Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nakvišų aliejus
Supermamų klubas > Grožis ir sveikata > Šeimos ir moters sveikata > Vaistai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
winia
Bet gi dabar yra tiek naujų ir gerokai pažangesnių ir mažiau kenkiančių vaistų už ketanovą, nimesilį.
Alinva
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 09 04, 10:08)
Man irgi mmm pasidarė mažiau skausmingos nei anksčiau (kol negeriau).
Jei ne paslaptis iš kur gauni ketanovo? Kiek žinau be recepto jo nenupirksi. g.gif
*

Šiaip kartais budinčiose vaistinėse būna (savo akim matėm, kaip naktį atlėkęs žmogutis skundėsi dantų skausmu, tai jam pasiūlė ir ketanovo, ir nimezilio, nors recepto tikrai neturėjo).
O šiaip man ginekologė išrašo, nes darė tyrimus dėl skausmų, ir nerado rimtų priežasčių, apart stipriai užsilenkusio gimdos kaklelio, tai dar siūlė variantą 5 dienas prieš gerti nošpą ir kažkokius lašiukus, bet pas mane nelabai reguliaru, + nemanau, kad 5-7 nošpos tabletės sveikiau, nei 2-3 ketanovo...

QUOTE(winia @ 2007 09 04, 10:19)
Bet gi dabar yra tiek naujų ir gerokai pažangesnių ir mažiau kenkiančių vaistų už ketanovą, nimesilį.
*

Bet ne visi tokie efektyvūs. Man ketanovo pliusas ne tik tai, kad nuima skausmą, bet kartu pašalina ir kitus nemalonius pojūčius - lakstymą dažną į wc, pilvo pūtimą, gurguliavimą ir pan. O ir nemanau, kad 1-3 tabletės per mėnesį gali labai jau taip pakenkti, gi ne kiekvieną dieną... O vaistukų tai aš išbandžius nemažai, nuo nošpos iki visų ibu*.
dell
as irgi geriu nakvisu alieju,man labai krutines skauda,bet gal dar mazai isgeriau,kad pastebeciau pokycius,o oda tai labiau spuoguota darosi,bet as dar geriu spirulin del odos,gal sitas varo visus brudus lauk,gal tik sutapimas,siaip apetitas nuo aliejaus tikrai nepakilo.Ziuresim kas bus toliau.
Ntu-Kpi
QUOTE(winia @ 2007 09 04, 10:19)
*

Gal galima konkrečiau?
Mūsų vaistininkės nieko gero negali patarti.

QUOTE(Alinva @ 2007 09 04, 12:11)
Šiaip kartais budinčiose vaistinėse būna (savo akim matėm, kaip naktį atlėkęs žmogutis skundėsi dantų skausmu, tai jam pasiūlė ir ketanovo, ir nimezilio, nors recepto tikrai neturėjo).
O šiaip man ginekologė išrašo, nes darė tyrimus dėl skausmų, ir nerado rimtų priežasčių, apart stipriai užsilenkusio gimdos kaklelio, tai dar siūlė variantą 5 dienas prieš gerti nošpą ir kažkokius lašiukus, bet pas mane nelabai reguliaru, + nemanau, kad 5-7 nošpos tabletės sveikiau, nei 2-3 ketanovo...
Bet ne visi tokie efektyvūs. Man ketanovo pliusas ne tik tai, kad nuima skausmą, bet kartu pašalina ir kitus nemalonius pojūčius - lakstymą dažną į wc, pilvo pūtimą, gurguliavimą ir pan. O ir nemanau, kad 1-3 tabletės per mėnesį gali labai jau taip pakenkti, gi ne kiekvieną dieną... O vaistukų tai aš išbandžius nemažai, nuo nošpos iki visų ibu*.
*

