Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip užsiauginti natūralius nagus?

nu as jau dvi savaites naudoju frenchi smart enamel, bet kolkas jokiu rezultatu. gal net labiau sloksniuotis naguciai pradejo sad.gif nors dabar labiau saugau nagucius, buities darbus su pirstinem darau.
ar kam taip buvo? naudoju reguliariai.
Atsakyti
man labai padejo Eurokoj pirkta nagu Prestige nagus stiprinanti priemone "Hardener" ir dar nagam stiprinti gerai juos pamirkyti kokia 10 min vandenyje su druska... tada jie maziau sluokniuojasi, sutvirteja
Atsakyti
Kai tik man nusilpsta nagai ir luzhineja, ash pageriu pora savaiciu perfectil ir ishkart matomas rezultatas. nezinau, gal cia tik man, bet veikia tikrai stebuklingai. uzhaugo nagai labai stiprus ir ilgi.
Atsakyti
Mano nagai kieti, bet sluoksniuojasi labai, tai tepiau aliejukais, dariau voneles, jausmas toks, kad dar labiau pradėjo sluoksniuotis, dabar vėl mėginsiu tepti Umnaja emal iš Frenchi Smart enamel smile.gif
Papildyta:
Ir dar norėjau pasakyti, kad jeihgu nepadės, pirksiu Nailteką, gal tas ką nors padarys smile.gif
Atsakyti
ziuresiu kas bus , prisiauginau nagus, bet is gilios patirties , manau, kad reiks jungtis prie jusu.
Taip norisi ilgu , graziu sveiku nagu, rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GRAŽINA25 @ 2008 01 30, 00:14)
ziuresiu kas bus , prisiauginau nagus, bet is gilios patirties , manau, kad reiks jungtis prie jusu.
Taip norisi ilgu , graziu sveiku nagu, rolleyes.gif

nuemus nagus sveiu nagu tikrai neturesi. reikejo bandyt tept stiprikliais. jokiu nebandei?
Atsakyti
QUOTE(sandrul @ 2008 01 28, 17:44)
man labai padejo Eurokoj pirkta nagu Prestige nagus stiprinanti priemone "Hardener" ir dar nagam stiprinti gerai juos pamirkyti kokia 10 min vandenyje su druska... tada jie maziau sluokniuojasi, sutvirteja

kas kiek laiko mirkai? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mergytia @ 2008 03 04, 20:12)
kas kiek laiko mirkai?  4u.gif

as is pradziu laikydavau po 2 kartus i savaite, o kai naguciai sustiprejo i savaite karta, bet po to reikia rankas ir nagucius gausiai itept kremu mirksiukas.gif
Atsakyti
na as jau praitoj temoj rasiau, bet ir sioj parasysiu, kad tas Frenchi daro stebuklus smile.gif kiek kam rekomendavau tai visom thumbup.gif
bet dabar apsileidau ir jau pora menesiu isvis netepu.... bet nagai vistiek auga kaip ant mieliu lotuliukas.gif tik tai nuluzo vienas tai teko visus nusikirpt. reiks vel tepti, nes jau net atpratau nuo trumpu nagu g.gif
Atsakyti
Man šiek tiek padėjo Orly Nail Defences ir nuolatinis aliejuko naudojimas, bet pastebėjau, kad nuo Frenchi stiprintojo man pradėjo geltonuoti nagai, matosi, kur jau yra nuaugę, kol tepiau su Orly smile.gif
Atsakyti
man labiau padejo orly calcium, dabar darysiu pertrauka nuo frenchi ir tepliosuos nail tek II, ziuresim kokie rezultatai bus
Atsakyti
is vitaminu nagams labiausiai padejo Grozvita rolleyes.gif geriau po 2kapsules per diena-ryte ir vakare, ir sugerus pirma buteliuk, nagai akivaizdziai stipresni buvo thumbup.gif Perfectil nepajutau poveikio tai po menesio ir meciau, dar reik isbadyti tas Merz special, gal irgi tiks smile.gif
Atsakyti