Įkraunama...
Įkraunama...

Rankinės ir tašiukai


SVEIKOS MIELOSIOS AUKSARANKES


Nusprendziau kad gaila butu jei pranyktu tokia temute,juo lab kad parodyt tikrai ka turim.
Uzsukit ,pasigrozekit,pakritikuokit,psirodykit- Zodziu DRAUGAUKIM
Atsakyti
Sveikos darbstuoles smile.gif norejau ir as pagirti jusu darbelius! nuostabu! thumbup.gif apziurejau daugybe praeitoje temoje primetytu ideju, kadangi pati noriu kazka pasigaminti. tiek visokio grozio, net sunku apsispresti nuo ko pradeti, nes ir to noris, ir to lotuliukas.gif Bet tikrai dar sugrysiu su savo darbeliu pas jus!
O toms, kurios iesko kazkokiu iskarpu - mano patarimas fantazuokit ir nebijokit kirpti kaip iseina! Juk rankinukas - tai paprasciausias maisas rolleyes.gif tik paskui kazkur suraukit ar dugna isiukit - taip po truputuka ir iseis! ir nereikes iskarpu ieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai lekalu irgi nedarau-pagalvoju logiskai,su centimetru pamatuoju,ir kerpu mirksiukas.gif

Cia dar vienas tasiukas,nnnnnet nezinau ar jau rodziau sita:hm Mat visur keliu tai ir susimaisau kur ir ka rodziau doh.gif


user posted image
Atsakyti
http://s154.photobuc...ankinukai-Bags/

O čia mano odiniai rankinukai.
Atsakyti
Noreciau gauti is jusu patarima mirksiukas.gif Kiek mazdaug siuliuku reiktu tokiam tasiukui nunerti?
http://public.fotki....231e3265a0.html
Noreciau, kad butu mazdaug (25-30)x(35-40)cm dydis.
Ir dar klausimelis: ar galima kazkur rankdarbiu parduotuvese nusipirkti kazko panasaus i tas kniedes? rolleyes.gif O ar pati rankomis galeciau ideti tokia daikciuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo la petite: 30 sausio 2008 - 13:10
QUOTE(la petite @ 2008 01 30, 13:09)
Noreciau gauti is jusu patarima  mirksiukas.gif Kiek mazdaug siuliuku reiktu tokiam tasiukui nunerti?
O ar pati rankomis galeciau ideti tokia daikciuka?

rankomis kniedžių neįdėsi - reikia aparačiuko ax.gif o dėl siūlų pradžiai visų po vieną matkelį nusipirk, o po to pažiūrėsi, kiek pritrūks, dasipirksi, nes ir nuo pačių siūlų, nuo mezginio kietumo priklauso.
Atsakyti
QUOTE(la petite @ 2008 01 30, 13:16)
O gali gal placiau papasakoti, kas ten per aparaciukas?  4u.gif

Va, pigiausias, kokį teko matyti mirksiukas.gif pati galvoju, gal verta įsigyt
Select katalogo nors šiaip aš ta firma nelabai pasitikiu, bet kažkur SM skaičiau, kad merginos nusiskundimų neturi. Be to - trys įrankiai už 30 Lt tikrai nedaug, juolab kad tos kniedžių žnyplės kitur ir po 200 lt kainuoja unsure.gif
Atsakyti
Kokie grazus tasiukai jusu. wub.gif as irgi visada norejau padaryti koki tasiuka,bet visada,jei apsiimu didesniu darbu,jis man i gala nusibosta,ir niekaip nepabaigiu. doh.gif bet reikes kada suimti save i rankas. aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(sizike @ 2008 01 30, 14:20)
Va, pigiausias, kokį teko matyti  mirksiukas.gif pati galvoju, gal verta įsigyt
Select katalogo nors šiaip aš ta firma nelabai pasitikiu, bet kažkur SM skaičiau, kad merginos nusiskundimų neturi. Be to - trys įrankiai už 30 Lt tikrai nedaug, juolab kad tos kniedžių žnyplės kitur ir po 200 lt kainuoja  unsure.gif

Susigundžiau ir aš jomis kartą, tai užsisakiau, o kai gavau nei labai apsidžiaugiau, nei nusivyliau. Pasirodo, su tom žnyplėm įvairių kniedžių neįkalsi, jos skirtos tik tam tikroms. Vienos įsega štai tokias knopkutes:
user posted image
o kitos padaro tokias metalines skylutes (ši foto ne mano):
user posted image
Tuo tarpu trečiasis aparatas yra paprasčiausias skylamušis, pvz. diržo skylėms pramušti.
Kažkaip iš pradžių maniau, kad šis žnyplių rinkinys universalesnis. bet vis viena rankdarbiuose praverčia thumbup.gif
Atsiprašau už truputį oftopiką lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai faini riešinukai.
Atsakyti
Galiu šiek tiek iš savo patirties pasakyti,kad kniedes galima labai paprastai su plaktuku prikalti,t.y. užtvirtinti.(Aišku pradžioj su skylamušiu reikia skylutę išmušti..) Anksčiau kai neturėjau tokio kaltuko su išgaupta dalvute taip ir darydavau-su plaktuku kaukšt ir tvarka blush2.gif Na jei reikia knopkes įdėti,na tos kur užsisega tada jau sunkiau-reikia būtinai spec prietaisiukų rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu visoms uz info apie kniedes! mirksiukas.gif Atsiprasau, kad nukreipiau tema, bet gal ir dar kuriai kils mintis savo darbeliuose panaudoti tokius dalykus blush2.gif
Atsakyti