Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)

QUOTE(nerami @ 2006 08 03, 15:36)
ji labai parastai galima padaryti is tampomo popieriaus arba gyvu geliu.
jei pir ati tingi reiktu numeriuko mergaites, kuri galetu padaryti - rasyk i prw, duosiu
Papildyta:
dinse, kaip sekasi ruostis vakareliui? ka jau sugalvojai?
Papildyta:
dinse, kaip sekasi ruostis vakareliui? ka jau sugalvojai?


Ačiū už idėjas... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano gimtadienio tema buvo "1987-ieji" ( metai kai as gimiau) grojo tu metu hitai (teveliai labai gerai prisimena kokia buvo muzika), visi buvo apsirenge atitinkamai, makiazai, sukneles, sukuosenos, buvo idomu ir linksma thumbup.gif
Atsakyti
Na va, mano Holivudo vakarėlis organizuojasi puikiai, prigalvojau visokiu žaidimu ir atrakcijų. smile.gif
Bet nu tokią kvailą bėdą turiu. Niekaip nesugalvoju kuo man būt doh.gif Esu tamsiaplaukė, tai visokios monro ir pamelos kaip ir atkrinta. Be to aš pati vakarėlio kaltininkė, tai reikėtų kažkaip įdomiai ir orginaliai apsirengti. Jau visą savaitgalį galvą prasukau, bet nė iš vietos. Gal kuri turite idėju, ar jei dalyvavote papasakotumėte kokių žvaiždžių buvo??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(chumbavamba @ 2006 08 07, 22:23)
Na va, mano Holivudo vakarėlis organizuojasi puikiai, prigalvojau visokiu žaidimu ir atrakcijų. smile.gif
Bet nu tokią kvailą bėdą turiu. Niekaip nesugalvoju kuo man būt doh.gif Esu tamsiaplaukė, tai visokios monro ir pamelos kaip ir atkrinta. Be to aš pati vakarėlio kaltininkė, tai reikėtų kažkaip įdomiai ir orginaliai apsirengti. Jau visą savaitgalį galvą prasukau, bet nė iš vietos. Gal kuri turite idėju, ar jei dalyvavote papasakotumėte kokių žvaiždžių buvo???  blush2.gif

tamsiapalaukė Odry Hepbhurn, vnz. pavardė neteisinai, bet manau supratai, ką galvoj turiu, arba dar Mirtišė kaip personažas labai tipiškas... thumbup.gif
Atsakyti
musu kompanija praeitais metais naujus sventem su tema personazai..
buvo ziauriai faina, ir ponai smitai, ir pepe, ir grfas montekristas, ir raudonkepuraite su vilku, moteris-kate ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
Jeigu kam reikės patarimų dėl havajų vakarėlio, kreipkitės biggrin.gif Dalyvavau neperseniausiai tokiame thumbup.gif
Atsakyti
labas visoms smile.gif
prasau patarimu, ideju savo tecio 50-ecio gimtadieniui.sugalvojom daryti tevu laiku tema, a la geliu vaikai/70-80m. su muzika aisku, bet nesugalvoju visos kitos tematikos. kadangi gimtadienis tik sausi, laiko dar turiu daug,bet norisi viska padaryti super gerai ax.gif galvojam daryti staigmena, jam nezinant pakviesti jo draugus, gimines, o teciui sakom kad bus tik seimos pasisedejimas. kadangi jam paciam 50 atrodo 'gresmingai', norim padaryti linksma vakareli lyg parodant, jog 50 nera tiek daug.. smile.gif lauksiu pasiulymu! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Mano gimtadienis irgi ne už kalnų. Kadangi 21 sukaks, tai sumasciau kad reikia ko nors idomesnio ax.gif
Bet va del temos vis dar mastau unsure.gif Ir sveciu amzius labai labai ivairus, nuo maziausio iki didziausio, ir dar viena problemele, darysiu namie...... doh.gif Taigi, laukiu patarimu ir pagalbos ax.gif
Atsakyti
hmz...mes nesenai atsventeme antra kart vestuves...(vienais metais civiline, kitais metais baznycia ) tai siemet vetsuviu tama buvo kaimo stilius...tai ziauriai faina buvo...su klumpem , vyzom visi susirinko, su juostom, tautiniai drabuziais ir t.t. labai smagiai jautiemes tokioj siltoj aplinkoj... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

labai faina tema butu jeigu namuose daryti, koks gezu balius, turiu omenyje trenigus derintus su lakierkom, ciepos ko didesnes tuo geriau ir pan, kambary papuosti plakatais, iskabineti cd diskais...ant stalo primetyti zaisliniu $ ir t.t. thumbup.gif
Atsakyti
Labukas hi.gif
Gal kas turit ideju "ispaniskam " vakareliui
rengiu savo gimtadieni ir galvoju paie tokia tema ax.gif
butu labai suanu,jei pasidalintumet savo mintym biggrin.gif
Atsakyti
gal ir pasikartosiu, nes neskaiciau visos temos,
siulau kaubojiska vakareli. teko tokiame dalyvauti, tai labai smagu buvo thumbup.gif
labai graziai visi apsirenge buvo: ivairiausios skrybeles, liemenes, dirzai, papuosalai, zinoma atitinkama muzika, aplinka labai svarbu...
ir dar,
kai studijavau uzsienyje, sugalvojom "pimps and hookers party" lotuliukas.gif
buvo dar smagiau tongue.gif bet cia labiau jaunimeliui tinka... mirksiukas.gif
visokie botagai, padirbti doleriai, trumpi sijonai, tinklines pedkelnes, didele iskirpte ir pan.. bigsmile.gif

svarbiausia isijausti i role, o tada jau viskas sava eiga mirksiukas.gif

aij dar dalyvavau "puotoje pas arabijos karaliu" ar kazkaip pan. lotuliukas.gif
tai irgi idomiai visko prigalvoti galima (balius ant pagalveliu ant zemes, kaljanas, kokie nors keisti patiekalai, muzika...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kle0patra: 29 rugsėjo 2006 - 13:42
Noreciau pasiulyt thumbup.gif ideja vakareliui, tik nzn koks pavadinimas galetu tikti g.gif . Bet esme, kad vyrai apsirengia moterimis, o moterys- vyrais. Labai linksma tema, ir jai kas nesilaiko reikalavimu ir apsirengia paprastai tai galima surasti jam pora su kuo galetu rubais pasikeist thumbup.gif
Na zodziu esu tokiam dalyvavus, vakarelis buvo liuksiskas. Pvz sokant galima uzdeti "partnerei" rankas ant subines..... ir dar kilnoti sijonus doh.gif
Tame vakarelyje ir savo vyra sutikau, tai jau labai geras buvo vakarelis drinks_cheers.gif
Atsakyti