Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

QUOTE(kucaka7 @ 2008 08 10, 18:54)
Orly neblogas "Nail Defense" man padėjo, paskui draugės parekomendavo "Nail grow miracle", tai planuoju pastarąjį nusipirkt  smile.gif

O kur jo būna pirkt? Niekad nemačius aš jo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Misse @ 2008 08 12, 15:09)
O kur jo būna pirkt? Niekad nemačius aš jo g.gif

as Sarmoje pirkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Misse @ 2008 08 12, 16:09)
O kur jo būna pirkt? Niekad nemačius aš jo g.gif

Droge jiems nuolaida (bent buvo prieš kelias dienas) ax.gif
Atsakyti
eglincia o tu gal pagerk kokiu b grupes vitaminu jei noresi vel nagus kramtyti ir yra specialus tepaliukas nagams, jis toks kartus, jei ikisi i burna krimstelt naga tai po to ilgai spjaudysiesi. B grupes vitaminu pagerk tam,kad nervukus pastiprintum, nes dazniausiai nagus kramto jautrus zmones, kai nervuojasi. 4u.gif
Atsakyti
man nail tek padejo thumbup.gif
Atsakyti
Labai geras nagų lakas - Nail Hardener, Frenchi mirksiukas.gif tikrai tokius naugus atsiauginau, kokių dar niekada neturėjau. O apie lūžinėjimą ir sluoksniavimąsi visai pamiršau. Sarmoj 18 Lt. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaktusė @ 2008 08 20, 14:04)
Labai geras nagų lakas - Nail Hardener, Frenchi  mirksiukas.gif  tikrai tokius naugus atsiauginau, kokių dar niekada neturėjau. O apie lūžinėjimą ir sluoksniavimąsi visai pamiršau. Sarmoj 18 Lt.  mirksiukas.gif


ne Sarmose, o kitose ne tokiose populiariose biggrin.gif parduotuvese ir uz 6.90 lt galima rast:)
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2008 09 17, 22:51)
ne Sarmose, o kitose ne tokiose populiariose biggrin.gif  parduotuvese ir uz 6.90 lt galima rast:)


O kur cia toki uz 6.90 galima rast? ax.gif as kol kas pigiausia atradus Vilkpedes bazej, kainuoja 10lt smile.gif
Atsakyti
kaip girdejau ricinos aliejus skatina augima 4u.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
apie tokia pacia problema kaip ir jus plepat,galeciau plepeti ir asuser posted image neauga tie mano naguciai nors tu ka....zadu kai grysiu i lt dabar,nusipirkti nile tek II,na gal pades tas g.gif user posted image sako alyvuogiu aliejus padeda(kai siltame jame kasdien laikai),na man nepadejouser posted image meginau vitaminus,nu ir nepadeda g.gif gersiu magny,cinka,kalcy viename (na tikiuos bent pagerins situacija)user posted image
tai va....kankina tie mus nagai user posted image biggrin.gif bet ka darysit...

tiesa,o nemeginot is visu pasisakiusiu paziureti,ar radot veininga nuomone,kas visgi padeda? g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mijos mama @ 2008 10 30, 21:16)
sveikutes 4u.gif
apie tokia pacia problema kaip ir jus plepat,galeciau plepeti ir asuser posted image neauga tie mano naguciai nors tu ka....zadu kai grysiu i lt dabar,nusipirkti nile tek II,na gal pades tas g.gif user posted image sako alyvuogiu aliejus padeda(kai siltame jame kasdien laikai),na man nepadejouser posted image meginau vitaminus,nu ir nepadeda g.gif  gersiu magny,cinka,kalcy viename (na tikiuos bent pagerins situacija)user posted image
tai va....kankina tie mus nagai user posted image biggrin.gif bet ka darysit...

tiesa,o nemeginot is visu pasisakiusiu paziureti,ar radot veininga nuomone,kas visgi padeda? g.gif user posted image

smart enamel daug kam padeda tuo tarpu ir man labai padejo tongue.gif aisku, nail tekas, ir kai kurioms padejo sally hansen stiprikliai mirksiukas.gif
Atsakyti
o ar yra kokiu nagu stiprikliu, bet kad su siokiu tokiu atspalviu butu: smelinis, ar persikinis? nes permatomas man netinka, labai geltoni nagai. tai vat noriu su spalva, bet kol kas nieko neradau. gal kuri matete?
Atsakyti