Kiek esu išbandžiusi visokių vaistų nuo tų skausmų... doh.gif
Priežastis panaši kaip ir tavo. Beto, pas mus giminėje visos moteriškės kankinasi.
Gėriau baralginą (vėliau dingo iš mūsų vaistinės), analginą (taip pat dingo), nimesilį (nepadeda), vėliau ketanovą (padeda, bet dabar tik su receptu galima gauti), ibumetiną (šlykščiausias vaistas, kurio poveikio lygiai nulis), nošpą (man skrandį po jo vėliau kelias dienas skauda), ibupromą, dolmeną... Padeda tik ketanovas, dolmenas, ibupromas. Bet ir tai ne nuo vienos tabletės padeda...
datu
QUOTE(Ntu-Kpi @ 2007 09 05, 12:17)
Gal galima konkrečiau?
Mūsų vaistininkės nieko gero negali patarti.
Kiek esu išbandžiusi visokių vaistų nuo tų skausmų... doh.gif
Priežastis panaši kaip ir tavo. Beto, pas mus giminėje visos moteriškės kankinasi.
Gėriau baralginą (vėliau dingo iš mūsų vaistinės), analginą (taip pat dingo), nimesilį (nepadeda), vėliau ketanovą (padeda, bet dabar tik su receptu galima gauti), ibumetiną (šlykščiausias vaistas, kurio poveikio lygiai nulis), nošpą (man skrandį po jo vėliau kelias dienas skauda), ibupromą, dolmeną... Padeda tik ketanovas, dolmenas, ibupromas. Bet ir tai ne nuo vienos tabletės padeda...
*

O ibuprofeną 600 bandei? smile.gif [man kol kas geriausias iš nereceptinių ir kaina normali] Bet šiaip su nuskausminamaisiais reik atsargiau, nes gali būti, kad tavo receptoriai jau šiek tiek atbuko ir todėl reikia vis didesnių dozių ir stipresnių vaistų.
Ntu-Kpi
QUOTE(datu @ 2007 09 05, 18:38)
O ibuprofeną 600 bandei? smile.gif [man kol kas geriausias iš nereceptinių ir kaina normali] Bet šiaip su nuskausminamaisiais reik atsargiau, nes gali būti, kad tavo receptoriai jau šiek tiek atbuko ir todėl reikia vis didesnių dozių ir stipresnių vaistų.
*

Bandžiau. Nieko gero. beee.gif

Žinau, kad reikia atsargiau su tabletėm. mirksiukas.gif
Kai pradėjau gerti nakvišas, pastebėjau, kad ir skauda ne taip, ir ne tiek daug reikia suvartoti tablečių skausmą numalšinti. rolleyes.gif
Bonpari
merginos, o kokio pavidalo perkat nakvisu alieju, kapsulem ar skysta (jei toks yra) g.gif
Ntu-Kpi
QUOTE(naaringiux @ 2007 09 07, 11:17)
merginos, o kokio pavidalo perkat nakvisu alieju, kapsulem ar skysta (jei toks yra)  g.gif
*

Kapsulėmis.
Skysto nemačiau. O tok būna? g.gif
kristar
Sveikos,

As nakvisu alieju geriau pries 5m, man ji rekomendavo gerti kai tyriausi kruties guzeli onkologiniam. Geriau men, paskui pertrauka ir t.t kelis metus. Menesiniu skausmai nepraejo, ir toliau skauda baisiai, tai gerai, kad atsirado toks Nimesilis, man padeda. Man nieko baisau nerado, sake tyretu jis issikaidyt nuo n.aliejaus, bet reikia gerti daug metu, tipo, jis yra uzkerta kelia moteriskom onkologinem ligom.
saldute
sveikutes.nakvisu aliejaus kapsules geriu jau antras menuo. pastebejau tai, kad sustiprejo nagai (nezinau, ar tikrai nuo siu kapsuliu), bet jie pradejo augti ir nebesisluoksniuoja bei neluzineja taip kaip anksciau. skaiciau jusu atsiliepimus, ir sunerimau del vieno.ar tikrai nakvisu aliejaus kapsules gali veikti kuno svori. ieskojau internete straipsniu apie si preparata, aisku visur aprasytas teigiamas poveikis moters organizmui. bet ar tikrai jos gali didinti apetita? paskutiniu metu, pati pastebejau, kad manasis poreikis valgiui padidejes g.gif labai tikiuosi, kad ne nuo siu kapsuliu. man apetitas pakyla savaite pries kiekvieno menesio ivyki.tad galvoju, kad ir si karta apetito padidejimas atsirado del menstruaciju.
Auksiukė
Gėriau nakvišų aliejų, nebuvo jokio apetito padidėjimo, o taip norėtųsi ax.gif .
Bonpari
po kiek kapsuliu geriat i diena g.gif
linijad
QUOTE(naaringiux @ 2007 09 09, 14:34)
po kiek kapsuliu geriat i diena  g.gif
*

