Įkraunama...
Įkraunama...

Angina

QUOTE(Viliana @ 2010 02 11, 12:38)
as visada vaika stengiuosi su homeopatiniais gydyt, padarau kraujo tyrima ir jei virusinio tipo tai su homeopatiniais, nebent tempe buna virs 39, tada jau nerizikuoju 4u.gif


O su kokiais homeopatiniais gydot?ar cia individualiai reikia rinkti vaista kad tiktu vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 02 11, 15:25)
O su kokiais homeopatiniais gydot?ar cia individualiai reikia rinkti vaista kad tiktu vaikui?

kai tik pati pradzia duodu Aflubina, jei yra sloga dar ir Sinupreta, kai nepadeda vietuoj Aflubino pradedu duoti Umcalora. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliana @ 2010 02 11, 14:34)
kai tik pati pradzia duodu Aflubina, jei yra sloga dar ir Sinupreta, kai nepadeda vietuoj Aflubino pradedu duoti Umcalora. 4u.gif

Supratau.nu kazkoks kosmaras pas mus,maniskis su sloga,neiseinant is namu,nes gydomes po ligonines su antibijotikais unsure.gif kazin ,o umckalor galima duot kai antibijotika vartoji g.gif
Atsakyti
pas maniski irgi adenoidai ir gerklyte verysad.gif visa ziema beveik prasergam,vasara net sloga buna..operuot dar kol kas nesake,bet nezinau ar operuociau..gaila vaiko,sako kartais isauga rolleyes.gif nes sese savo berniukui isoperavo dabar jam 15 metu ir po tos operacijos sinusitas prasidejo iki siol vargsta doh.gif nes sako kai isoperuoji nauju ligu atsiranda ax.gif tai va ir zinok kas geriau cia ar operuot ar laukt rolleyes.gif ir dar kaip papasakojo kaip vaikai po operaciju situ kankinasi.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ivona24 @ 2010 02 11, 18:06)
Supratau.nu kazkoks kosmaras pas mus,maniskis su sloga,neiseinant is namu,nes gydomes po ligonines su antibijotikais unsure.gif  kazin ,o umckalor  galima duot kai antibijotika vartoji g.gif

jeigu jau duodate antibiotikus tai nuo slogos dar sinupreta galite duoti, nes umcalor yra augalinis antibiotikas, tik neturi jokio pasalinio poveiko 4u.gif

mano broliui irgi visa gyvenima sloga bego, kol nepaaiskejo, kad jam tiesiog alergija katem 4u.gif

as irgi daug nuomoniu girdejau, kai kam padeda, maziau serga, kai kam ne, bet faktas, kad vaikas bent lengviau kvepuos ir jam nespaus tie riesuto dydzio tonziles gerkleje, zinoma, kol jums taip nera jus ir nesuprantate, bet maniskis jau net pats sako, kad greiciau juos istrauktu, nes jie jam trukdo verysad.gif

taip po narkozes val ar kelias vaikas neramus, bet atsigaves tai jauciasi kaip naujai gimes. Mano drauge pvz nezinojo, kad jos vaikui adenoidai, vaikas pastoviai vaiksciuojo perbales, sirgo, o naktim pradejo dusti. Pradzioje jai prirase alergijas, bronchine astma, veliau pasake, kad su sirdim blogai, kol rado, kad kalti adenoidai. Po operacijos mergaite atsigavusi iskart buvo daktaro nudziuginta, kad dabar jai tik ledus galima valgyt, tai vaikui toks dziaugsmas buvo 4u.gif

sako, po keliu dienu iskart zandukai paraudonavo, mergina atsigavo ir praktiskai nebesirgo 4u.gif

as irgi ilgai su operacija delsiau, bet negaliu vaika kankint daugiau, negaliu laukt kol jis naktim dust prades, juk operacija nedaroma po sav ar dveju, reikia laukt eileje, beto elgciausi savanaudiskai jei ir toliau vaika kankinciau, kadangi as jau matau, kad tonziles metu begyje nemazeja, o adenoidai jauciu jau puna, nes kvapas nekoks is burnos unsure.gif
Atsakyti
Sveiki,

