Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Geriau,neblogas daiktas,bet padaugint negalima.Ispradziu turejau pakuote kur reikia 5-6 kapsules per diena gert,paskui nusipirkau kita pakuote ,ir is yprocio po 6 geriau nors reikejo tik po 1,tai ciklas visai nugrybavo! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(esteraruta @ 2007 12 12, 00:21)
Geriau,neblogas daiktas,bet padaugint negalima.Ispradziu turejau pakuote kur reikia 5-6 kapsules per diena gert,paskui nusipirkau kita pakuote ,ir  is yprocio po 6 geriau nors reikejo tik po 1,tai ciklas visai nugrybavo!  doh.gif



žinau, kad rekomenduojama dozė yra max 1000mg, taip ir vartoju šiuo metu. O 6 kapsulės, tai jau 6000mg blink.gif Matyt ryškiai organizmui per daug buvo ir nureguliavo visai ne į ta pusę
Atsakyti
As irgi geriu nakvisu aliejaus kapsules. thumbup.gif oda labai svelni ir spindinti pasidare, krutine pries mm nustojo tinti (nes buvo jau nezmoniskos problemos), be to sumazejo apetitas ir labai labai tikiuosi, kad praeis siaubingi nuotaiku svyravimai pries MM ir galvos skausmai.
Papildyta:
o cia yra visas straipsniukas apie ta stebuklinga nakvisu alieju mirksiukas.gif

Nakvišų aliejus
Nakviša yra Šiaurės Amerikos augalas. Senovės indėnai tikėjo, kad šio augalo šaknų gėrimas suteikia antgamtinių jėgų, padeda nugalėti kovojant su laukiniais žvėrimis. Į Europą nakvišos buvo atvežtos XII amžiuje. Tuomet nakviša europiečiams atrodė stebuklingas augalas. Pasak tų laikų vokiško posakio, „svaras nakvišų šaknų suteikia daugiau stiprybės nei centneris jautienos“.
XVIII amžiuje kinai įrodė, jog nakvišos – ne tik energiją teikiantis augalas. Iš nakvišų sėklų jie pradėjo spausti aliejų ir jį naudojo žaizdoms gydyti. Vėliau buvo pastebėta, kad žmonės, valgydami nakvišų sėklas, geriau jaučiasi, greičiau pasveiksta po virškinamojo trakto ligų.

Visi žinome, kad sklandžiai žmogaus organizmui funkcionuoti reikalingi baltymai, riebalai, angliavandeniai, vitaminai, mineralinės ir kitos medžiagos, kurių žmogus gauna su maistu. Apie vitaminus, mineralus ir jų naudą kalbame dažnai, tačiau pamirštame ypač svarbias polinesočiąsias riebalų rūgštis.

Nakvišų aliejaus savybės
Šalto presavimo būdu apdorojus nakvišų sėklas, gaunamas aliejus, kuriame yra ypatingų riebalų rūgščių. Šios riebalų rūgštys yra arachidono rūgšties pirmtakai. Iš jos organizme gaminasi biologiškai veiklios medžiagos – prostaglandinai.
Prostaglandinai – tai medžiagos, panašios į hormonus. Žmogaus organizmas jas sintetina ir tam būtina gama-linoleno rūgštis. Trūkstant prostaglandinų organizme, atsiranda ateroskleroziniai pokyčiai.
Be kitų organizmui naudingų medžiagų, nakvišų aliejuje yra ir vitamino E, žinomo kaip „odos ir kraujagyslių elastingumo vitamino“, turinčio stiprų antioksidantinį poveikį, t. y. jis neutralizuoja toksinius fiziologinių procesų organizme metu susidarančius laisvuosius radikalus.

Nakvišų aliejus ypač reikalingas moterims
Pastebėta, kad nakvišų aliejus ypač reikalingas moterims, nes sumažina priešmenstruacinio sindromo (PMS) simptomus (dažną nuotaikų kaitą, galvos skausmą, padidėjusi apetitą, skysčių kaupimąsi organizme) bei skausmą menstruacijų metu. Šis preparatas turi medžiagų, padedančių išlaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus, todėl tinkamas vartoti jaunatviniams spuogams, odos įtrūkimams gydyti.
Nakvišų aliejus reguliuoja hormonų veiklą ir kraujospūdį, mažina cholesterolio kiekį kraujyje, taigi ir širdies infarkto bei aterosklerozės riziką. Jis stiprina organizmo atsparumą infekcinėms ligoms, gerina kepenų ląstelių regeneraciją, neutralizuoja toksinį alkoholio poveikį, mažina vėžinių susirgimų, aterosklerozės, širdies, odos ir endokrininių ligų riziką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Relax.in.real.: 14 gruodžio 2007 - 01:17
QUOTE(nedaj @ 2007 12 11, 19:45)
Super kapsulytes. Pasiskundziau kad labai slenka plaukai ir drauge pasiule pabandyti nakvisu aliejaus kapsules pagert. Naudoju tik dvi savaites, o jau plaukai beveik nebeslenka, labiau blizga, o veida atakave spuogai eme nykt. Tikiuosi kad sis poveikis nebus laikinas, bet dabar labai dziaugiuosi akivaizdziu rezultatu. thumbup.gif

