Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

Kankinamės ir mes jau visą savaitę su šia liga, beje jau antrą kartą. Temperatūra 4 dienas laikėsi 39,5, trumpam tik pavykdavo numušti iki 38 ir vėl sukildavo. Pirmą dieną vėmė. Dukra būdavo labai irzli nemiegojo nei dieną nei naktį, nieko nevalgė, skysčius per prievartą girdžiau, dar ir pilvo skausmai prasidėjo. Vienu žodžiu, vaiko buvo gaila, bet ir pati jėgų jau nebeturėjau kelintą parą be poilsio doh.gif . Šiaip kritiškiausia diena buvo 3 -oji, po to lyg pradėjo viskas po truputį gerėti. Šiandien 5-oji ligos deina, tai temperatūra 37,5, po truputį pradėjo valgyti ir pirmą naktį gerai miegojo. Tik dar yra nerami ir užkimusi, labai krenkščia. Geriam Augmetiną ir gerąsias bakterijas, dar purškiam Liugolio į burnytę. Tai tokia nelinksma mūsų patirtis. Beje, man pačiai visą vaikystę nuolatos kartodavosi pūlinga angina, kažkaip tik paauglystėj nustojo ir daugiau nebesikartoja smile.gif
Atsakyti
laba,
mes ir ruošiamės adenoidų šalinimui, bet čia skaitinėdama aptikau, tai, kad skauda sąnariai ax.gif aš galvojau, kad mano mažoji taip simuliuoja, kad aš ją paneščiau ( nes vis paglsotydavo keliukus ir sakydavo - popa kojytes) tonzilės pas ją irgi padidėjusios verysad.gif nemaniau, kad susiję g.gif
Atsakyti
Mano dukra taip pat labai dažnai serga pūlinga angina, būna labai aukšta temperatūra.Nutarėm ir mes operuotis.Dar pas gydytoja nebuvom nes nenorim gultis į ligonine kai siaučia visur gripas.Kaip ten ta operacija? ar duoda narkozę ar kaip senais laikais nukerpa tuos guzus ir viskas doh.gif kiek laiko reikia gulėti ligoninėj kada geriau operuoti ar žiema ar vasara????parašykit mamytės kuo daugiau info nes aš visai žalia blush2.gif
Atsakyti
Mamyte o jus pasikonsultuokit del skiepu,nes mano dukrytei irgi taip pat buvo tris savaites serga savaite ne,nu jau buvo tikras kosmaras,nes nuo tonziliu pereidavo i bronhita,ir ka jus galvojat mes pasikonsultavom Santariskese atliko tyrimus, ir rado dvi bacilas kurios sukelia angina ir bronhita.ir mus paskiepino,ir mes nesergam jau pusantru metu,ir valgo ledus ir laksto lauke sukaitus ir lanko baseina,ir nieko.nezinau kaip bus toliau, bet jeigu ka tai nesutikciau operuoti,o velgi pakartotinai paskiepinciau,nes kai kuriem praeina ir visam gyvenimui
Atsakyti
QUOTE(-niekas- @ 2007 02 28, 17:28)
Mano dukra taip pat labai dažnai serga pūlinga angina, būna labai aukšta temperatūra.Nutarėm ir mes operuotis.Dar pas gydytoja nebuvom nes nenorim gultis į ligonine kai siaučia visur gripas.Kaip ten ta operacija? ar duoda narkozę ar kaip senais laikais nukerpa tuos guzus ir viskas  doh.gif  kiek laiko reikia gulėti ligoninėj kada geriau operuoti ar žiema ar vasara????parašykit mamytės kuo daugiau info nes aš visai žalia  blush2.gif

