Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Receptai su nuotraukomis
Supermamų klubas > Mūsų namai > Kulinarinės idėjos > Antri patiekalai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
saule27

ArGin, aciu uz recepteli thumbup.gif , rytoj bandysiu seimyna nustebinti.
6663
QUOTE(ArGin @ 2008 01 31, 14:17)
O kol kas norejau paklaust, kaip jus kepat bulves orkaiteje  g.gif  Man jos sudega is virsaus, o vidus lieka neiskepes  doh.gif
*

Labai daznai kepu orkaiteje, kartais supjaustytas, kartais ne..Visad ishkepa kuo puikiausiai..
Pradzioje uzdenk su folija, baigiant kepti atidenk, kad paskrustu.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ritulka3 @ 2008 01 31, 10:27)
6663,kaip skaniai idarytos paprikos atrodo bigsmile.gif mano šeimyna irgi sako ,kad nemėgsta,bet kad niekad nedariau ax.gif iš kur jie gali žinot kad nemėgsta  g.gif reiks butinai pasigaminti thumbup.gif
*

Dekui, visiems, kam patiko 4u.gif
(mums su mb labai skanu..)
Owly
6663, kaip skaniai įdaryti pipirai atrodo, nors ką tik papietavau, bet dar suvalgyčiau tokių gėrybių essen.gif Labai jau mėgstu essen.gif
6663
QUOTE(Owly @ 2008 01 31, 18:35)
6663, kaip skaniai įdaryti pipirai atrodo, nors ką tik papietavau, bet dar suvalgyčiau tokių gėrybių essen.gif Labai jau mėgstu essen.gif
*

aciuuuu wub.gif
pavaishinciau, nes dar liko nuo vakar tongue.gif
Dorinda
6663 nu jau tikrai kaip tos paprikos skaniai atrodo thumbup.gif essen.gif reik greiciau vaziuot pirkti produktu ir daryti ax.gif
Barikada
Norejau paklausti del sraigiu is mesytes kas darete. Man jos gavosi gan sausos. Kazin kokel> Gal sviesto per mazai ar dar del ko nors g.gif
6663
dekui dar karta, kad cia visu nuotraukytes be galo grazios..man paciai daznai seile varva biggrin.gif

Apie sraiges: gal idarui reiktu naudoti daugiau pomidoru/cesnaku/majonezo- kad sulciu daugiau ishsiskirtu? g.gif
Gitta
QUOTE(6663 @ 2008 01 31, 18:52)
dekui dar karta, kad cia visu nuotraukytes be galo grazios..man paciai daznai seile varva biggrin.gif

Apie sraiges: gal idarui reiktu naudoti daugiau pomidoru/cesnaku/majonezo- kad sulciu daugiau ishsiskirtu? g.gif
*

Jūs man pasakykit, kas tos sraigės, kas čia per recepčiukas mastau.gif . Visos tik gamina, labai smalsu pasidarė blush2.gif Ir aš noriu. Įdėkit dar kartą, arba bent nuorodą, nes kiek ieškojau, niekaip nerandu schmoll.gif Aš kažka pražiūrėjau matyt doh.gif
rena
QUOTE(laukine @ 2008 01 30, 19:30)
tai cia bet kuri recepta galima pasikoreguot pagal turimus produktus saldytuve  biggrin.gif  svarbu ideja  ax.gif
*

drinks_cheers.gif
aciu uz ideja 4u.gif

QUOTE(ESLAUDA @ 2008 01 31, 01:51)
Kadangi patiko rutuliukai su pievagrybiais, tai to ikvepta siandien gaminau rutuliukus su sonine. Receptukas tas pats, tik vietoj sampinjonu, farsa apsukau sonine  bigsmile.gif
*

o ne per sausi gavosi g.gif

QUOTE(6663 @ 2008 01 31, 06:58)
smile.gif gaminau jau visiems zinomus ir cia anksciau matytus idarytus pipirus smile.gif :

esu gaminusi ne syki, maniskiams patinka thumbup.gif

merginos, sraigiu receptukas
o siaip tai juk per paieska pasileiskit mirksiukas.gif
busima_mama
QUOTE(rena @ 2008 01 31, 20:52)
*

