Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(Slapukė @ 2005 04 11, 07:57)
Mane visada pykina prieš mėnesines, tai rodo, kad yra hormonų disbalansas.


Aciu uz atsakymus. Na tiesa sakant mane butent pykino pora dienu pries menesines ir per jas. Tai gal tikrai su hormonais netvarkoje. Be to pirmasis ir iki siol vienintelis mano nestumas baigesi 6 sav. persileidimu.

Bet manes niekada nepykindavo anksciau. Pykino tik dabar, kai jau panaudojau N. aleju 1 men...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kuka: 12 balandžio 2005 - 19:38
Dar apie nakvišu alieju raso merginos artai skyrelyje grozis ir kosmetika, artai skyrelyje viskas apie kontraceptines priemones- labai giria
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@siukas: 13 balandžio 2005 - 07:20
Įdomu ar galima tas kapsules išardyti ir išgerti aliejų.....ar būtina jas praryti sveikas, kad ištirptų skrandyje ar žarnyne? Ar informaciniame lapelyje rašo ką nors apie tai? nes aš didelių kapsulių praryt nesugebu blush2.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
nera labai sunku tas kapsules praryt. as irgi bijojau. bet lengviau nei maniau.
Atsakyti
as nusipirkau ta su ruzavu kamsciu tai ant jo parasyta 500 mg, kurio sudetis nakvisu aliejus ir vitaminas E, o dozavimas 6 kapsules per diena... nu bet as pradzioj geriu po 3, o paskui sumazinsiu iki dvieju rolleyes.gif
Atsakyti
Nejuokaukit su didelem dozem, kiek zinau galima iki 1000mg. Mano mama gere del guzeliu, tai daktaras skyre tik po viena tabletka 1000mg ir sake daugiau negalima, tai kas geria profilaktiskai sake uztenka 500mg 1 karta per diena 4u.gif
Atsakyti
Paklausiau savo ginekologo ar nakvisu aliejus galejo itakoti mano hormonus taip labai, kad net pradejo pykinti. Jis paaiskino jog tikrai ne, kad tai tik augalinis preparatas, labai svelnus naturalus. Jis pasake jog jis gali tik siek tiek letinti ovuliacija.... Na bet mano ovuliacijos jis tikrai neitakoja, nes padarius echiskopija 11 ciklo diena mano gimdos gleivine yra 9mm, o dominuojantis folikulas jau 21x14mm dydzio. Taigi su mano hormonu pusiausvyra viskas tvarkoje.

Galbut mano skrandi dirgina medziaga is kurios padaryta kapsules sienele, gal ji kokia sunkiai pasisavinama zelatinos rusis ar panasiai...
Atsakyti
Pamenu, man nakvišos aliejų rekomendavusi gydytoja priminė gert jį po valgio, geriausia - po pietų.
Atsakyti
Gal žinot kas nors kokią įtaką turi nakvišų aliejus ovuliacijai? Aš turiu ovuliacijos sutrikimų, šiuo metu ją stimuliuoju vaistais. Taip pat antra savaitė geriu nakvišų aliejų, ar tai gerai?
Atsakyti
QUOTE(Kuka @ 2005 04 16, 17:39)
Paklausiau savo ginekologo ar nakvisu aliejus galejo itakoti mano hormonus taip labai, kad net pradejo pykinti. Jis paaiskino jog tikrai ne, kad tai tik augalinis preparatas, labai svelnus naturalus.


Šiaip žinok visko gali būti. Turbūt nelabai jis tau tinka, o gal mažesnės dozės reikėtų. Pvz., man buvo skyrę Mastodynon, čia irgi tipo homeopatinis vaistelis, silpnas, reikia ilgai vartot, kad kas pasijaustų. Bet man labai pasiajutė jau pirmą vartojimo savaitę - ir karštis ėmė pilt, ir krūtinė skaudėt (nors nebūdingas toks jautrumas būdavo), ir ciklas sukvailiojo - buvo reguliarus 35 d., pirmas geriant homeopatinius pasidarė 21 d., antras - 11 d. Nu tai mečiau jį neapsikentus...
Atsakyti
QUOTE(irmuks @ 2005 04 18, 14:04)
Gal žinot kas nors kokią įtaką turi nakvišų aliejus ovuliacijai? Aš turiu ovuliacijos sutrikimų, šiuo metu ją stimuliuoju vaistais. Taip pat antra savaitė geriu nakvišų aliejų, ar tai gerai?


Kaip jau rasiau, mano ginekologas uzsimine, kad nakvisu aliejus siek tiek letina ovuliacija. Daugiau nieko apie tai nezinau.
Atsakyti
Ir turiu pripazinti, jog daznai kapsule isgerdavau ne valgio metu... Dabar sumazinau doze iki 2 vnt. i diena ir geriu tik valgio metu. Ir jokio pykinimo rolleyes.gif
Atsakyti