Gal gali parasyt kokios firmos kapsulytes geri.Man po kruties auglio operacijos irgi paskirta gerti nakvisa, as nusipirkau ,, Gamtos namai" firmos kapsules, geriu jau visa menesi, bet poveikio jokio nepajutau, plaukai slenka kuokstais, priesmenstruaciniai negalavimai nedingo niekur, gal kitos firmos nakvisa geresne?
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2007 12 14, 13:13)
Gal gali parasyt kokios firmos kapsulytes geri.Man po kruties auglio operacijos irgi paskirta gerti nakvisa, as nusipirkau ,, Gamtos namai" firmos kapsules, geriu jau visa menesi, bet poveikio jokio nepajutau, plaukai slenka kuokstais, priesmenstruaciniai negalavimai nedingo niekur, gal kitos firmos nakvisa geresne?



aš esu gėrus walmark firmos, šiuo metu gamtos namai..skirtumo tarp jų nematau. mėnesinės dienos tikslumu prasideda smile.gif gal ir spuogiukų mažiau, bet tai pastebėjau tik po kokių 4 mėn..tad gal dar anksti po mėn spręsti g.gif Klausiau vaistinėj kuo skiriasi skirtingų firmų, tai iš esmės atsakymas buvo niekuom (na neskaitant kiek mg vienoj kapsulėj), tik skirtumas gali būti kokios pagalbinės medžiagos naudojamos, bet man nieko tai nesako smile.gif
Atsakyti
As esu gerus Actavit firmos, pagerus trys dienas issoko toks didziulis spuogas po oda, ko niekada nebuvau turejusi bent jau ant kaktos, mano problema yra smakras ir spuogai su baltom galvutem, tai ir meciau, pagalvojau netiko. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Gandi @ 2007 12 14, 12:13)
Gal gali parasyt kokios firmos kapsulytes geri.Man po kruties auglio operacijos irgi paskirta gerti nakvisa, as nusipirkau ,, Gamtos namai" firmos kapsules, geriu jau visa menesi, bet poveikio jokio nepajutau, plaukai slenka kuokstais, priesmenstruaciniai negalavimai nedingo niekur, gal kitos firmos nakvisa geresne?

Nezinau kodel,bet man ir viena gydytoja,ir kita rekomendavo naudoti Vitakur.
Atsakyti
Aciu visoms uz atsakymus, reiks pabandyti ir Vitakur.Na gal as dar tikrai per trumpai naudoju, kad koks nors poveikis butu, man dar ir pooperaciniai skausmai nepraejo , o ir stresa didziuli apturejau, tai ko ten noreti, kad plaukai nepradetu slinkti, gal viskas su laiku susitvarkys, bukit visos sveikos ir geru ateinanciu Kaledu.
Atsakyti
Aš tai geriu healthlife firmos... jau turbūt pusantrų metų ax.gif
Atsakyti
Meciau KT, kazin padetu man tas aliejus, isvengt spuogu ir kitokiu nesamoniu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicollette @ 2007 12 17, 20:32)
Meciau KT, kazin padetu man tas aliejus, isvengt spuogu ir kitokiu nesamoniu?  g.gif


aš metus iškart pradėjau vartot nakvišas, manau, šiek tiek pagelbėjo, spuogiukų visiškai išvengt nepadėjo, bet tikrai negrįžo jie tokie, kokie buvo prieš kt, bet aišku su kt odytė puiki buvo smile.gif o ir dienos nuo antro mėn. susitvarkė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(minute_ @ 2007 12 17, 19:15)
aš metus iškart pradėjau vartot nakvišas, manau, šiek tiek pagelbėjo, spuogiukų visiškai išvengt nepadėjo, bet tikrai negrįžo jie tokie, kokie buvo prieš kt, bet aišku su kt odytė puiki buvo  smile.gif o ir dienos nuo antro mėn. susitvarkė  ax.gif


Išduok kiek kainuoja, bėgsiu ryt pirkt - gal dar suspėsiu išvengt visų tų brudų bigsmile.gif
Atsakyti