po viena kapsule per diena, joje yra 1000 mg 4u.gif
Bonpari
QUOTE(linijad @ 2007 09 09, 22:14)
po viena kapsule per diena, joje yra 1000 mg 4u.gif
*

tai maniske silpnsesne 500mg ir gerdavau po viena, tai gal tada po dvi reikia "damust" g.gif juk blogiau nebus
krikstole
As jau ne pirmus metus geriu nakvisu kapsules, man jas rekomendavo kosmetologe,gerti po 1000mg karta per diena ir puse metu, o paskui daryti puses metu pertrauka, tai tikrai buna geriau(arba tiesiog sutapimas), bet vat cia buvau nutraukis, tai ziuriu vel visi spuogai suviesejo, nes man vis spuogais meta aplink burna...gydytojai rekomenduoja kontraceptikus, bet as ieskau alternatyvu, .......
linijad
QUOTE(krikstole @ 2007 09 10, 10:38)
As jau ne pirmus metus geriu nakvisu kapsules, man jas rekomendavo kosmetologe,gerti po 1000mg karta per diena ir puse metu, o paskui daryti puses metu pertrauka, tai tikrai buna geriau(arba tiesiog sutapimas), bet vat cia buvau nutraukis, tai ziuriu vel visi spuogai suviesejo, nes man vis spuogais meta aplink burna...gydytojai rekomenduoja kontraceptikus, bet as ieskau alternatyvu, .......
*

ir gerai darai, negerk KT, as geriau, tai kaip buvo tie spuogeliai taip ir liko, bereikalingas nuodyjimasis 4u.gif
Mist
Geriu nakvisu alieju kapsulemis jau 5 menesius, nes susidomejau jo nauda butent moterims. Jokio poveikio organizmui iki siol nepastebejau, tikiuosi jis ten veikia patyliukais ir vis tiek duoda kazkokia nauda smile.gif
soir
QUOTE(linijad @ 2007 09 10, 11:45)
ir gerai darai, negerk KT, as geriau, tai kaip buvo tie spuogeliai taip ir liko, bereikalingas nuodyjimasis 4u.gif
*

visiškai pritariu drinks_cheers.gif tik nakvišos man nepadėjo - gėriau ilgai ir nuobodžiai, bandau ieškoti kitokios išeities iš moteriškų bėdų g.gif
krikstole
QUOTE(soir @ 2007 09 10, 22:02)
visiškai pritariu drinks_cheers.gif tik nakvišos man nepadėjo - gėriau ilgai ir nuobodžiai, bandau ieškoti kitokios išeities iš moteriškų bėdų g.gif
*

na ne visagales tos nakvisos, bet tikrai neblogina padeties ir stiprina kitas moteriskas funkcijas mirksiukas.gif kuriu galbut ir nejauciame unsure.gif
soir
QUOTE(krikstole @ 2007 09 11, 09:59)
na ne visagales tos nakvisos, bet tikrai neblogina padeties ir stiprina kitas moteriskas funkcijas mirksiukas.gif kuriu galbut ir nejauciame  unsure.gif
*

esu atidariusi temą apie Meflovan - galbūt kam nors teko juos vartoti? Į juos įeina tiek nakvišų, tiek agurklių aliejus - šiaip poveikį labai greitai pajutau, tik nežinau ar jis toks ilgai išliktų? g.gif
dell
Jus paaiskinkit man raktazole tai tas pats augalas nakvisa ar ne?
Kodel klausiu?Man mama atsiunte dideli buteliuka su rausvu kamsciu 180 kapsuliu,nakvisu aliejus taip vadinasi lietuviskai.Mano jau baiginejasi piliules,galvoju reikes pasiieskoti Airijoj,bet galvoju kaip angliskai nakvisos aliejus.Ziuriu ant etiketes parasyta EVENING PRIMROSE OIL 1000 MG,paieskau anglu kalbos zodyne primrose ka reiskia,pasirodo raktazole,o is lietuviu i anglu kai paziurejau nakvisa buvo ivairiu reiksmiu,bet kaip augalo tokio man neparode.
Ir likau nesupratusi ka as geriu nakvisu alieju ar raktazoles alieju,ar tai cia tas pats augalas ?gal istikruju vadinasi raktazole,o liaudiskai nakvisa? g.gif

