Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 04 24, 19:17)
man patiko su silku ir vitaminais, tokiams bespalviam buteliuke


tokio nebuvo sarmoje, įsigijau "nail builder", ten rašo, kad atstato nagus ir panašiai, o man to ir reikia, nes visada turėjau gražius, ilgus, storus nagučius unsure.gif
Atsakyti
o kur Vilniuje galima isigyt LCN priemoniu? blush2.gif
Atsakyti
Laba
kažkaip susivėlinau Jūsų temelę rast doh.gif
bet geriau vėliau nei niekad... burželio pirmą savaitgali draugės vestuvės,o man nulūžinėjo beveik visi nagai. galvojau prisiaugint. Paskaitinėjau,kad po to sunkiai visai ataugint ir nebežinau. Bet per tris savaites ataugint nagučius irgi sunkus uždavinys, beveik neįmanomas g.gif
reiks bent kokių nors naujovių pabandyti, jei nepavyks, klijuosiu. nors kaipaskaičiau,tai gal net su trumpais eit bandysiu į tas vestuves... g.gif
ot moteriškas galvosūkis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tokia @ 2008 05 21, 23:33)
Laba
kažkaip susivėlinau Jūsų temelę rast  doh.gif
bet geriau vėliau nei niekad... burželio pirmą savaitgali draugės vestuvės,o man nulūžinėjo beveik visi nagai. galvojau prisiaugint. Paskaitinėjau,kad po to sunkiai visai ataugint ir nebežinau. Bet per tris savaites ataugint nagučius irgi sunkus uždavinys, beveik neįmanomas  g.gif
reiks bent kokių nors naujovių pabandyti, jei nepavyks, klijuosiu. nors kaipaskaičiau,tai gal net su trumpais eit bandysiu į tas vestuves... g.gif
ot moteriškas galvosūkis  unsure.gif


na per 3 savaites labai ilgu neuzsiauginsi, bet trumpucius tvarkingus tai tikrai mirksiukas.gif juk nebus tragedija, jei i vestuves nueisi ir su trumpais nagais, ar bus? g.gif biggrin.gif galima juk ir ant trumpesniu lb grazu manikiura pasidaryt mirksiukas.gif o siaip ar labai nagai neauga, ar kas? nes 3 savaites visai ilgas laiko tarpas nagam uzaugt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lūšis @ 2008 04 20, 20:03)
Aš irgi vakar pradėjau naudoti Nail teką II  ax.gif tikiusi gerų rezultatų  cool.gif


Kur galima nusipirkti Nail Teko II? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(wizardry @ 2008 04 24, 07:36)
kai organizme pakanka vitaminu, tai ir naguciai grazus buna thumbup.gif  beje, as stengiuosi visada lakuot, tai kazkaip tvirtesni buna

drinks_cheers.gif as irgi visada lakuoju ax.gif
Atsakyti
Mano nagai buvo užauginti naturalūs oho kokie. Savaitgali švenčiau gimtadienį ir draugė pagyrė nagus: gražūs, ilgi, dailūs nail.gif . Ir ką manot jau nebeturiu nes vienas nulūžo konkrečiai, dar 3 pradėjo skaudžiai lūžti o vienas tiesiog nusisliuoksniavo. Tai dabar nepraėjus nė savaitei nagų jau nebeturiu. cray.gif Ilga laiką naudoju NAIL TEK II. Viskas buvo gerai iki pagyros. Ką man daryti??? help.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irma77: 28 gegužės 2008 - 21:46
QUOTE(Irma77 @ 2008 05 28, 22:46)
Mano nagai buvo užauginti naturalūs oho kokie. Savaitgali švenčiau gimtadienį ir draugė pagyrė nagus: gražūs, ilgi, dailūs nail.gif . Ir ką manot jau nebeturiu nes vienas nulūžo konkrečiai, dar 3 pradėjo skaudžiai lūžti o vienas tiesiog nusisliuoksniavo. Tai dabar nepraėjus nė savaitei nagų jau nebeturiu.  cray.gif Ilga laiką naudoju NAIL TEK II. Viskas buvo gerai iki pagyros. Ką man daryti??? help.gif

man ir dazniausiai po pagyru nuluzta g.gif gal pavydas pakenkia
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 05 29, 13:47)
man ir dazniausiai po pagyru nuluzta g.gif gal pavydas pakenkia


blink.gif Na, nieko sau blink.gif , ir man taip atsitiko doh.gif , viena kolegė atkreipė dėmesį į mano nagus, net pačiupinėt užsigeidė, ar tikrai naturalūs doh.gif , ir ką jūs manot, per savaitę - kokie 5 nulūžo cry.gif , teko visus trumpint verysad.gif .
Papildyta:
QUOTE(wannasweets @ 2008 03 27, 16:26)
Man tai labai padejo Silica is Futura, tik poveikis pasireiskia po keliu menesiu isgerus visa dezute 4u.gif


Dėl vitaminų,- tai mano patirtis gal kam pravers rolleyes.gif , kai laukiausi savo dukrelių, naudojau kalcį, nuo jo nagai taaaaaip augo ir sustiprėjo , kad net trumpint nespėjau ax.gif 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LAPUTĖ: 10 birželio 2008 - 15:02
QUOTE(LAPUTĖ @ 2008 06 10, 16:01)
Dėl vitaminų,- tai mano patirtis gal kam pravers  rolleyes.gif , kai laukiausi savo dukrelių, naudojau kalcį, nuo jo nagai taaaaaip augo ir sustiprėjo , kad net trumpint nespėjau  ax.gif  4u.gif  smile.gif

o man pregnacare padejo, galvoju gal vel juos pagert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalaila_Vln @ 2008 06 10, 14:52)
o man pregnacare padejo, galvoju gal vel juos pagert ax.gif

Pregnacare ir man tinka, pastebejau kad naguciai augt pradejo, bet vistiek nesiseka islaikyt - amzinai kunors uzkliunu ir nulauziu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(LAPUTĖ @ 2008 06 10, 16:01)
Dėl vitaminų,- tai mano patirtis gal kam pravers  rolleyes.gif , kai laukiausi savo dukrelių, naudojau kalcį, nuo jo nagai taaaaaip augo ir sustiprėjo , kad net trumpint nespėjau  ax.gif  4u.gif  smile.gif


Tiesa, dar PRENATAL vitaminai nėščiosioms bei maitinančioms čia prisidėjo 4u.gif , nes kol laukiaus ir dukras maitinau (o maitinau ilgai rolleyes.gif ), visą tą laiką gėriau šiuos vitaminus thumbup.gif , nagai nei lūždavo, nei skilinėdavo, "augdavo kaip ant mielių " biggrin.gif
Atsakyti