Dekui 4u.gif Per paieska ieskojau ir lietuviskom raidem, ir ne lietuviskom ir vistiek neatradau. Arba jau buvau praziurejus, nes vakar puse nakties rinkausi receptukus - taip viskas skanu thumbup.gif
Barikada
QUOTE(rena @ 2008 01 31, 19:52)
:
*

na taip ir dariau, bet man per sausi gavosi verysad.gif verysad.gif
ESLAUDA
QUOTE(Barikada @ 2008 01 31, 19:43)
Norejau paklausti del sraigiu is mesytes kas darete. Man jos gavosi gan sausos. Kazin kokel> Gal sviesto per mazai ar dar del ko nors g.gif
*

Man irgi sraiges sausokos gavosi, paskui kazkuri forumiete siule kazka pakeist recepte, sake, tada sultingesnes gaunasi, bet nepamenu kur ir kas unsure.gif

QUOTE(rena @ 2008 01 31, 20:52)

o ne per sausi gavosi g.gif

*

Na kazkaip su padaziuku tai nesijaute, kad butu sausoki. As dejau grietineles dar i vidu.
sinta
Sveikutes paneles 4u.gif musu siand pietus.Jau taip buvau pasiilgus balandeliu doh.gif:

Gaminimas tai labai paprastas farsas sumaisomas su ryziais prieskoniais kiausiniu, tada apverdama kopusto galva nulukstenami lapai viniojamas farsas.Suvinioti apvoliojami miltuose pakepinami is abieju pusiu truputi, dedami i puoda, is keptuves supilami like riebaliukai ir vandenuko karsto vyrinto ir troskinama mm...kaip skanu pasaka thumbup.gif: as tai kopusto lapus labai megstu tai ju ant dugno prisidedu nem cool.gif

user posted image
Gustuke
QUOTE(sinta @ 2008 01 31, 22:04)
Sveikutes paneles 4u.gif musu  siand pietus.Jau taip buvau pasiilgus balandeliu doh.gif:

noriu balandėlių lithuania.gif
Barikada
Sveikutes paneles 4u.gif musu  siand pietus.Jau taip buvau pasiilgus balandeliu doh.gif:

Gaminimas tai labai paprastas farsas sumaisomas su ryziais prieskoniais kiausiniu, tada apverdama kopusto galva nulukstenami lapai viniojamas farsas.Suvinioti apvoliojami miltuose pakepinami is abieju pusiu truputi, dedami i puoda, is keptuves supilami like riebaliukai ir vandenuko karsto vyrinto ir troskinama mm...kaip skanu pasaka thumbup.gif: as tai kopusto lapus labai megstu tai ju ant dugno prisidedu nem  cool.gif

user posted image
*

kaip as nooooooooooooriu balandeliu jau trecia diena ir cia pamaciau unsure.gif
Gustuke
QUOTE(Barikada @ 2008 01 31, 22:10)
kaip as nooooooooooooriu balandeliu jau trecia diena ir cia pamaciau unsure.gif
*

valgom akimis blush2.gif biggrin.gif
Dorinda
Siandien gaminau jautienos troskini su darzovem 4u.gif Supjaustom mesa gabaliukais tokiais ne visai mazais, imam troskinimui dideli puoda, puode su trupuciu aliejaus apkepam mesa su prieskoniais( kokius megstat), kai apkepa truputi, pilam vandeni, bet nereik kad visai apsemtu mesos na ir troskinam apie val.kol skystis isgaruoja, man liko gan daug tai as nupyliau truputi si karta.Po to i puoda su mesa dejau bulves, morkas( galima ir kitu darzoviu dar dadeti), ir viska uzpyliau pomidoru padazu(jo gan daug reik viso stiklainio), na ir vel ant mazos ugnies troskinau kol darzoves isverda, pries pabaiga dar dejau marinuotu grybu ax.gif Skanaus 4u.gif user posted image user posted image
Barikada
QUOTE(Dorinda @ 2008 02 01, 00:45)
Siandien gaminau jautienos troskini su darzovem  4u.gif  Supjaustom mesa gabaliukais tokiais ne visai mazais, imam troskinimui dideli puoda, puode su trupuciu aliejaus apkepam mesa su prieskoniais( kokius megstat), kai apkepa truputi, pilam vandeni, bet nereik kad visai apsemtu mesos na ir troskinam apie val.kol skystis isgaruoja, man liko gan daug tai as nupyliau truputi si karta.Po to i puoda su mesa dejau bulves, morkas( galima ir kitu darzoviu dar dadeti), ir viska uzpyliau pomidoru padazu(jo gan daug reik viso stiklainio), na ir vel ant mazos ugnies troskinau kol darzoves isverda, pries pabaiga dar dejau marinuotu grybu  ax.gif Skanaus  4u.gif  user posted image user posted image
*

darysiu biggrin.gif Bet jei pomidoru sultis vietoj padazo deciau g.gif
rena
QUOTE(Barikada @ 2008 01 31, 21:36)
na taip ir dariau, bet man per sausi gavosi verysad.gif  verysad.gif
*

o is kokios mesytes darei g.gif o gal per ilgai kepe g.gif o gal vidu istept ne tik sviestu bet ir majonezu mastau.gif
as dariau, man tai viskas normaliai g.gif