mano dukrytei turbut angina.. jai 3 metukai. Ryt pas gydytoja vaziuosim, arba kveisiu i namus... kaip tik ant savaitgalio pradejo karsciuot, skundziasi kad gerkle skauda, ir matosi baltu taskiuku gerkleje unsure.gif net veme.. duodu kolkas Ibufena, bet numusa temp.tam kartui... ir vel uzkyla... gaila ziuret i vaika.. o ji net sirgdama tokia rupestinga - man bega tapkes atnest, nes neapsiavus... net apsiverkiau, sakau nereikia man, mazute... paziuresim ka ryt gydytoja sakys.. verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,
Del anginos tai patarciau nedelsti, jei jau gydytoja siulo tai ir reikia operuoti.Mano sunui pries 5 men isoperavo ir tikrai nesigailiu, nes anksciau jau taip daznai sirgdavo ir sirgdavo, antibiotikai ir antibiotikai. Gaila budavo i vaika ziuret , temperatura auksta, gerkle skauda, siaubas.
Atsakyti
Mamytes,
mano mazyliui gerklyte labai raudona, temp. arba nera, arba iki 3-4 dalelyciu pakyla,na bet siandien atsirado raudonu taskiuku ant gerklytes....ar tai galetu buti puliuojancios anginos pozyamis, gal be antibiotku nebeissiverciama tokiu atveju???? Taip nenoriu ju duot.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyteeee @ 2010 02 23, 09:46)
Mamytes,
mano mazyliui gerklyte labai raudona, temp. arba nera, arba iki 3-4 dalelyciu pakyla,na bet siandien atsirado raudonu taskiuku ant gerklytes....ar tai galetu buti puliuojancios anginos pozyamis, gal be antibiotku nebeissiverciama tokiu atveju???? Taip nenoriu ju duot.... verysad.gif


Kazin ar cia bus angina...bet gydytojui reiktu pasirodyti..

O kodel visi kratosi tu antibiotiku... juk negydoma liga, kaip pvz.angina, tai gali sukelt rimtu komplikaciju, kaip inkstams pakenkti, sirdutei... jau geriau pasigydyt antibiotikais, nei paskui turet skaudzias pasekmes..
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 02 23, 12:08)
Kazin ar cia bus angina...bet gydytojui reiktu pasirodyti..

O kodel visi kratosi tu antibiotiku... juk negydoma liga, kaip pvz.angina, tai gali sukelt rimtu komplikaciju, kaip inkstams pakenkti, sirdutei... jau geriau pasigydyt antibiotikais, nei paskui turet skaudzias pasekmes..


Buvom pas gydytoja, sake gerklyte labai raudona, uzdegimas ir is karto israse antiobtiotiku apsidraudimui kaip visad....Na bet siandien jau temp. pakilo iki 38.8, tai nebeisisversim be ju manau tikrai... verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,

Merginos, perskaiciau visa temuke, Jus cia tiek daug visko prirase, daugiau visko patyre...gal galite ir mane pakonsultuoti del tonziliu salinimo, butent mano atveju - musu pagrindis kriterijus, kodel jas reik salinti, t.y. ju didumas ir randetumas. Sirgti mes nesergam visai. Nzn ar su jomis susije, bet musu ir ausytes kartas nuo karto uzsikisa, todel bandau skaitineti visur apie operacija uz/pries ir noriu priimti sprendima. LOR gydytojas bei musu gydytoja sako, kad reik jas salinti. Todel prasau Jusu nuomones, patirties ar butina jas salinti tik del ju didumo ir randetumo.

Aciu:)
Atsakyti
QUOTE(Sintra @ 2010 03 02, 18:48)
Sveikos,

Merginos, perskaiciau visa temuke, Jus cia tiek daug visko prirase, daugiau visko patyre...gal galite ir mane pakonsultuoti del tonziliu salinimo, butent mano atveju - musu pagrindis kriterijus, kodel jas reik salinti, t.y. ju didumas ir randetumas. Sirgti mes nesergam visai. Nzn ar su jomis susije, bet musu ir ausytes kartas nuo karto uzsikisa, todel bandau skaitineti visur apie operacija uz/pries ir noriu priimti sprendima. LOR gydytojas bei musu gydytoja sako, kad reik jas salinti. Todel prasau Jusu nuomones, patirties ar butina jas salinti tik del ju didumo ir randetumo.

Aciu:)

Musu atveju buvo taip,kad viena ausyte neprigirdejo vaikas,bet sake lor, kad adenoidai kalti.Mes salinom adenoidus ir mazinom tonziles.Po operacijos klausa atsistate smile.gif
Atsakyti