Įkraunama...
Įkraunama...

Vaismedžiai, vaiskrūmiai

QUOTE(Awita @ 2008 05 20, 08:25)
Ačiu, mergaitės, labai malonu, kad atsiliepiat ir atsakot į visus mano klausimus. Akivaizdžiai suvėlavom imtis priemonių, kitą pavasarį reiks nepražiopsot doh.gif Toks gražus buvo, uogų kekės raudonos ir ilgos ilgos, labai dekoratyviai atrodė, o dabar jau vyras norėjo išmest verysad.gif

O uogas valgyti galesi drasiai mirksiukas.gif Paskaityk ant pakucio, ten raso, kiek laiko negalima valgyti. daznai tenka purksti ir po to valgom. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2008 05 17, 10:48)
o mes nusipirkom du persiko krumus, pasodinom pries gera menesi, bet gyvybes zenklu kol kas nerodo. Mergaites pasakykit, ar jau nieko ir nebus  schmoll.gif  ar reik but kantresnej  ax.gif ?


jei pirkai iš zapiškio medelyno, tai gali visko būt kad ir nesulauksi lapelių, mes ten prieš kelis metus nektarinus pirkom tai tai nei vienas ir nesužaliavo blink.gif sad.gif
QUOTE(xxxsaulyte @ 2008 05 26, 11:35)
čia žydėjo mano medelis - tarp kitko nežinau - ar abrikosas ar persikas - reikėjo du pirkti...

persikas pagal mane, bent jau mano abrikosas kitaip žydi rolleyes.gif
Papildyta:
gal kas gerą vaistą nuo amarų parekomenduos, kuom purkšti, nuo decio nedvesia parazitai, trešnes kasmet nuėda doh.gif , purškia ir prieš ir po žydėjimo ir tas pats š unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katiliukas: 26 gegužės 2008 - 13:19
QUOTE(glossi @ 2008 05 26, 12:53)
O uogas valgyti galesi drasiai  mirksiukas.gif Paskaityk ant pakucio, ten raso, kiek laiko negalima valgyti. daznai tenka purksti ir po to valgom. tongue.gif



thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai puiku!

Tai va, tą krūmelį FASTAK-u purškiau, padejo, visi amarai sudžiuvo ir byra thumbup.gif . Pabandykit, katiliuk 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Awita: 26 gegužės 2008 - 13:41
QUOTE(katiliukas @ 2008 05 26, 14:22)
gal kas gerą vaistą nuo amarų parekomenduos, kuom purkšti, nuo decio nedvesia parazitai, trešnes kasmet nuėda  doh.gif , purškia ir prieš ir po žydėjimo ir tas pats š  unsure.gif

Tie brudai apipuole musu juodaji serbenta ir tresne bash.gif Tai zinokit as plaunu su stipria vandens srove. Pasiimu slange ir pereinu per visus susisukusius lapelius. O kadangi jau uogyciu yra tai nesinori purkst su chemija unsure.gif va siandien nusipirkau Nimazali. Bandysiu su juo. Cia raso apie ivairiausius naturalius kovos budus bet kazin kaip mastau.gif
http://www.info.lt/i...o...ch&id=33152
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 05 26, 15:17)
Tie brudai apipuole musu juodaji serbenta ir tresne bash.gif Tai zinokit as plaunu su stipria vandens srove. Pasiimu slange ir pereinu per visus susisukusius lapelius. O kadangi jau uogyciu yra tai nesinori purkst su chemija  unsure.gif va siandien nusipirkau Nimazali. Bandysiu su juo. Cia raso apie ivairiausius naturalius kovos budus bet kazin kaip mastau.gif
http://www.info.lt/i...o...ch&id=33152


Parašykit, kai matysit rezultatą. Labai įdomu, būtų labai geras varijantas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astukas @ 2008 05 26, 15:17)
Tie brudai apipuole musu juodaji serbenta ir tresne bash.gif Tai zinokit as plaunu su stipria vandens srove. Pasiimu slange ir pereinu per visus susisukusius lapelius. O kadangi jau uogyciu yra tai nesinori purkst su chemija  unsure.gif va siandien nusipirkau Nimazali. Bandysiu su juo. Cia raso apie ivairiausius naturalius kovos budus bet kazin kaip mastau.gif
http://www.info.lt/i...o...ch&id=33152

Kur pirkai Nimazili?
Atsakyti
QUOTE(glossi @ 2008 05 26, 17:19)
Kur pirkai Nimazili?

Sodo reikmenu parduotuveje. Bet tikiu kad gali buti ir Senukuose g.gif
Atsakyti
Paskutiniam laikrasty "Rasos" parasyta apie amarus,ir kad siemet ju be galo daug-neissalo ziema.Pasirodo,ju yra begale rusiu,ir yra atspariu visiems deciams .Sekanciam numeryje bus straipsnio tesinys,gal apie kova su jais rasys.
Pasirodo,dar yra atskiri persikiniai amarai.
O apie Zapyskio medelyna as irgi nieko gero negaliu pasakyti-prasti ju augaliukai,kazkokie nuvarge,sunkiai auga.
Atsakyti
Sveikos,
agrastą užpuolė valktis- visos uogos apsitraukė balsva plėvele. Nusipirkau veterinarinėje tokį "Rinkinys nuo valkties ir miltligės", nupurškiau. Jo sudėtis kalcinuota soda ir muilas g.gif
dabar visas agrastas tapo baltas doh.gif
kažin, padės tas rinkinys ar pakenks?
Atsakyti
Mūsų trešnes irgi amarai buvo labai apnikę, tai aš Actara nupurškiau, visi per pora dienu nudvėsė. Tikrai labai gerai padeda šis insekticidas nuo amarų.
Atsakyti
patarkit! Mano juodojo serbento visi ziedai nudziuvo! Sakyciau kad gal amarai, bet kad lapai grazus ir zali. O visi ziedai nudziuve. Ka daryti, kad neuzkrestu kitu krumu?
Atsakyti
QUOTE(TaGre @ 2008 06 01, 20:30)
Sveikos,
agrastą užpuolė valktis-  visos uogos apsitraukė balsva plėvele. Nusipirkau veterinarinėje tokį "Rinkinys nuo valkties ir miltligės", nupurškiau. Jo sudėtis kalcinuota soda ir muilas  g.gif   
dabar visas agrastas tapo baltas  doh.gif
kažin, padės tas rinkinys ar pakenks?

g.gif Veterinarinej? Mano rozem reiketu nuo miltliges ko nors.Bet kad veterinarinej pardavinetu augalam ,nezinojau schmoll.gif
Atsakyti