*

man mama jau trecia diena zyzia, kad balandziu daryciau, o as taip tingiu blush2.gif ax.gif

QUOTE(Dorinda @ 2008 02 01, 00:45)
Siandien gaminau jautienos troskini su darzovem  4u.gif

atrodo tai skaniai wub.gif
Neryte
QUOTE(busima_mama @ 2008 01 31, 14:34)
Jei smulkiai supjauscius, tai vidus puikiai iskepa.

O nepjaustytas bulves is pradziu paverdu (10-15min), nusunkiu vandeni, idedu prieskoniu,siek tiek sviesto ir pakratau puode. O likus kokia 10min iki mesytes iskepimo, dedu i orkaite.
*

O man iskepa kuo puikiausiai zalios bulves ir apkepa skaniai,kepu apie 40 min,pries dedama i orkaite pabarstau prieskoniais,aliejumi apslakstau ir kmynu pabarstau,i bleta ipilu truputi vandens.Gaunasi nerealiai thumbup.gif Seip vienu ju nekepu,dedu kartu su vistos slaunelemis ar vista visa( tada bulves idedu truputi veliau),kai iskepa mesyte,iskepa ir bulvytes mirksiukas.gif
Opdum
QUOTE(ESLAUDA @ 2008 01 31, 21:45)
Man irgi sraiges sausokos gavosi, paskui kazkuri forumiete siule kazka pakeist recepte, sake, tada sultingesnes gaunasi, bet nepamenu kur ir kas  unsure.gif
Na kazkaip su padaziuku tai nesijaute, kad butu sausoki. As dejau grietineles dar i vidu.
*

kiek atsimenu sake paskui piene truputi paverda ax.gif
Barikada
QUOTE(rena @ 2008 02 01, 09:42)
o is kokios mesytes darei g.gif o gal per ilgai kepe g.gif o gal vidu istept ne tik sviestu bet ir majonezu mastau.gif
as dariau, man tai viskas normaliai g.gif
man mama jau trecia diena zyzia, kad balandziu daryciau, o as taip tingiu blush2.gif  ax.gif
atrodo tai skaniai wub.gif
*

kepiau apie valanda. Mesa buvo ivardinta g.gif Bandysiu kita karta dar majonezo kiek deti bigsmile.gif

Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Nerytė
uzsimaniau ir as balandeliu rolleyes.gif
Siboney
Vakar gamino vyras wub.gif

Makaronai su surio padazu:
Lydytas suris i keptuve, kai išsilydo tada dedam kubeliais pjaustyta raudona paprika, supjaustytas juodas alyvuoges, kubeliais pjaustyta kumpi, tada pakepa, idedam baziliko ar raudonėlio, pilam grietinele, isspaudziam kelias skiltepes cesnako, pakepinam. Tada arba padaza pilam i puoda su jau isvirusiais nusunktais makaronais ir ismaisom, arba makaronus dedam i lekste, o padaza pilam ant ju. Idejus i lekste ant virsaus dedam smulkiai tarkuoto fermentinio surio (daug nereikia).

user posted image

wub.gif
rena
QUOTE(Siboney @ 2008 02 01, 14:53)

kaip skaniai atrodo wub.gif

einu ilysiu i Sonatinos receptus ten buvo berods balandeliu apkepas ar kazkas panasaus , sake maziau darbo ir skonis thumbup.gif biggrin.gif
renkyte
Vakar gamino vyras  wub.gif
*

skaniai atrodo... wub.gif reikes pabandyti ir man... ax.gif
Gustuke
Vakar gamino vyras  wub.gif

