Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau patarimo...

QUOTE(ANDZY @ 2008 01 26, 18:27)
na manau kad jums neidomu kuom as tikiu o kuom ne, gerai kad jus kazkuo tikit ("Ir dar,tikiuosi jeigu jie pasakys,kad insulinas nuodai,tai jus nepatikesite?taip?
"). Jums matyt atrodo kad jei jus e-nete, tai galima zmones juodint ir laikyt kazkokiais is ano pasulio atvikusiais.
Sakau jums dar karta: "AS NESIEKIU TIKSLO ISGYDYTI SAVO VAIKO PAS EKSTRASENSUS,  doh.gif  (jei nesuprantamai issireiskiu, dovanokit). Bukit tolerantiskesne kitu nuomonei, lengviau gyvent bus.
Neduok Dieve jums susidurti gyvenime su sia lyga, esu tikra tokia kategoriska nebutumet
Sekmes  gyvenime

Skausmas cia jusu kalba.Bet apie Dievo duotas ligas geriau patylekit.Jums jis dave viena liga,man jis dave kita.Tik mes ieskom skirtingu gydytoju.Bukit ir jus tolerantiska,kitu nuomonei.Niekur jusu nejuodinau,kodel jums taip atrodo?Ar mano pasisakymai pries tokius dalykus yra juodinimas?Tai mano asmenine nuomone.O reiksti as ja galiu cia.Juk nenueinu i seranciu deabetu skyreli ir nekalbu nesamoniu,nes as apie sia liga zinau tik tiek,kad ji nepagydoma,tai ir neturiu as ten ka pasakyti.
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:01)
Nu va,tie milijonai,neperskaite jusu zinutes. doh.gif gal galite jiems apie tai pasakyti.Nu tokia informacija sutiktu patalpinti uz dyka bile kuris televizijos kanalas,juk kiek zmoniu pasveiktu g.gif
Del mano ligu prasau nesijaudinti.Tikrai dar turiu tiek proto,kad neprasyciau cia pas jus pagalbos.O del tokiu gasdinimu jus nebijot irgi susirgti?


gyvenk ir daryk kaip nori....beje zinau viena gera knygute: "emocinis intelektas"...yra knygynuose...
Atsakyti
ANDZY, pasistengsiu trumpiau papasakoti tau istoriją iš savo matytos patirties. kažkada dirbau Med.fakultete ir su vienu ATA profesorium dirbom mokslinį darbą, (už tai ir gavo prof.vardą) Jis vienas augino sūnų, nes žmona jį paliko, kai vaikučiui buvo treji metukai. Neužilgo vaikučiui buvo diagnozuotas cukrinis diabetas ir su ta liga jis ir gyveno ilgai. Bet tuo sovietmečio laikotarpiu kažkaip pakliuvo jam į rankas informacija apie jogą, ajurvedą ir panašius dalykus. Bendradarbės tiek šaipėsi, visaip jį vadindavo, špilkuodavo, o jau už akių sriūbaudavo iš juoko, kad tas nabagas kažką tokio, nepamenu, tevalgo, tik medituoja, su dievu kalbasi ir pan., žodžiu, durnelis, nuo cukraligės ir stogas "parėjo"
Prieš dvejis metus sutikau vieną iš bendradarbių ir sužinojau, kad profesorius mirė. Klausiu kaip jo sūnus, nagi puikiai laikosi, nuo diabeto išgijo, puikiai atrodo, gerai jaučiasi, tėvo mokslus stumia. O kitos bendradarbės? O kitos (tos, kur juokėsi) mirusios taip pat, jaunos nuo vėžio (kas žino kas per liga vėžys, supras mane)
Tai tokios ir tokelės. Išvadas pasidaryk pati.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Staiga: 26 sausio 2008 - 18:44
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 18:43)
ANDZY, pasistengsiu trumpiau papasakoti tau istoriją iš savo matytos patirties. kažkada dirbau Med.fakultete ir su vienu ATA profesorium dirbom mokslinį darbą, (už tai ir gavo prof.vardą) Jis vienas augino sūnų, nes žmona jį paliko, kai vaikučiui buvo treji metukai. Neužilgo vaikučiui buvo diagnozuotas cukrinis diabetas ir su ta liga jis ir gyveno ilgai. Bet tuo sovietmečio laikotarpiu kažkaip pakliuvo jam į rankas informacija apie jogą, ajurvedą ir panašius dalykus. Bendradarbės tiek šaipėsi, visaip jį vadindavo, špilkuodavo, o jau už akių sriūbaudavo iš juoko, kad tas nabagas kažką tokio, nepamenu, tevalgo, tik medituoja, su dievu kalbasi ir pan., žodžiu, durnelis, nuo cukraligės ir stogas "parėjo"
Prieš dvejis metus sutikau vieną iš bendradarbių ir sužinojau, kad profesorius mirė. Klausiu kaip jo sūnus, nagi puikiai laikosi, nuo diabeto išgijo, puikiai atrodo, gerai jaučiasi, tėvo mokslus stumia. O kitos bendradarbės? O kitos (tos, kur juokėsi) mirusios taip pat, jaunos nuo vėžio (kas žino kas per liga vėžys, supras mane)
Tai tokios ir tokelės. Išvadas pasidaryk pati.