Gal as neismanau nieko?
Alinva
QUOTE(dell @ 2007 10 03, 01:29)
Jus paaiskinkit man raktazole tai tas pats augalas nakvisa ar ne?
  Kodel klausiu?Man mama atsiunte dideli buteliuka su rausvu kamsciu 180 kapsuliu,nakvisu aliejus taip vadinasi lietuviskai.Mano jau baiginejasi piliules,galvoju reikes pasiieskoti Airijoj,bet galvoju kaip angliskai nakvisos aliejus.Ziuriu ant etiketes parasyta EVENING PRIMROSE OIL 1000 MG,paieskau anglu kalbos zodyne primrose ka reiskia,pasirodo raktazole,o is lietuviu i anglu kai paziurejau nakvisa buvo ivairiu reiksmiu,bet kaip augalo tokio man neparode.
  Ir likau nesupratusi ka as geriu nakvisu alieju ar raktazoles alieju,ar tai cia tas pats augalas ?gal istikruju vadinasi raktazole,o liaudiskai nakvisa?  g.gif

Gal as neismanau nieko?
*

Anglų kalboj dviejų žodžių deriniai sudaro visai kitokį žodį, pvz, primrose - raktažolė, o "evening primrose" jau nakviša, kaip augalas. Pabandyk į www.google.lt > vaizdai įvesti "primrose". Gausi ir paprastų raktažolių, ir būtent "evening primrose" - nakvišų. O žodynai ne visagaliai, nakviša pas juos yra gyvūnas, o ne augalas smile.gif
dell
[quote=Alinva,2007 10 03, 05:37]
Anglų kalboj dviejų žodžių deriniai sudaro visai kitokį žodį, pvz, primrose - raktažolė, o "evening primrose" jau nakviša, kaip augalas. Pabandyk į www.google.lt > vaizdai įvesti "primrose". Gausi ir paprastų raktažolių, ir būtent "evening primrose" - nakvišų. O žodynai ne visagaliai, nakviša pas juos yra gyvūnas, o ne augalas smile.gif
*

[/qu

Dekui,Alinva,uz paaiskinima 4u.gif .Anglu kalba silpna pas mane,tai kad dvieju zodziu junginys jau kitka reiskia,kazkaip nepagalvojau blush2.gif ax.gif
Mitsouko
o po kiek laiko turetu jaustis poveikis nakvisu aliejaus?
po menesio ar daugiau?
dell
QUOTE(pepė @ 2007 10 13, 11:20)
po menesio ar daugiau?
*

As tai ispradziu nereguliariai geriau,vis pamirsdavau,tai kazkokio didelio poveikio nejutau,bet paskui susiemiau,tai pastebejau gal po kokiu dvieju men. pagerejima,na man krutines netokios kietos ir skausmingos pasidare pries menstruacijas.Turbut reikia pagerti ilgesni laika,kad jaustusi pagerejimas.
egzigo
QUOTE(pepė @ 2007 10 13, 13:20)
po menesio ar daugiau?
*

cia gal kiekvienai skirtingai.As geriau del guzeliu krutyse.Kazkaip gan greit pajauciau poveiki.
So Lucky
As tai dabar darau pertrauka. Jau ketvirtas menuo. Pirmus tris mmm kaip laikrodukas prasidedavo, o dabar truputi veluoja, pms vos jauciamas. Pries tai geriau apie pusmeti nakvisu alieju. Bet man rado cista pries kelis menesius, o as negalejau vis nueiti pas daktare issitirti, kas dabar pas mane blush2.gif , bet skaudet neskauda, tai dabar kantriai laukiu ateinanciu mmm ir leksiu po visko pas daktare doctor.gif
tigree81
QUOTE(*VICI* @ 2007 06 06, 09:45)
nelabai suprantu kam gerti nakvišų aliejų metus laiko belaikiant poveikio, kai toks Prefemin su skaistvaisiais man padėjo jau po poros savaičių gėrimo smile.gif
*