Lydytas suris i keptuve, kai išsilydo tada dedam kubeliais pjaustyta raudona paprika, supjaustytas juodas alyvuoges, kubeliais pjaustyta kumpi, tada pakepa, idedam baziliko ar raudonėlio, pilam grietinele, isspaudziam kelias skiltepes cesnako, pakepinam. Tada arba padaza pilam i puoda su jau isvirusiais nusunktais makaronais ir ismaisom, arba makaronus dedam i lekste, o padaza pilam ant ju. Idejus i lekste ant virsaus dedam smulkiai tarkuoto fermentinio surio (daug nereikia).

reikia saviems MB rodyti kaip pavyzdį hihihi.gif
grange
Gaminimas tai labai paprastas farsas sumaisomas su ryziais prieskoniais kiausiniu, tada apverdama kopusto galva nulukstenami lapai viniojamas farsas.Suvinioti apvoliojami miltuose pakepinami is abieju pusiu truputi, dedami i puoda, is keptuves supilami like riebaliukai ir vandenuko karsto vyrinto ir troskinama mm...kaip skanu pasaka thumbup.gif: as tai kopusto lapus labai megstu tai ju ant dugno prisidedu nem  cool.gif

oho negirdėjau dar kad balandėlius prieš verdant apkepinti bigsmile.gif
Gitta
QUOTE(grange @ 2008 02 01, 15:42)
oho negirdėjau dar kad balandėlius prieš verdant apkepinti  bigsmile.gif
*

Aš visada balandėlius taip apkepinu, kiek pamenu ir mano mama visada taip darydavo rolleyes.gif
Oi kaip užsimaniau balandėlių bigsmile.gif
Gustuke
*

aš ir niekada neapkepu, o ką tai suteikia skoniui? unsure.gif
gili_upė
QUOTE(Gustuke @ 2008 02 01, 16:16)
*

zymiai skaniau, kopustai apkepe niam niam smile.gif o jei dar ant sviesto tai isvis isbandykit mirksiukas.gif
Barikada
QUOTE(Gustuke @ 2008 02 01, 16:16)
*

niam, skonis balandeliskas pasidaro bigsmile.gif
Owly
QUOTE(Barikada @ 2008 02 01, 16:33)
niam, skonis balandeliskas pasidaro bigsmile.gif
*

O vien tik troškintų ne balandėliškas? biggrin.gif Mes tai tik verdam balandėlius essen.gif
Barikada
QUOTE(Owly @ 2008 02 01, 17:03)
O vien tik troškintų ne balandėliškas?  biggrin.gif  Mes tai tik verdam balandėlius essen.gif
*

na skaniau ir kepta ir troskinta blush2.gif Panasiai kaip ir kotletai kepti ir troskinti, o ne vien troskinti bigsmile.gif
Gustuke
QUOTE(Barikada @ 2008 02 01, 17:11)
na skaniau ir kepta ir troskinta blush2.gif Panasiai kaip ir kotletai kepti ir troskinti, o ne vien troskinti bigsmile.gif
*

aš tai vien kepu juos, netroškinu lotuliukas.gif kas kaip moka, tas taip daro rolleyes.gif
Dorinda
QUOTE(Barikada @ 2008 01 31, 23:14)
darysiu biggrin.gif Bet jei pomidoru sultis vietoj padazo deciau g.gif
*

Manau gali bandyti deti skonis turetu islikti tas pats, tik gal skystesnis bus troskinys ir tiek, kaip sriubyte bigsmile.gif 4u.gif
Owly
QUOTE(Barikada @ 2008 02 01, 17:11)
*

Nu man tai kotletai kepti tik turi būt arba tik troškinti ala kotletai. O tokie 2 in 1 tai schmoll.gif Bet kaip kas nori taip tas daro drinks_cheers.gif
Nerytė
*

atrodo skaniai, tik man iskilo klausimas ar nesukepa lydytas surelis kol pakepa paprika, kumpis ir alyvuoges g.gif

QUOTE(rena @ 2008 02 01, 15:16)
einu ilysiu i Sonatinos receptus ten buvo berods balandeliu apkepas ar kazkas panasaus , sake maziau darbo ir skonis thumbup.gif  biggrin.gif
*

as taip darau, is farso su ryziais kukulius, o kopustus supjaustytus troskinu thumbup.gif greiciau ir skonis beveik tas pats (gaminu taip nes nemoku zaisti su tais kopustais) cool.gif

*

mano mama visad pakepa, daug skanesni balandeliai buna bigsmile.gif
Nerytė
Siandien gaminau vistienos kepsnelius su suriu

