Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

Pas k ą dar be Sakalinsko rekomenduotumėt operuotis? Kaip su nejautrom. Maniškei 6m., turbut daris bendrą nejautrą... Ar mokėjot aneseziologui tokiu atveju?
Atsakyti
Et, ir mes susidurem su sia problema pirma karta, persalo pakilo t, gydiskvieciau, lyg gerkle nieko, nujauciau kad kazkas ne taip, t praejo, praejo kokia 5 dienos, vel pakilo blink.gif isigandau, ziuriu kad auksta
39 virs, iskvieciau i namus gyd, o ka gi, mano speliojimai pasitvitino, angina, jau ir su pulinukais vienoi pusei, kaip nekeista mes turime isvaiuoti po 5 dienu atostogauti svetur, tai gyd israse antibiotiku, geriam, bet t labai greit nukrito, siandien pasirodem gyd sake viskas tvarkoi. na tikiuosi nepasikartos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nePadori @ 2006 02 25, 23:27)
(kad ir rupuzes uzpila.kaune yra homeopatine vaistine Rotuses aiksteje, tai kiek girdejau ten yra jau gatavo rupuzes uzpilo, tad jei kam rikai pabandykit pasidometi).

Sveiki,
Labai norim išbandyti šį preparatą ir ieškau kur jį galima būtų nusipirkti. Ar čia 'Muziejaus vaistinė"? Kaune nesigaudau visiškai doh.gif Par maps'ą lyg ir šitą parodė...Gal kas galit pedėti?
Atsakyti
sveikos mamytes, smile.gif na mano sunus vyresnelis pastoviai serga puliuojancia angina,ir beda ta dabar kaip yra mazoji pastoviai nuo jo uzsikrecia tai abu serga tik jei dar taip baisiai nebuna,dabar nuvedziau dicki paslor tai sake reikia operuoti angina pulini rado,dainavos poloklinikoj daktare PURIENE ji pati sake operuoja 3 ligoninei,gal kas pas ja operavosi kokiu atsiliepimu gal turit,ji man pasirode tokia gruboka,vaikas isgirdo zodi operacija tai puole i asaras,ji sako jei taip bus pries operacija tai isvarysiu ir neoperuosiu,vietoj to kad paaiskintu vaikui kas per situacija man tas labai nepatiko schmoll.gif ji paskyre rugpjucio 7d. tai dar darom visokius tyrimukus,as ir pati pergyvenu kaip cia bus ar ta operacija jam pavyks gerai ar nebus komplikaciju,kiek laiko truks ar as galesiu palaukti kol isoperuos sake darys pilna narkoze,noriu but salia kaip vaikas atsibus,sake po to labai jam skaudes,idomu ka pasiruost kokiu vaistu koki maista gal kas patarsit,jis taip bijo kad naktim nemiegamsako o jei as neatsibusiu daugiau niekada,man taip jo gaila g.gif bet gaila labiausiai ziuret kaip jis kiekviena karta srega ir serga,puse vyro atlyginimo tik ant jo vaistu ir iseina ,o dar toks klausymas kokios stafkes situ operaciju kiek duoti gyditojui i kisene g.gif pries ar po g.gif o gal kas zino koki lor klinikose ir kiek tai kainuotu,nes ta daktare sake privaciai kainuoja 800lt. angina isoperuoti,ar tikrai tokios kainos g.gif patarkit mamytes prasau 4u.gif
Atsakyti
mano dičkei vis kartojasi pūlinga angina. Bėda ta, kad ta angina kimba į klubo sąnarį ir kartojasi jo uždegimas. Žada operuot g.gif
Atsakyti
Oho, kokių komplikacijų būna nuo anginos blink.gif Aš pati maža sirgdavau ir sirgdavau, pasiūlė išoperuoti. Kai buvau 5 m. išoperavo, prisimenu, kad darė vietinį nuskausminimą, nes sėdėjau ant kelių kažkokiai seseliai, kuri laikė mano rankas, kad nekibčiau. Įspūdžiai žinoma ne kokie, ypač, kai matai visokius baisius "įrankius" kišamus tau į burną, dar pamenu, kad kai kažkokį zirziantį "įrankį" kišo, kažkaip skaudėjo. Tačiau po operacijos visos bėdos baigėsi. Sakoma, kad anginą išoperavus, ji gali vėl pasikartoti, bet man, ačiū dievui, daugiau nebepasikartojo. Na po to, gal porą kartų gerklę yra paperšėję, bet nieko rimčiau. Be anginos sėkmingai gyvenu jau 25 m.
Atsakyti
mano dukra 10m.jau vos ne mėnesis kankinasi su lėtiniu tonzilitu- lėtinė pūlinga angina, baisus guzas vienoje pusėje, net iš išorės matyti, ir kai kalba tarsi pilna burna būtų-gydytojas liepė purkšti tantum verde, čiulpti ir skalauti šalavijų arbata. bet taip ilgai nepraeina-temperatūros nėra. gal kurios vaikeliui taip buvo , gal turit kokių patarimų?
Atsakyti
na mus ir ne pri ko pulinga angina neperseniausiai apstojo, daktarė antibijotikų išrašė. pasidejevau draugeu, kad mum biški kas dėl įgimtų bėdš iškatr antibiotikus skiria - tai ji - o tu nežinai tokių 3R. aš blink.gif - o ji: mus visas tris mama rupužine gydydavo tarybinias laikais. rieks jaučiu ir man pravirti jos g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif . Gal kas žinot gerą LOR gydytoją Klaipėdoje, kuris konsultuoja ir operuoja. Būciau labai dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fggh @ 2007 09 15, 00:33)
Sveikos  4u.gif . Gal kas žinot gerą LOR gydytoją Klaipėdoje, kuris konsultuoja ir operuoja. Būciau labai dėkinga už info  4u.gif

