Įkraunama...
Įkraunama...

Nakvišų aliejus

QUOTE(Mistika_21 @ 2008 09 22, 09:03)
Sveikos. Na man pavyzdziui, esu minejusi, jog vaistininke sake, kad kai sugersiu viena didele pakuote, padaryti menesiuko pertrauka, ir toliau gerti . Kitos sako, jog geria metus  mirksiukas.gif  , kitos pusmeti... cia net nezinau prie kurios nuomones pasilikti, nemanau, kad nuo nakvisu gali nutikti kazkas blogo 4u.gif  sekmes!

reiks pasiskaityti anotacija
Atsakyti
as irgi geriu nakvisu alieju nuo liepos menesio. ginekologe prirase kaip prieda prie homeopatiniu vaistu del kietos ir skaudancios krutines. nezinau arcia isitikinimas, ar is tikro, bet vos pradejus gert nakvisas krutine nustojo skaudet ir laikui begant pasidare nebe tokia kieta. smile.gif tikiuos, kad viskas susitvarkys, nes buvo rastas kazkoks krutu audiniu pakitimas verysad.gif .
Atsakyti
nusipirksiu ir as sio stebuklingo nakvisu aliejaus ax.gif
Atsakyti
geriau ir as nakvisu alieju, rekomendavo mamologas, nes krutyje buvo aptikta nedidele cista verysad.gif
Atsakyti
As taip pat vartojau,bet dabar padariau pertrauka pora menesiu.Pradejau gerti nes rekomendavo onkologe,del padidejusio limfmazgio.Siek tiek ir cikla sureguliavo,nes pas mane jis nereguliarus.O del odos bukles,tai sunku pasakyti,gal truputi ir grazesne tapo.
Atsakyti
Sveikos, as geriu nakvisu alieju kapsulemis nuo pavasario, tikrai pastebimai sumazejo spuogeliu, nes nuolat atsirasdavo pries menstruacijas. Dabar dziaugiuosi grazia oda ir gera savijauta. jokiu kitokiu papildu siuo metu nenaudoju, todel geri zodziai siam preparatui 4u.gif
Atsakyti
as geriu tik likus savaitei iki menesiniu , tai todel man jos visad laiku prasideda ir pms padeda del krutines skausmu smile.gif
Atsakyti
as irgi geriu nakvisu aliejaus kapsules, is pardziu kazkaip mane buvo pradeje berti, o dabar jau ziuriu kazkaip oda taisosi spuogeliai pradejo nykti, ir retsykiais vienas kitas issoksta rolleyes.gif , bet kas liecia pms tai nakvisos tame reikale dalykas thumbup.gif
Atsakyti
As irgi geriu , 1000 mg per dena, pirkau cia, Norvegijoj..ir tikrai- man PMS svelnesnis, gal vis delto padeda g.gif smile.gif
Atsakyti
Tarp kitko begerdama ji priaugau turbut 8 kg. Man jis apetita skatina. Dabar darau pertrauka, tikrai apetitas mazeja.
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 10 30, 14:16)
Tarp kitko begerdama ji priaugau turbut 8 kg. Man jis apetita skatina. Dabar darau pertrauka, tikrai apetitas mazeja.

ohmy.gif blink.gif Aš kaip tik skaičiau, jog nakvišos sureguliuoja svorį blink.gif
O kas liečia pms, geriu daugiau nei mėnesį, o rodos pms dar stipresni, nei buvo prieš tai doh.gif
Atsakyti
Kazkaip ir man idomu pasidare... seip ju nusipirkus, ale bijau jau gert... o jei svoris augt prades? ohmy.gif ir taip su juo kowoju, tai guli daba stalciuj... kol svarstau kaip cia daryti biggrin.gif
Atsakyti