(MB nebuvo tai galejau ramiai visa gaminimo procesa nufotkinti) smile.gif

imam vistienos krutinele, supjaustom gabaleliais, ipjaunam iki puses, idedam fermentinio surio, dejau rukyto, nes mums su juo skaniau
user posted image
prieskoniuojam, apvoliojam kiausinio plakinyje ir dziuveseniuose (2 kart) ir kepame keptuveje ant aliejaus

ir skanaus smile.gif
user posted image
user posted image

taip pat noriu pasiulyti toki skanesta (man labai patinka juo uzkandziauti)
pakepintos saulegrazos sumaisytos su ismirkytomis razinomis thumbup.gif
user posted image
balanduke
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 01, 17:49)

imam vistienos krutinele, supjaustom gabaleliais, ipjaunam iki puses, idedam fermentinio surio, dejau rukyto, nes mums su juo skaniau
user posted image
prieskoniuojam, apvoliojam kiausinio plakinyje ir dziuveseniuose (2 kart) ir kepame keptuveje ant aliejaus

*

o suris neisbega per dziuveselius? ax.gif
labai skaniai atrodo thumbup.gif
Nerytė
QUOTE(balanduke @ 2008 02 01, 18:53)
o suris neisbega per dziuveselius?  ax.gif
labai skaniai atrodo  thumbup.gif
*

kaip matyti is nuotraukos neisbega ax.gif del to ir reikia 2 kart volioti, kad stipriau susiklijuotu, siuris dedasi i vidu, taigi su kiausiniu susiklijuoja ir neisbega

aciu mirksiukas.gif buvo tikrai labai skanu
Gustuke
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 01, 18:55)
kaip matyti is nuotraukos neisbega  ax.gif  del to ir reikia 2 kart volioti, kad stipriau susiklijuotu, siuris dedasi i vidu, taigi su kiausiniu susiklijuoja ir neisbega

aciu  mirksiukas.gif  buvo tikrai labai skanu
*

niam, niam cool.gif gal kas SM matėt sūrio kepsnių receptų ax.gif
Dorinda
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 01, 09:49)

user posted image

ir skanaus smile.gif

Vajej kaip skanu bigsmile.gif reiks butinai isbandyti thumbup.gif
DODA
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 01, 18:49)
user posted image
*

oi kaip skaniai atrodo... super idėja thumbup.gif reiks savaitgalį pabandyt bigsmile.gif
Nerytė
QUOTE(Gustuke @ 2008 02 01, 19:02)
niam, niam cool.gif gal kas SM matėt sūrio kepsnių receptų ax.gif
*

QUOTE(Dorinda @ 2008 02 01, 19:06)
Vajej kaip skanu  bigsmile.gif  reiks butinai isbandyti  thumbup.gif
*

QUOTE(DODA @ 2008 02 01, 19:06)
oi kaip skaniai atrodo... super idėja  thumbup.gif  reiks savaitgalį pabandyt bigsmile.gif
*

Aciu mergaites, pabandykit tikrai labai skanu bigsmile.gif
kedute
QUOTE(Nerytė @ 2008 02 01, 18:49)

user posted image

labai skaniai atrodo , butinai isbandysiu , tik klausimelis......... ar negalima placiau kaip cia pjauti kurioj vietoj ta krutinele tipo kaip kisene ispjauti ir i ja ideti suri???? g.gif g.gif

ir dar koki ten padaziukai?
Owly
Nerytė , niam niam kaip skaniai atrodo essen.gif Reikės pasidaryti ax.gif
6663
labai skanus baladeliai, makaronai ir vishtienos kepsniukai atrodo 4u.gif
Nerytė
QUOTE(kedute @ 2008 02 01, 19:38)
labai skaniai atrodo , butinai isbandysiu , tik klausimelis......... ar negalima placiau kaip cia pjauti kurioj vietoj ta krutinele tipo kaip kisene ispjauti ir i ja ideti suri????  g.gif  g.gif

ir dar koki ten padaziukai?
*

paimi kvardatini ar pailga file gabaleli i tiesiog iki pusses, gali siek tiek giliau ipjauti, kaip kisele, neispjauni mesos gabalo, bet ipjauni ir dedi suri. gabaleliai nera stori

ten pirktiniai padaziukai, majonezinis su cesnakais ir zolelemis ir keciupinis su zolelemis
Esmerelda
QUOTE(Gustuke @ 2008 02 01, 19:02)
gal kas SM matėt sūrio kepsnių receptų ax.gif
*

Ir man įdomu drinks_cheers.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.