Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

Aš geriu jau gerą pusmetį, ir kai padariau pertrauką, tokių skausmongų mm neturėjau jau seniai unsure.gif geriu dėl moteriškų reikaliukų ir džiaugiuosi kad nereikia gerti KT kad mm nebūtų skausmingos thumbup.gif
Atsakyti
man ginė patarė irgi gerti nakvišų...
o va čia rašote apie svorio priaugimą...
reiks gilinti, bo man tų kg jau užtenka, nebenoriu nė vieno lišno
Atsakyti
Nemanau kad tai susiję.. g.gif O jei ir susiję, tai sveikata svarbiau doctor.gif
Atsakyti
QUOTE(baltažiedė @ 2008 07 13, 14:13)
man ginė patarė irgi gerti nakvišų...
o va čia rašote apie svorio priaugimą...
reiks gilinti, bo man tų kg jau užtenka, nebenoriu nė vieno lišno

Negirdėjau,kad nuo nakvišos svoris auga schmoll.gif taip,jis turi kaloriju,bet labai,labai mažai. Jeigu tik apetitas padidėja pms metų,tai galima biški priaugti. Bet nakvišų alejus labai sušvelnina pms . Aš ji geriu ir labai džiaudiuosiu thumbup.gif
Atsakyti
man irgi nesakė, kad svoris gali augti, bet ...
gal čia tolimas šalutinis poveikis. pms simptomus švelnina, tada geriau jautiesai, tada daugiua džiaugsmo ir norisi užkąsti. o kai pms yra - siaubinga nuotaika, tada ir valgyti nesinori...
aš čia pamąsčiau...
Atsakyti
Aga ir man buvo kai nustojau gerti nakvisas tam tikra perioda buvo vienos ziaurios menesines, taip skaudejo..kad vos nenualpau:). Tai dabar geriu...
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2008 07 14, 10:06)
Aga ir man buvo kai nustojau gerti nakvisas tam tikra perioda buvo vienos ziaurios menesines, taip skaudejo..kad vos nenualpau:). Tai dabar geriu...


Aišku, nėr čia ko kankintis drinks_cheers.gif jei dar maisto papildu kalorijas pradėsim skaičiuoti, tai kas toliau g.gif
Atsakyti
As tai pat jau nuo pavasrio geriu nakvišų aliejų, nusipirkau 180 tablečių pakuotę. Na rekomendavo gine. Iš pradžių dar rekomendavo išgerti pakuotę VITAKUR. Na tikrai sakyčiau savijauta pagerėjo, menstruac. tikrai ne tokios, ir krūtinės jau nejaučiu, o ankščiau tai labai jausdavau.
Atsakyti
geriu Longvit 1000 mg

kazkokia akcija buvo, tai ir suskubau isigyti.
O ka Jus?
Atsakyti
QUOTE(baltažiedė @ 2008 07 14, 22:04)
geriu Longvit 1000 mg

kazkokia akcija buvo, tai ir suskubau isigyti.
O ka Jus?


drinks_cheers.gif aš irgi thumbup.gif
Atsakyti
Geriu nakvisu alieju du su puse menesio,is pradziu tikrai padidejo apetitas ir priaugau svorio,bet dabar viskas susitvarke,pms simtomai svelnesni,reikia laiko,kol susireguliuoja viskas smile.gif
Atsakyti
o po kiek kapsuliu geriat, ant pakuotes parasyta, gerti viena, galima ir 2, bet galima ir 3 reikalui esant biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ksėna @ 2008 07 05, 21:07)
Nežinau kaip kitoms,bet man gydytojas išraše iškarto po 1000mg.du kartus dienoje ir nesake kad reikia nuo mažos dozės pradėti.  Labai įdomu ,gal kas žino kokie gali būti šalutiniai poveikiai nuo Nakvišos? Žinau ,kad maitinant vaika jos gerti negalima? g.gif

man maitinimo konsultante is SM sake, kad galima, tik negerti jei pvz kasnors akivaizdziai pasidarytu, pieno pamazetu. Toks interneto puslapis yra, specialiai zindancioms, reikia ivesti produktos, vaisto pavadinima ir ismeta atsakyma ar zindanciai ir vaikui pavojingas ar ne. Apie nakvisas buvo rasoma, kad "very mild risk", gali buti. Bet tik tiek.
Atsakyti