Įkraunama...
Įkraunama...

Receptai su nuotraukomis

6663,kaip skaniai idarytos paprikos atrodo bigsmile.gif mano šeimyna irgi sako ,kad nemėgsta,bet kad niekad nedariau ax.gif iš kur jie gali žinot kad nemėgsta g.gif reiks butinai pasigaminti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ritulka3 @ 2008 01 31, 09:27)
6663,kaip skaniai idarytos paprikos atrodo bigsmile.gif mano šeimyna irgi sako ,kad nemėgsta,bet kad niekad nedariau ax.gif iš kur jie gali žinot kad nemėgsta  g.gif reiks butinai pasigaminti thumbup.gif


Aš irgi niekad negaminau, o kai kažkada pasiūliau tai garsiausiai rėkia "nemėgstam" doh.gif Mano mama taip gamina, tik į faršą pievagrybių nededa, skanu thumbup.gif , tik reikia papriką mėgti, nes mėsytė prisigeria jos skonio rolleyes.gif Susigundžiau labai, tai šeimyną kurią dieną tikrai nustebinsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(6663 @ 2008 01 30, 18:21)
Pandoros spurgytes: (idesiu ir i saldzius receptus):
user posted image

bye1.gif ate dietoms biggrin.gif

QUOTE(ESLAUDA @ 2008 01 31, 00:51)
Kadangi patiko rutuliukai su pievagrybiais, tai to ikvepta siandien gaminau rutuliukus su sonine. Receptukas tas pats, tik vietoj sampinjonu, farsa apsukau sonine  bigsmile.gif


nuotraukos thumbup.gif ir skaniai atrodo rolleyes.gif
QUOTE(6663 @ 2008 01 31, 05:58)
smile.gif gaminau jau visiems zinomus ir cia anksciau matytus idarytus pipirus smile.gif :
Idaras: farshas su pievarybiais, troshkinosi su morkytem (bulves ishviriau atskirai):
[

gurkt essen.gif essen.gif
Atsakyti
Gal kuri turit issaugojus 'sraigiu' receptuko nuoroda?? Nuo vakar vakaro skaitineju temas ir tik pavienias uzuomenas randu, o pacio receptuko ne doh.gif
Atsakyti
kaip iskepti kiaulienos nugarine idaryta pvz slyvom, kad mesa nebutu sausa?
gal kas zino?
Atsakyti
QUOTE(Gitta @ 2008 01 31, 09:34)
Atrodo labai skaniai  essen.gif , skaniau nei su pievagrybiais  thumbup.gif , kažkur matyta ši idėja, bet užmiršta, reikės būtinai pabandyt. O koks ten padažiukas  bigsmile.gif


Aciu visoms 4u.gif
Ten mano firminis padaziukas - majonezas po lygiai sumaisytas su tomatu ir smulkiai sutarkuoti marinuoti agurkeliai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lacoste @ 2008 01 31, 12:50)
kaip iskepti kiaulienos nugarine idaryta pvz slyvom, kad mesa nebutu sausa?
gal kas zino?


Aš dažnai kepu nugarinės gabalą.Na sausoka jinai.Kai marinuoju,tai įpjaunu
ir pridedu lašinukų arba šoninės.Slyvų aš nededu,o marinuoju paprastai druska,pipirai,česnakas. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilma27: 31 sausio 2008 - 12:19
user posted image
O cia vistienos krutineles su sonine.
Vistienos krutinelese padariau kisene ir ten pridejau tepamo varskes surio,pvz Philadelphia,apibarsciau pipirais ir vegeta,uzdejau po pora lapeliu salavijo ir apvyniojau sonine.Kepia orkaiteje mazdaug pusvalandi.Gavosi sultingos krutineles.Prie bulviu dar padariau saliero cipsu,vaizdas nekoks,bet siaip gan skanus salsteleje,prie vistienos kaip tik. thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
Sakes, kiek skanumynu prisiziurejau! bigsmile.gif Siandien zadu troskint vistiena obuoliu sultyse,gal ir assuspesiu nufotkint ir parodyt rolleyes.gif

O kol kas norejau paklaust, kaip jus kepat bulves orkaiteje g.gif Man jos sudega is virsaus, o vidus lieka neiskepes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ArGin @ 2008 01 31, 14:17)
O kol kas norejau paklaust, kaip jus kepat bulves orkaiteje  g.gif  Man jos sudega is virsaus, o vidus lieka neiskepes  doh.gif


Jei smulkiai supjauscius, tai vidus puikiai iskepa.

O nepjaustytas bulves is pradziu paverdu (10-15min), nusunkiu vandeni, idedu prieskoniu,siek tiek sviesto ir pakratau puode. O likus kokia 10min iki mesytes iskepimo, dedu i orkaite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo busima_mama: 31 sausio 2008 - 13:35
[quote=ArGin,2008 01 31, 14:17]
Sakes, kiek skanumynu prisiziurejau! bigsmile.gif Siandien zadu troskint vistiena obuoliu sultyse,gal ir assuspesiu nufotkint ir parodyt rolleyes.gif

gal butu galima recepteli troskintos vistienos obuoliu sultyse? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2008 01 31, 11:34)
Jei smulkiai supjauscius, tai vidus puikiai iskepa.

O nepjaustytas bulves is pradziu paverdu (10-15min), nusunkiu vandeni, idedu prieskoniu,siek tiek sviesto ir pakratau puode. O likus kokia 10min iki mesytes iskepimo, dedu i orkaite.

Aha,as irgi panasiai darau,neluptas supjaustau skiltelemis paverdu,nusunkiu,sudedu priekoniu ir i aliejuota skarda ir i orkaite thumbup.gif
Atsakyti