jungiuos ir aš į kompaniją mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(nėja @ 2007 08 06, 13:29)
mano dukra  10m.jau vos ne mėnesis kankinasi su lėtiniu tonzilitu- lėtinė pūlinga  angina, baisus guzas vienoje pusėje, net iš išorės matyti, ir kai kalba tarsi pilna burna būtų-gydytojas liepė purkšti tantum verde, čiulpti ir skalauti šalavijų arbata. bet taip ilgai nepraeina-temperatūros nėra. gal kurios vaikeliui taip buvo , gal turit kokių patarimų?

o maniškei 4 m. Vaizdelis panašus, sako, kad skauda gerklę. bet guzų jokių nesimato. g.gif
Atsakyti
Vis dar laukiu info 4u.gif . Mano dukrytė per du mėn sirgo jau 3kartus pūlinga angina ir be antibiotikų mes neišsiverčiam verysad.gif . Ir grybelį garklėj buvom įsitaisę nuo tų antibiotikų, bet išsigydėm. Todėl noriu surast gerą LOR gydytoją Klaipėdoje, kuris mumis apžiūrėtų ir patartų ką daryt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fggh @ 2007 09 16, 16:01)
Vis dar laukiu info  4u.gif . Mano dukrytė per du mėn sirgo jau 3kartus pūlinga angina ir be antibiotikų mes neišsiverčiam  verysad.gif . Ir grybelį garklėj buvom įsitaisę nuo tų antibiotikų, bet išsigydėm. Todėl noriu surast gerą LOR gydytoją Klaipėdoje, kuris mumis apžiūrėtų ir patartų ką daryt  ax.gif

pūlinga angina gydoma tik su antibiotikais, o mus net į ligoninę guldė g.gif nes laaaabai pūlinga buvo ir leidžiamų antibų reikėjo, bei lašalinių ( aukšta temp ilgai laikėsi) Taip tai lankomės pas lor karoso g. Ten vyrukas, bet man jis schmoll.gif
Atsakyti