagalvokit, kaip vienodi pratimai gali tikti visiems smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asdonata @ 2010 05 11, 13:38)
Tik nedarykit tu fastum gellio reklaminiu pratimu, eidama pas kineziterapeuta, nusinesiau ta lapeli, tai sake kad tuos pratimus i "juoku skyreli" savo svetaineje isides, logiskai pagalvokit, kaip vienodi pratimai gali tikti visiems smile.gif

Is tiesu, kas tinka viskam, netinka niekam, arba, kas tinka vienam, netiks visiems. Net ir geriausias pratimas gali buti nieko vertas arba netgi traumuojantis, jeigu yra atliekamas netaisyklingai.
Atsakyti
kiek teko girdėt nugaros skausmams padeda pilateso pratimai. kas tai yra ar galėtų kas paaiškint?
Atsakyti
Pilates treniruotės bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.
Kviečiame visus norinčius prisijungti ir sportuoti kartu Vilniaus centre, Jakšto g. 16, studijos "Soula" salėje. Treniruotės vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais 12.00-12.50 val. bei antradieniais ir ketvirtadieniais 19.00-19.50 val.
Daugiau informacijos ir registracija – pilatesas@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Mind&Body @ 2010 06 01, 08:39)
Pilates treniruotės bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms.
Kviečiame visus norinčius prisijungti ir sportuoti kartu Vilniaus centre, Jakšto g. 16, studijos "Soula" salėje. Treniruotės vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais 12.00-12.50 val. bei antradieniais ir ketvirtadieniais 19.00-19.50 val.
Daugiau informacijos ir registracija – pilatesas@gmail.com

o namuose kokius pratimus daryti, nes nėra galimybių būti Vilniuje blush2.gif
Atsakyti