na man tik isgerus pirmaja sio nelemto preparato tablete kita diena nezmoniskai skaudejo galva,pragulejau visa diena lovoje, su skrandziu pasidare nekas..be to raso keleta salutiniu poveikiu, o nakvisu aliejus neturi jokiu salutiniu poveikiu wub.gif
Papildyta:
4u.gif o įdomu ar nakvisu aliejus padeda nuo priesmenstruacinio galvos skausmo? smile.gif nes prie pms irgi raso galvos skausma g.gif jau geriu beveik menesi ir gersiu toliau.geriu actavis firmos nakvisu alieju. 2 menesiams - 27 litai,gal buna dar pigiau? ax.gif
***Žaltvykslė
Aš tai geriu tą aliejuką pastoviai,bet jokio juntamo poveikio jis man nedaro-nė teigiamo,nė neigiamo,Atseit,labai gerai,tai ir geriu,nes cista ir mastopatija yra.
Alinva
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 26, 17:51)
Aš tai geriu tą aliejuką pastoviai,bet jokio juntamo poveikio jis man nedaro-nė teigiamo,nė neigiamo,Atseit,labai gerai,tai ir geriu,nes cista ir mastopatija yra.
*

Nuo ligų jos nepadės, o ir ne visoms tinka, žinau, kam atsirado pykčio priepuoliai nuo jo. Tačiau man ir mamai (labai moteriškos figūros, daug estrogeno, hormoniniai spuogai, mamai jau ir skydliaukės hormonų sutrikimai) jie tikrai padėjo, man ir mmm stipriai palengvino - su KT gausesnės būdavo, negu dabar. Tiesa, geriu jau gal pusantrų metų, bet spuogelių tikrai sumažėjo, ir mmm kiek tikslesnės (tik 1-3 dienos skirtumas, vietoj 1-10), nekalbant apie gausumą.
Bet manau, čia kaip kam tinka. Pašaliniai poveikiai greičiausiai dėl vitamino E surašyti, nes jo perteklius ne mažiau kenksmingas, negu trūkumas, o požymiai labai panašūs.
Dėl mastopatijos, tai lašiukai "mastopat" man rekomenduoti, tiesa, rekomendavo dėl mmm skausmų ginekologė... bet pagal pavadinimą, turėtų tikti šiuo klausimu ax.gif
***Žaltvykslė
Va va,aš ir nuo spuogų nepabėgu,ir visos "brendimo" doh.gif problemos nesibaigia nors dukra jau subręst baigia.Man tai MASTODINONĄ prirašė-nulis dėmesio. rolleyes.gif
Alinva
QUOTE(kisiukas @ 2007 11 27, 15:27)
Va va,aš ir nuo spuogų nepabėgu,ir visos "brendimo" doh.gif problemos nesibaigia nors dukra jau subręst baigia.Man tai MASTODINONĄ prirašė-nulis dėmesio. rolleyes.gif
*

Na mano mamai irgi tik nuo nakvišų aliejaus pasibaigė smile.gif nes šiaip man buvo virš 20, o spuogų abi turėjom dar lotuliukas.gif ir dabar dar abi turim, tik ji jau gerokai mažiau, pas mane irgi ne prūdai, bet dar daugiau papuola.
gegne2
man tai buvo pradėjus skaudėt krūtinę, lyg ir guzelį pajutau. Pasidariau krūties echoskopiją, tai gydytoja pasakė, kad šiaip hormonai šokinėja. Išrašė nakvišų aliejų, tai tikrai padėjo, skausmas dingo.
So Lucky
Padės kuriam laikui, o po to reikes pertrauką padaryti.
Alexia
O mane nuo nakvisu beria blink.gif
cognac
nusipirkau metams nakvisos, dvi pakuotes po 180 tabl, 500mg. kaip galvojat nebus per ilgai metus gert, nors ne patys stipriausi yra?
_Laauraa
Na, as geriau nakvisu aliejaus kapsuples, man tai jos buvo super, tiesa, ir dabar geriu smile.gif tik pradejus gerti, iskart sumazejo pms, kartais isvis jo nebudavo, menstruacijos susiregukliavo dienos tikslumu, nes anksciau del to vargau, na, o dideliu odos pokyciu nelabai apstebejau smile.gif
nedaj
Super kapsulytes. Pasiskundziau kad labai slenka plaukai ir drauge pasiule pabandyti nakvisu aliejaus kapsules pagert. Naudoju tik dvi savaites, o jau plaukai beveik nebeslenka, labiau blizga, o veida atakave spuogai eme nykt. Tikiuosi kad sis poveikis nebus laikinas, bet dabar labai dziaugiuosi akivaizdziu rezultatu. thumbup.gif
esteraruta
Geriau,neblogas daiktas,bet padaugint negalima.Ispradziu turejau pakuote kur reikia 5-6 kapsules per diena gert,paskui nusipirkau kita pakuote ,ir is yprocio po 6 geriau nors reikejo tik po 1,tai ciklas visai nugrybavo! doh.gif
minute_
QUOTE(esteraruta @ 2007 12 12, 00:21)
Geriau,neblogas daiktas,bet padaugint negalima.Ispradziu turejau pakuote kur reikia 5-6 kapsules per diena gert,paskui nusipirkau kita pakuote ,ir  is yprocio po 6 geriau nors reikejo tik po 1,tai ciklas visai nugrybavo!  doh.gif
*