Tikiu,kad taip buna,tikiu,kad zmones stebuklingai pasveiksta,pati turiu tokiu pavyzdziu kur vezi nugalejo.Ir temos autoriai linkiu,kad taip atsitiktu.
Staiga,tai jau su manim viskas aisku,ane?As juk kaip tos benradarbes pasijuokiau is jusu komentaru,tai dabar mirsiu no vezio,taip?Tai tada dar pasakyk,po kiek metu jos nuo to juoko numire?Ir dar ne viena,ir jaunos. verysad.gif ,noreciau planus pakeisti,nes jau galvojau saskaita atsidaryti,kad ant senatves pinigu truputi tureciau,paskola namui imti. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 25, 22:32)
Sveikos visos,  norečiau sulaukti patarimų, nes pačiai jau galva sprogsta  verysad.gif , perziurejau daug variantu, turiu daug minčių bet pačiai yra labai sunku susigaudyti ir išrinkti teisingą kelią ir gauti atsakymus.
Mano sunus serga diabetu (kol kas nepagydoma lyga). Šeimoj tokių lygų nebuvo, daktarai kol kas niekuom padėt negali, o aš ieškau atsakymų:" kodėl" ir "kaip padėt".
Labai laukiu jūsų patarymų ir minčių,
Ačiu.


nezinau tikinti ar nea esat , bet visvien parasysiu

o Jus paimkit kiekviena diena dekit ant savo vaikelio rankas ir su tikejimu pasimelskit i Dieva, paprasykit jo pagalbos , atiduokit i Jo gailestingas rankas savo vaikeli , jo liga , jo kancia ir tuo paciu savo
ir tebunie Dievo valia ! ( nesigasdinkit ir nenusivilkit greit ...gal ir metu nereiks kaip viskas susitvarkys ...na bent jau neprogresuos..o vaistukus beje naudokit , kaip gydytojai lieps pagal tyrimus kaip kiek ju reikia ir naudokit )
sekmes wink.gif telaimina Jus Viespats!
Atsakyti
QUOTE(ANDZY @ 2008 01 26, 20:27)
Neduok Dieve jums susidurti gyvenime su sia lyga, esu tikra tokia kategoriska nebutumet


Andzy, nenoriu žeisti, bet ar manai, kad Tavo vienos vaikas serga, o visi kiti gyvenime su skausmu nėra susidūrę? unsure.gif
QUOTE(Staiga @ 2008 01 26, 20:43)
O kitos (tos, kur juokėsi) mirusios taip pat, jaunos nuo vėžio (kas žino kas per liga vėžys, supras mane)

Staiga, esame kalbėję gretimoje temoje kad tokie visokie "gydytojai" dažniausiai pasinaudoja tuo, kad žmogus išsigandęs ir sutrikęs. Tada išlenda ir puola aiškinti - tau už tą, tau už aną. Ar negalvoji kad įžeidi visus, kurių artimieji mirę nuo vėžio? Kad įžeidi visus, kurie mirę nuo vėžio - ten anoje temoje irgi minėta - kardinolas Sladkevičius, tėvas Stanislovas, Jurga Ivanauskaitė, galų gale dabar serganti Veronika Pavilionienė?

Svieste - ar manai, kad už tuos, kurie sirgo ir serga - niekas nesimeldė?

http://www.youtube.c...h?v=YN6IqFpW0wk
Atsakyti
Andzy, tikrai nejauku skaityti užsipuolimus dėl to, kad mama galvoja apie alternatyvius variantus. Tikėkite savo širdim ir bandykite viską, ką manote reikalingu. Niekas, girdite, niekas neuždraus linkėti savo vaikui sveikatos ir ieškoti būdų jai pagerinti.
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:06)
Staiga,tai jau su manim viskas aisku,ane?As juk kaip tos benradarbes pasijuokiau is jusu komentaru,tai dabar mirsiu no vezio,taip?Tai tada dar pasakyk,po kiek metu jos nuo to juoko numire?Ir dar ne viena,ir jaunos. verysad.gif ,noreciau planus pakeisti,nes jau galvojau saskaita atsidaryti,kad ant senatves pinigu truputi tureciau,paskola namui imti. verysad.gif