duoda pilna narkoze,geriausias laikas pavasari[na man taip sake],o ligonineje laike 3 dienas ,gal vaikai greiciau atsigauna ,man 30 operavo tai tikrai sunku buvo atsigauti ,neleido plauti galvos , karsto gerti, sunkaus kelti ir daug ko neleido doh.gif
Atsakyti
Maniškė pirmą kartą apksritai rimtai susirgo vasarį ir būtent ta bjaurybė - angina verysad.gif Grynai vyro palikimas, visas jo "ydas" susirinko smile.gif anginą, alergiją, laringitą va dar turėjom pernai. Vyrui po šiai dienai kartojasi angna, tik kiek pašals, tuoj ir prasideda. Tai jeigu dukrytei bus toks opumas, reiks operuot, nesinori, kad širdutę nualintų. O vasarį buvo labai stipri, pūliuojanti tiek, kad paprastai gydytojai jau pjauna tokius pūlius išvalyt, bet jai užteko vienos lašelinės ir atsigavo (kadangi mes su vyru buvom kelionėj, vaikas buvo pas močiutę, kuomet apsirgo, tai kad būtų ramiau, važiavo į ligoninę, nes ir gydytoja pažįstama, ir šiaip labai bijojo namie laikyt su tokia temperatūra).
Atsakyti
Mano merginai pūliuojanti angina, geria antibijotikus, turi temperatūros.
Gal kas esat susidūrę su šia liga ir galit pasidalint patirtimi? ax.gif
Atsakyti
Tokia čia ir patirtis. Turėjom šią liga jau 3 kartus (2,3m), tai be antibiotikų neapsieidavom. Liga labai bjauri, nes vaikiukui skauda gerklytę ir nenori nieko valgyti nei gerti ir yra labai neramus. Pastoviai mus lydi temperatūra virš 39 ir savijauta pradeda gerėti bei temperatūra po truputį kristi tik į 4 parą. Praėjusią savaitę pastebėjau dukrytės gerklytėje vėl 2 pūlinukus, tai pradėjom gerti homeopatinius vaistukus nuo anginos ir po kelių dienų tie pūlinukai dingo, tai, atrodo, šįsyk mums pavyko pabėgti nuo anginos, temperatūros dar nebuvo. Gerklę dažnai šiaip, profilaktiškai patikrinu. Gerkit daugiau skysčių, šiltų arbatėlių ir gydykitės, sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2007 03 26, 11:24)
Tokia čia ir patirtis. Turėjom šią liga jau 3 kartus (2,3m), tai be antibiotikų neapsieidavom. Liga labai bjauri, nes vaikiukui skauda gerklytę ir nenori nieko valgyti nei gerti ir yra labai neramus. Pastoviai mus lydi temperatūra virš 39 ir savijauta pradeda gerėti bei temperatūra po truputį kristi tik į 4 parą. Praėjusią savaitę pastebėjau dukrytės gerklytėje vėl 2 pūlinukus, tai pradėjom gerti homeopatinius vaistukus nuo anginos ir po kelių dienų tie pūlinukai dingo, tai, atrodo, šįsyk mums pavyko pabėgti nuo anginos, temperatūros dar nebuvo. Gerklę dažnai šiaip, profilaktiškai patikrinu. Gerkit daugiau skysčių, šiltų arbatėlių ir gydykitės, sėkmės  4u.gif

mum ir jau ketvirta diena temperatura doh.gif apetitas ne koks, bet nors daug skyscu geria smile.gif
Atsakyti
na nezinau ar i tema, bet man paciai tokia puliuojanti angima buvo pries kelis metus..pamenu nieko valgyti negalejau, ryjant skauda..brrr nemalonus jausmas..man leido kazkokius antibijotikus tai per savaite susitvarke
Atsakyti
QUOTE(dowiliuke @ 2007 03 26, 14:26)
mum ir jau ketvirta diena temperatura  doh.gif apetitas ne koks, bet  nors daug skyscu geria  smile.gif

Paprastai pradejus vartuoti antibiotikus, kita para jau tempos nebebuna. Nebent vaistai neveikia g.gif
Atsakyti
QUOTE(fleita @ 2007 03 26, 12:24)
Tokia čia ir patirtis. Turėjom šią liga jau 3 kartus (2,3m), tai be antibiotikų neapsieidavom. Liga labai bjauri, nes vaikiukui skauda gerklytę ir nenori nieko valgyti nei gerti ir yra labai neramus. Pastoviai mus lydi temperatūra virš 39 ir savijauta pradeda gerėti bei temperatūra po truputį kristi tik į 4 parą. Praėjusią savaitę pastebėjau dukrytės gerklytėje vėl 2 pūlinukus, tai pradėjom gerti homeopatinius vaistukus nuo anginos ir po kelių dienų tie pūlinukai dingo, tai, atrodo, šįsyk mums pavyko pabėgti nuo anginos, temperatūros dar nebuvo. Gerklę dažnai šiaip, profilaktiškai patikrinu. Gerkit daugiau skysčių, šiltų arbatėlių ir gydykitės, sėkmės  4u.gif

O kokius homeopatinius vaistus davei? Įtariu, kad dukrytei angina. Dar lauksiu daktarės diagnozės. Kaip dar liaudiškai gydyti anginą, kad ji daugiau nesikartotų?
Atsakyti