žinau, kad rekomenduojama dozė yra max 1000mg, taip ir vartoju šiuo metu. O 6 kapsulės, tai jau 6000mg blink.gif Matyt ryškiai organizmui per daug buvo ir nureguliavo visai ne į ta pusę
Relax.in.real.
As irgi geriu nakvisu aliejaus kapsules. thumbup.gif oda labai svelni ir spindinti pasidare, krutine pries mm nustojo tinti (nes buvo jau nezmoniskos problemos), be to sumazejo apetitas ir labai labai tikiuosi, kad praeis siaubingi nuotaiku svyravimai pries MM ir galvos skausmai.
Papildyta:
o cia yra visas straipsniukas apie ta stebuklinga nakvisu alieju mirksiukas.gif

Nakvišų aliejus
Nakviša yra Šiaurės Amerikos augalas. Senovės indėnai tikėjo, kad šio augalo šaknų gėrimas suteikia antgamtinių jėgų, padeda nugalėti kovojant su laukiniais žvėrimis. Į Europą nakvišos buvo atvežtos XII amžiuje. Tuomet nakviša europiečiams atrodė stebuklingas augalas. Pasak tų laikų vokiško posakio, „svaras nakvišų šaknų suteikia daugiau stiprybės nei centneris jautienos“.
XVIII amžiuje kinai įrodė, jog nakvišos – ne tik energiją teikiantis augalas. Iš nakvišų sėklų jie pradėjo spausti aliejų ir jį naudojo žaizdoms gydyti. Vėliau buvo pastebėta, kad žmonės, valgydami nakvišų sėklas, geriau jaučiasi, greičiau pasveiksta po virškinamojo trakto ligų.

Visi žinome, kad sklandžiai žmogaus organizmui funkcionuoti reikalingi baltymai, riebalai, angliavandeniai, vitaminai, mineralinės ir kitos medžiagos, kurių žmogus gauna su maistu. Apie vitaminus, mineralus ir jų naudą kalbame dažnai, tačiau pamirštame ypač svarbias polinesočiąsias riebalų rūgštis.

Nakvišų aliejaus savybės
Šalto presavimo būdu apdorojus nakvišų sėklas, gaunamas aliejus, kuriame yra ypatingų riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys yra arachidono rūgšties pirmtakai. Iš jos organizme gaminasi biologiškai veiklios medžiagos – prostaglandinai.
Prostaglandinai – tai medžiagos, panašios į hormonus. Žmogaus organizmas jas sintetina ir tam būtina gama-linoleno rūgštis. Trūkstant prostaglandinų organizme, atsiranda ateroskleroziniai pokyčiai.
Be kitų organizmui naudingų medžiagų, nakvišų aliejuje yra ir vitamino E, žinomo kaip „odos ir kraujagyslių elastingumo vitamino“, turinčio stiprų antioksidantinį poveikį, t. y. jis neutralizuoja toksinius fiziologinių procesų organizme metu susidarančius laisvuosius radikalus.

Nakvišų aliejus ypač reikalingas moterims
Pastebėta, kad nakvišų aliejus ypač reikalingas moterims, nes sumažina priešmenstruacinio sindromo (PMS) simptomus (dažną nuotaikų kaitą, galvos skausmą, padidėjusi apetitą, skysčių kaupimąsi organizme) bei skausmą menstruacijų metu. Šis preparatas turi medžiagų, padedančių išlaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus, todėl tinkamas vartoti jaunatviniams spuogams, odos įtrūkimams gydyti.
Nakvišų aliejus reguliuoja hormonų veiklą ir kraujospūdį, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, taigi ir širdies infarkto bei aterosklerozės riziką. Jis stiprina organizmo atsparumą infekcinėms ligoms, gerina kepenų ląstelių regeneraciją, neutralizuoja toksinį alkoholio poveikį, mažina vėžinių susirgimų, aterosklerozės, širdies, odos ir endokrininių ligų riziką.
Gandi
QUOTE(nedaj @ 2007 12 11, 19:45)
Super kapsulytes. Pasiskundziau kad labai slenka plaukai ir drauge pasiule pabandyti nakvisu aliejaus kapsules pagert. Naudoju tik dvi savaites, o jau plaukai beveik nebeslenka, labiau blizga, o veida atakave spuogai eme nykt. Tikiuosi kad sis poveikis nebus laikinas, bet dabar labai dziaugiuosi akivaizdziu rezultatu. thumbup.gif
*

