Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)

Laba

šiemet mano jubiliejus, tad noriu neeilinės šventės. švęsiu liepą, bet jau senokai galvoju kaip, ką ir kur. daug prisiskaičiau, tad nuo visų egzotikų net galva apsisuko ir nusprendžiau daryti liaudišką vakaronę su dainomis, šokiais ir žaidimais. sutikit, dabar tai jau turbūt didesnė egzotika, nei karibų ar retro vakarėliai biggrin.gif
planuoju užsakinėt kaimo sodybą. gal galit ką pasiūlyti netoli Vilniaus? pirtis nebūtina, nes tik išskirsto žmones, bet labai norėčiau, kad būtų vaikų žaidimų aikštelė, nes jų bus nemažai.
gal turit idėjų dėl aprangos? kiek bandžiau ieškot, tai tautiniai rūbai brangūs, be tūkstančio nenusipirksi. gal žinot, kur nuomoja?
po truputį siunčiuosi liaudies dainas. ir senąsias, ir perdainuotas (Jono su Rasa, dangiečių, Sadūnų ir t.t.), tekstus atspausdinsiu visiems svečiams, tad visi kartu užtraukt galėsim thumbup.gif
būčiau labai dėkinga, jei pasidalintumėt savo idėjomis tokios tematikos vakarėliui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2007 06 02, 16:57)
Laba
vakarėliui  4u.gif

Na ,kad būtų paprasčiau dėl aprangos gali kvietime parašyti,kad būtų sijonai ar kelnės languotos ,baltos bliuskutės supintos kasos.Vainikai ant galvų ir pan. mirksiukas.gif Dar gali ,kad būtų kokios klumpės ar kažkas panašaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ligiukss: 02 birželio 2007 - 21:53
kvietime būtinai parašysiu, kaip reikėtų atrodyti drinks_cheers.gif galėsim ir basi trypt, ne bėda biggrin.gif
vainikai tai faina idėja thumbup.gif gal reiks sugalvot kokias vainikų pynimo varžybas? g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
As taip zaviuosi teminiais vakareliais o mano vyras visai nenori tokio pasidaryt, jis mano, kad nieks is draugu nenores eiti.kaip man ji ikalbet?
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2007 06 03, 16:04)
As taip zaviuosi teminiais vakareliais o mano vyras visai nenori tokio pasidaryt, jis mano, kad nieks is draugu nenores eiti.kaip man ji ikalbet?

Laba,su tais vyrais kaip visada problemos kyla,tai to nenori,tai ano, g.gif o jau kai viskai ivyksta tada dziaugiasi ir nuo ispudziu negali atsigauti.mano nuomone,pradek organizuoti vakareli,ir ir nejuciomis itrauk vyra i ta sukuri,jam pasidarys paciam idomu organizuoti ir viskas bus gerai,sitaip as savo drauga pergudravau,tai jis labai laimingas,dabar kartu organizuojam vakarelius smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mamytes ir ne tik smile.gif

ruosiuosi daryti savo gimtadieniui zvaigzdziu vakareli, zadam dainuoti karaoke, tai gal visai tiktu smile.gif tik va kokiu dar atrakciju galima butu sugalvoti?? dainos, sokiai... o dar? taip noreciau padaryti kazino smile.gif bet neisivaizduoju kaip smile.gif
gal jei rastumet kokia ideja ar ka nors panasaus dart, imestume i AZ??
buciau be galo dekinga
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(black women @ 2007 06 04, 20:01)
Laba,su tais vyrais kaip visada problemos kyla,tai to nenori,tai ano, g.gif o jau kai viskai ivyksta tada dziaugiasi ir nuo ispudziu negali atsigauti.mano nuomone,pradek organizuoti vakareli,ir ir nejuciomis itrauk vyra i ta sukuri,jam pasidarys paciam idomu organizuoti ir viskas bus gerai,sitaip as savo drauga pergudravau,tai jis labai laimingas,dabar kartu organizuojam vakarelius smile.gif


dekui uz patarima gal reikes taip ir pabandyt smile.gif tik nezinau kokia tema pirmai pradziai geriausia.is pradziu galvojau gal koki ligonines priimamaji padaryt..
Atsakyti
QUOTE(liniuke133 @ 2007 06 07, 12:51)
dekui uz patarima gal reikes taip ir pabandyt  smile.gif tik nezinau kokia tema pirmai pradziai geriausia.is pradziu galvojau gal koki ligonines priimamaji padaryt..

o darysi kokia nors proga pvz.gimtadienio,ar siaip?
Atsakyti
QUOTE(black women @ 2007 06 08, 18:46)
o darysi kokia nors proga pvz.gimtadienio,ar siaip?


na, mano gimtadienis neseniai praejo, bet vakarelio ta proga draugams dar nerengiau blush2.gif
Atsakyti
Gal kam pravers patarimas del geliu girliandu havajietiskam vakareliui. smile.gif Kai teko tokiame dalyvauti, su drauge pasidareme tikrai labai neblogas girliandas is serveteliu. Prisipirkom ruzavu ir baltu. Emem serveteles po viena, krastus lankstem i viduri, kad butu apvalus ir putlus sonai ir su adata verem i girlianda. Gavos labai liuks, ir ryskios, ir margos, ir savotiskai panasios i geles thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(VIOLA @ 2007 06 03, 00:46)
kvietime būtinai parašysiu, kaip reikėtų atrodyti  drinks_cheers.gif  galėsim ir basi trypt, ne bėda  biggrin.gif
vainikai tai faina idėja  thumbup.gif  gal reiks sugalvot kokias vainikų pynimo varžybas? g.gif  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif

QUOTE(liniuke133 @ 2007 06 03, 16:04)
As taip zaviuosi teminiais vakareliais o mano vyras visai nenori tokio pasidaryt, jis mano, kad nieks is draugu nenores eiti.kaip man ji ikalbet?

Na o mano vyras tai labai už mirksiukas.gif
Gal jam patinka,tik bijo draugų reakcijos?
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 06 19, 17:46)
drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Na o mano vyras tai labai už  mirksiukas.gif
Gal jam patinka,tik bijo draugų reakcijos?



na as savo vyrui namie spektakliuka surengiau, tai jam laaabai patiko smile.gif , todel ko gero jis tikrai bijo draugu reakcijos
Atsakyti