Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

O man su ilgalaikiu lakavimu pasitaiko gan daznai ,kad nagas nuluzta,tik va man patinka tas,kad gali 2-3 sav.pamirsti lakavima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ginciucha @ 2012 10 28, 20:25)
O man su ilgalaikiu lakavimu pasitaiko gan daznai ,kad nagas nuluzta,tik va man patinka tas,kad gali 2-3 sav.pamirsti lakavima thumbup.gif


Gal kad labai ilgus uzsiauginat luzta del to.

Sako palaikyti geram augimui ir būsenai reikia nagus karta į mėnesį nukirpti, nebūtinai iki visai trumpų.
Laikant juos visad lakuotus apsaugo ir neissauseja, todėl kaip po kokiom 'paklodem' auga
mirksiukas.gif
Atsakyti
Pries nestuma pradejau naudoti Eveline SOS stiprintoja. Pasitaise. Nagus uzsiaugindavau apie kokius gyvenime nebuvau svajojus. Visa nestuma nestuma dziaugiausi. Dabar praejo beveik 3 men nagai pradejo luzinet, sluoksniuotis. Vel isigijau stiprintoja, bandysiu atgaivinti. Bet pradejau galvot, gal cia nestumo itaka naguciams buvo? o dar del voneliu kvailas klausimas: ar tuo metu nago pavirsius turi buti svarus, ta prasme, stiprintoja nuvalyti?
Atsakyti
Per nėštumą viskas žydi ir nagai ir plaukai ir kitoms net oda.

Del voneliu taip - nagas nuogas turi būti mirksiukas.gif
Atsakyti
Ilgalaikio lakavimo nesinori visai. Mano supratimu (gal jis ir menkas labai) tai nagas pašiaušiamas, o aš visai nenoriu, kad man dar kankintų juos. Kai nuauga lakas, reikia papildymą daryt - perlakuot, tai reikia seną nuimt, pašiaušt ir vėl lakuot. O sako, kad po jo nagas tvirtesnis auga, gal, bet negi lauksiu kelis mėn kol man nuaugs tas gelinis lakavimas ir būsiu su tokiais pusiau nuaugusiais. Arba visada tik su geliniu lakavimu ir reikia būt.

Man auga priklausomai nuo metų laiko, vasarą geriau, žiemą silpniau. Bet kasdieninis lakavimas ir rečiau mirkant vandenyje (plaunant indus, valant ką nors). Nors vonelių nevengiu. Puikiai pamaitina aliejaus ir medaus pašildyta vonelė, ne tik nagus, bet ir šiaip rankų odą. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dieter @ 2012 11 14, 10:23)
Ilgalaikio lakavimo nesinori visai. Mano supratimu (gal jis ir menkas labai) tai nagas pašiaušiamas, o aš visai nenoriu, kad man dar kankintų juos. Kai nuauga lakas, reikia papildymą daryt - perlakuot, tai reikia seną nuimt, pašiaušt ir vėl lakuot. O sako, kad po jo nagas tvirtesnis auga, gal, bet negi lauksiu kelis mėn kol man nuaugs tas gelinis lakavimas ir būsiu su tokiais pusiau nuaugusiais. Arba visada tik su geliniu lakavimu ir reikia būt.

Man auga priklausomai nuo metų laiko, vasarą geriau, žiemą silpniau. Bet kasdieninis lakavimas ir rečiau mirkant vandenyje (plaunant indus, valant ką nors). Nors vonelių nevengiu. Puikiai pamaitina aliejaus ir medaus pašildyta vonelė, ne tik nagus, bet ir šiaip rankų odą. smile.gif

Kai lakas nuauga, papildymo darytis nebūtina smile.gif Ne kartą buvau taip nusilakavusi, tai, kai nebepatinga, tiesiog nuvalau ir viskas smile.gif
Atsakyti
user posted image

su sia priemone per gana trumpa laika dziaugiuosi sveikais stipriais nagais,nebesisluoksniuoja,blizga,liuks daiktas,esu bandziusi ir nail tek`a,bet tokio rezultato nedave,
Atsakyti
Žinokut labai greitai ir veiksmingai padeda daktaro Šiuslerio druska nr.11. Ten tokie kaip vitaminai labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(skridliene @ 2013 04 20, 16:10)
Žinokut labai greitai ir veiksmingai padeda daktaro Šiuslerio druska nr.11. Ten tokie kaip vitaminai labiau smile.gif


kas per daiktas ir kur galima isigyti?
Atsakyti
QUOTE(AmberDi @ 2013 04 21, 00:04)
kas per daiktas ir kur galima isigyti?

Google duos labai išsamu atsakymą, ten net testas yra, kad išsiaiškinti, koks numeris tiks butent jums 4u.gif Neseniai vyrui daktaras išraše, tai iki to net ne girdejau apie tos druskos, bet pamačius rezultatą po dviejų savaičių ant vyro, galvoju , kad ir man reikia biggrin.gif Parduodamos vaistineje, kaina apie 30 lt.
Atsakyti
Merginos, ismeginau nemažai priemniu nagams stiprinti: tryniau cesnaku, mirkiau druskoje, tepiau Frenchi, Eveline, Nail Tek.... Venareiksmiskai padejo Microcell 2000! Yra pirkti ir grozio salonuose, ir parduotuveje Cascada (rodos, 47.5 Lt). Si laka naudoju gal koki menesi, bet rezultatus pastebejau jau po kokios savaites. Anksciau mano nagai (tiksliau mazas nago galiukas, nes daugiau neuzaugindavau) uzkliudavo net perbraukiant per plaukus, ka jau kalbeti apie uzkliuvima uz uztraukimo! O dabar jie sotir ir tvirti, kas savaite pakarpau net. As pirma diena nulakuoju, antra diena lakuoju antra sluoksni. Trecia diena nuvalau, pamirkau druskos voneleje ir lakuoju nauja sloksni. Aisku, ne visada iseina mirkyti druskoje. Sekmes visoms!
Atsakyti
QUOTE(rentabili @ 2012 11 27, 16:52)
user posted image

su sia priemone per gana trumpa laika dziaugiuosi sveikais stipriais nagais,nebesisluoksniuoja,blizga,liuks daiktas,esu bandziusi ir  nail tek`a,bet tokio rezultato nedave,

Išbandžiau, tiesa sakant, net nesitikėjau tokio gero rezultato - nagai ilgi ir tvirti, kokių neturėjau anksčiau, net draugės pastebi. Labai patiko ir žaisti nereikia, užsilakuoju tuo stiprikliu, po to kokiu nors laku galima, pamirštu ir pravaikštau taip iki 7d., nes nenusilaupo. O jei teisingai, tai reikia kas 4 dienas nuvalius iš naujo nulakuoti. thumbup.gif
Atsakyti