Atleisk, tavo ir postų neskaitau, neįdomu. O kodėl tiek apie save prisigalvojai? Atsargiau su žodžiais ir su mintim. Tik aš čia prie ko?
Atsakyti
[quote=Staiga,2008 01 26, 19:43]
Aciu Staiga uz istorija, smile.gif isvadas jau pasidariau, tiesiog norejau suzinoti kaip tai igyvendinti praktiskai, parasiau cia tikiedamasi suzinoti tokiu istoriju kaip tu man papasokojai,patarimu, o ne diagnoziu nustatymu mano atzvilgiu ir aiskinimu kas yra insulinas ir diabetas, kai kurioms galeciau papasakot daug daugiau apie sia lyga negu cia man bando aiskint... gaila kad zmones galvoja kad as kokia nevisaprote ir tikiuosi stebuklo per viena momenta (nors itariu kad ir tokiu yra), tikiu daktarais, bet, pasikartosiu, jie gydo kuna... tiksliai zinau kad jei nori kazka pasiekt reikia daug ir sunkiai dirbt, to ir siekiu...suprantu kad kiekvienas zmogus turi savo pasauleziura, stengiuosi tai gerbti, bet ir to tikiuosi is kitu...
Gal as ir klistu, bet tai tik mano nuomone...
Atsakyti
QUOTE(Karusia @ 2008 01 26, 21:05)
Ar negalvoji kad įžeidi visus, kurių artimieji mirę nuo vėžio? Kad įžeidi visus, kurie mirę nuo vėžio - ten anoje temoje irgi minėta - kardinolas Sladkevičius, tėvas Stanislovas, Jurga Ivanauskaitė, galų gale dabar serganti Veronika Pavilionienė?

Nesuprantu kaip skaitot postus. iš kur skaitant tokių minčių kyla? Nieko nežadu įžeidinėti. Kas įsižeidžia-tai jūsų įsižeidimai, sėdėtume ant tos pačios šakos, tokių nesusipratimų nebūtų. O kas vyksta anapus barikadų ne mano reikalas ir aš į temas, kuriose galėčiau reikštis tik kaip skeptikė ir viską sudirbinėti, nelendu, gerbiu ir toleruoju kitaip gyvenančius.
Vėžys turi savo priežastis. Išsamiai jų nedėstysiu, geriau medicinos enciklopediją perskaitykit, jums ta literatūra priimtinesnė. O mes ne aiškiaregės, kad įlysti į visų mirusių dūšias ir perskaityt kas ten parašyta. Tarp kitko, Ivanauskaitė žino kodėl susirgo, prieš mirtį apie tas savo klaidas kalbėjo.
Atsakyti
QUOTE(inesaS @ 2008 01 26, 19:40)
Skausmas cia jusu kalba.Bet apie Dievo duotas ligas geriau patylekit.Jums jis dave viena liga,man jis dave kita.Tik mes ieskom skirtingu gydytoju.Bukit ir jus tolerantiska,kitu nuomonei.Niekur jusu nejuodinau,kodel jums taip atrodo?Ar mano pasisakymai pries tokius dalykus yra juodinimas?Tai mano asmenine nuomone.O reiksti as ja galiu cia.Juk nenueinu i seranciu deabetu skyreli ir nekalbu nesamoniu,nes as apie sia liga zinau tik tiek,kad ji nepagydoma,tai ir neturiu as ten ka pasakyti.

Gerbiama inesaS, rasau jums paskutini karta, nes nematau prasmes su jumis diskutuot sia tema, gal ir skausmas cia mano kalba (beja, gal tureciau to geditis??? ), o gal ir pozitivus atsizvelgimas i zmones, i ju nuosirduma ir i laukiama atsaka? (matyt jums tai svetimas jausmas...)
Apie tolerantiskuma gal nepradesim.... jusu sarkazmas ir kategoriskumas kitu zmoniu nuomonei yra ne vietoj...
Atsakyti
ANDZY, turėjai suprasti, kad nieks čia su tavim rimtai nekalbės, matai kokia auditorija. Jėgos yra kuriančios ir griaunančios.
Žinai pagrindinį dalyką-kai kūnas serga, serga visų pirma siela. Jei tai jau žinai ir ieškai, surasi, metodų yra.
Nė vienas nenori savo išbandytų metodų pateikti šiai didžiai kompetetingai komisijai. Sakė tau viena-rašyk į privatą.
Atsakyti