Gal gali parasyt kokios firmos kapsulytes geri.Man po kruties auglio operacijos irgi paskirta gerti nakvisa, as nusipirkau ,, Gamtos namai" firmos kapsules, geriu jau visa menesi, bet poveikio jokio nepajutau, plaukai slenka kuokstais, priesmenstruaciniai negalavimai nedingo niekur, gal kitos firmos nakvisa geresne?
minute_
QUOTE(Gandi @ 2007 12 14, 13:13)
Gal gali parasyt kokios firmos kapsulytes geri.Man po kruties auglio operacijos irgi paskirta gerti nakvisa, as nusipirkau ,, Gamtos namai" firmos kapsules, geriu jau visa menesi, bet poveikio jokio nepajutau, plaukai slenka kuokstais, priesmenstruaciniai negalavimai nedingo niekur, gal kitos firmos nakvisa geresne?
*

aš esu gėrus walmark firmos, šiuo metu gamtos namai..skirtumo tarp jų nematau. mėnesinės dienos tikslumu prasideda smile.gif gal ir spuogiukų mažiau, bet tai pastebėjau tik po kokių 4 mėn..tad gal dar anksti po mėn spręsti g.gif Klausiau vaistinėj kuo skiriasi skirtingų firmų, tai iš esmės atsakymas buvo niekuom (na neskaitant kiek mg vienoj kapsulėj), tik skirtumas gali būti kokios pagalbinės medžiagos naudojamos, bet man nieko tai nesako smile.gif
minka
As esu gerus Actavit firmos, pagerus trys dienas issoko toks didziulis spuogas po oda, ko niekada nebuvau turejusi bent jau ant kaktos, mano problema yra smakras ir spuogai su baltom galvutem, tai ir meciau, pagalvojau netiko. smile.gif
Mind
QUOTE(Gandi @ 2007 12 14, 12:13)
*

Nezinau kodel,bet man ir viena gydytoja,ir kita rekomendavo naudoti Vitakur.
Gandi
Aciu visoms uz atsakymus, reiks pabandyti ir Vitakur.Na gal as dar tikrai per trumpai naudoju, kad koks nors poveikis butu, man dar ir pooperaciniai skausmai nepraejo , o ir stresa didziuli apturejau, tai ko ten noreti, kad plaukai nepradetu slinkti, gal viskas su laiku susitvarkys, bukit visos sveikos ir geru ateinanciu Kaledu.
Alinva
Aš tai geriu healthlife firmos... jau turbūt pusantrų metų ax.gif
Nicollette
Meciau KT, kazin padetu man tas aliejus, isvengt spuogu ir kitokiu nesamoniu? g.gif
minute_
QUOTE(Nicollette @ 2007 12 17, 20:32)
Meciau KT, kazin padetu man tas aliejus, isvengt spuogu ir kitokiu nesamoniu?  g.gif
*

aš metus iškart pradėjau vartot nakvišas, manau, šiek tiek pagelbėjo, spuogiukų visiškai išvengt nepadėjo, bet tikrai negrįžo jie tokie, kokie buvo prieš kt, bet aišku su kt odytė puiki buvo smile.gif o ir dienos nuo antro mėn. susitvarkė ax.gif
Nicollette
QUOTE(minute_ @ 2007 12 17, 19:15)
aš metus iškart pradėjau vartot nakvišas, manau, šiek tiek pagelbėjo, spuogiukų visiškai išvengt nepadėjo, bet tikrai negrįžo jie tokie, kokie buvo prieš kt, bet aišku su kt odytė puiki buvo  smile.gif o ir dienos nuo antro mėn. susitvarkė  ax.gif
*

Išduok kiek kainuoja, bėgsiu ryt pirkt - gal dar suspėsiu išvengt visų tų brudų bigsmile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.