Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

QUOTE(vvioletta55 @ 2010 06 08, 23:36)
o man nailtekas joks stebuklas, nes geriausiu atveju vos pusdieni islaikydavo  g.gif  o paskui nusilupdavau nuo nago kaip zemelapi ir tiek. Tiesa, mano nagai ir taip gana tvirti bei auga gerai, nusibosta taip daznai dildziuot.

Man geriausia priemone uzsiaugint ilgus nagus, kaip kad auksciau kazkas rase, visad lakuot (nesvarbu kokiu laku) ir nedaryt kvadratines nagu formos. Tik tiek. Draugiu rate pabandem, tai lyg ir veiksminga pasirode  rolleyes.gif

O jei kurios nagai sluoksniuojasi - paprasciausiai ju nelaupyt, o jei jau atplyso kazkiek, tada nutrumpint iki tos vietos, nuo kurios atplyso ir tada jau laukuot, lakuot, lakuot...  drinks_cheers.gif


Na nepadejo, nes nereikejo mirksiukas.gif Kaip pati rasote, kad ir taip jusu naguciai stiprus.Tik va apie kvadratine nagu forma tikrai nieko nezinojau, idomu kodel g.gif
Atsakyti
as ir pati gerai nezinau kodel, bet cia bandymu keliu susidarem toki ispudi su panom. Vos vos sonus uzapvalini ir gerai. Gal kad kliuna patys kampuciai maziau??? g.gif Bet man tai veiksminga, nes tokius pusapvalius paprastai trumpinu kai nusibosta, o kvadratinius (kurie man, beje, graziau) - kai nusidauziu i kazkur arba koki kamputi nulupu.
Ar visiem veiksminga negarantuoju, bet bent jau nieko nekainuoja pabandyt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vvioletta55 @ 2010 06 09, 23:47)
as ir pati gerai nezinau kodel, bet cia bandymu keliu susidarem toki ispudi su panom. Vos vos sonus uzapvalini ir gerai. Gal kad kliuna patys kampuciai maziau???  g.gif  Bet man tai veiksminga, nes tokius pusapvalius paprastai trumpinu kai nusibosta, o kvadratinius (kurie man, beje, graziau) - kai nusidauziu i kazkur arba koki kamputi nulupu.
Ar visiem veiksminga negarantuoju, bet bent jau nieko nekainuoja pabandyt  lotuliukas.gif

Aha supratau, kai nenaudojau nailteko ir man nuluzinedavo kampuciai, po nail teko jie ziauriai kieti, turiu kokius keturis menesius ilgus kvadratinius ir nebeluzta, o man kitokios formos visiskai nepatinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sicija @ 2009 09 23, 11:38)
gal zinote ar yra geresne priemone nei nail tek II ?



Aš turiu Nail Tek II ir turiu Nail Tek XTRA (Maximum strenght II) tai man labiau patinka tas XTRA.Nagučius prižiūriu ir skiriu jiems į dieną bent pusvalandį,pas manikiurininkę dažnai nevaikštau.Nagučiams naudoju ARTDECO nail massage cream (juo užtepu nagą ir odelę aplink jį ištrinu tiek kad jaustus šiluma ) ,Paggy Sage aliejuką nagams bei odelėms (juo vieną kart į dieną ištepu) ir NAIL Tek XTRA (kas dieną jį tepu ant viršaus,o kai pasidaro per didelis sluoksnis nuvalau ir vėl tepu.) Nagučiai per dvi savaites sustiprėjo ir nebeskilinėjo ir augo ilgi. thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
O as pastebejau, kad Smart enamel Frenchi nagus augina greiciau nei Nailtekas, bet man nuo Frenchi skauda nagus, nagai nuo skausmo taip nemaloniai tvinkcioja, nuo Nailteko neskaudejo, ir pastebejau, kad Nailtekas daugiau kietina nei Frenchi, bet leciau augina...
Atsakyti
Man stiprius nagučius užsiauginti padėjo paprasčiausi žuvų taukai, kai pradėjau juos gerti. Iš pradžių nesupratau kas vyksta, nes pradėjo augti nagai labai greitai, ir stori, nesilupinėjo kaip visada. Ir tik po to "parišau" kame reikalas.;]]
Gyvenime nesu turėjusi tokių nagučių.
wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Miegė @ 2010 06 16, 02:31)
Man stiprius nagučius užsiauginti padėjo paprasčiausi žuvų taukai, kai pradėjau juos gerti. Iš pradžių nesupratau kas vyksta, nes pradėjo augti nagai labai greitai, ir stori, nesilupinėjo kaip visada. Ir tik po to "parišau" kame reikalas.;]]
Gyvenime nesu turėjusi tokių nagučių.
wub.gif

Kaip as buvau pamirsus tuos zuvies taukus, atsimenu, kad anksciau juos gerdavau ir problemu buvo maziau drinks_cheers.gif
Atsakyti
grizau namo, tai ta proga sakau pasidarysiu inventorizacija kosmetikos blush2.gif
aptikau keleta seniai pamirstu NAIL SYSTEM gaminiu nagams stiprinti, kaip Jums jie?
As taip isivaizduoju, jie kazkokiu stebuklu nagams nepadarys, bet gal kam kitam sakau padejo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fairynlovely: 17 birželio 2010 - 22:03
QUOTE(harmoneta @ 2008 03 23, 03:01)
na as jau praitoj temoj rasiau, bet ir sioj parasysiu, kad tas Frenchi daro stebuklus smile.gif kiek kam rekomendavau tai visom thumbup.gif
bet dabar apsileidau ir jau pora menesiu isvis netepu.... bet nagai vistiek auga kaip ant mieliu  lotuliukas.gif  tik tai nuluzo vienas tai teko visus nusikirpt. reiks vel tepti, nes jau net atpratau nuo trumpu nagu g.gif



Kai buvau užsukus į labai nedidelę kosmetikos parduotuvę "Frenchi" stovėjo užklijuotu akciniu ženklu 10,90 lt. Štai,nemanau kad apsimoka pirkti Sarmoje.Reikia biški paieškoti ir nedideliuose miesteliuose gali atrasti. 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fairynlovely @ 2010 06 18, 00:01)
grizau namo, tai ta proga sakau pasidarysiu inventorizacija kosmetikos  blush2.gif
aptikau keleta seniai pamirstu NAIL SYSTEM gaminiu nagams stiprinti, kaip Jums jie?
As taip isivaizduoju, jie kazkokiu stebuklu nagams nepadarys, bet gal kam kitam sakau padejo  ax.gif

As anksciau Nail System kietikli tik ir tenaudojau, gaila buvo islaidauti brangesniem, ir nepasakyciau, kad Nail System prasta priemone, tik siek tiek kietina maziau, nei tarkim Frenchas ar Nailtekas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuiki Puiki @ 2010 06 16, 15:54)
Kaip as buvau pamirsus tuos zuvies taukus, atsimenu, kad anksciau juos gerdavau ir problemu buvo maziau drinks_cheers.gif



Va va, stebukliukas ten, tirkai padeda ;]]]blush2.gif
Atsakyti
Merginos nezinau i kuria nagu temike uzduot si klausimuka, ka daryti kai nuo tamsesnio , ryskesnes spalvos lako patamseja nagai, na vietoj lako pagrindo as tepu stiprikli, siuo metu Frencha. O gal ant stipriklio uztepti lako pagrinda, na kad nepatamsetu nagas. Ir ar yra priemoniu balinanciu nagus, gal galetumete parekomenduoti, citrinos sultys nebalina schmoll.gif verysad.gif
Atsakyti