Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)

cia ne kiek kvietima,s kiek visos info surasymas wink.gif nes pastoviai atsiranda klausimu kas kur kiek kainuoja ir pan wink.gif

beje, as ir nenorejau jokio lakoniskumo, o su siokia tokia fantazijos mintele wink.gif
o kur tu matai klaidas gramatines? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Airin'uke: 06 lapkričio 2007 - 12:18
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 06, 12:18)
cia ne kiek kvietima,s kiek visos info surasymas wink.gif nes pastoviai atsiranda klausimu kas kur kiek kainuoja ir pan wink.gif

beje, as ir nenorejau jokio lakoniskumo, o su siokia tokia fantazijos mintele wink.gif
o kur tu matai klaidas gramatines? g.gif

"neįleidžiami" ax.gif Jei gaučiau tokį pakvietimą-informacijos marmalą, jausčiausi nejaukiai. Kartoju, pagal etiketą Kvietimas ir turi atitikti kvietimui teikiamus reikalavimus, o papildoma informacija išdėstoma ant atskiro lapo. Kiek ir kas kainuoja, aptariama betarpiškai bendraujant su vakaro dalyviais. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 06, 03:25)
"neįleidžiami"  ax.gif Jei gaučiau tokį pakvietimą-informacijos marmalą, jausčiausi nejaukiai. Kartoju, pagal etiketą Kvietimas ir turi atitikti kvietimui teikiamus reikalavimus, o papildoma informacija išdėstoma ant atskiro lapo. Kiek ir kas kainuoja, aptariama betarpiškai bendraujant su vakaro dalyviais.  cool.gif


lotuliukas.gif pas mus va jokiu oficialumu nera, cia tik bajeris, nes dalyvauja tik patys artimiausi draugai, kurie tokie pat pakvaise kaip ir as pati wink.gif

visa kita jau aprata, : kaina,vakaro tema ir visa kita, kartoju, cia tik viskas isdestyta vienoj vietoj, tik patikslinimas wink.gif
Papildyta:
beje, kas is draugu mate sita varianta, labai dziugavo, kad kazkas bent jau linksmiau sugebes pateikti visa info bigsmile.gif wink.gif
Papildyta:
dar vienas dalykas, lape nera parasyta kad tai KVIETIMAS wink.gif todel nesikabinekite doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 06, 01:43)
jau sukuriau pakvietimus ax.gif

hmm, na taip, tai nėra nei pakvietimas, nei kvietimas cool.gif

QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 06, 11:54)
stai kaip jis atrodo 4u.gif

user posted image



QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 06, 12:34)
lotuliukas.gif pas mus va jokiu oficialumu nera, cia tik bajeris, nes dalyvauja tik patys artimiausi draugai, kurie tokie pat pakvaise kaip ir as pati wink.gif

visa kita jau aprata, : kaina,vakaro tema ir visa kita, kartoju, cia tik viskas isdestyta vienoj vietoj, tik patikslinimas wink.gif
Papildyta:
beje, kas is draugu mate sita varianta, labai dziugavo, kad kazkas bent jau linksmiau sugebes pateikti visa info bigsmile.gif  wink.gif
Papildyta:
dar vienas dalykas, lape nera parasyta kad tai KVIETIMAS wink.gif todel nesikabinekite doh.gif

"<...> jūsų laukia skanios vaišės, - ( už kurias reikės patiems susimokėti)<...>"
"P.S.S. <...>" - Kas čia?
Jei nepritariu tokiam pasirinkimui, tai tik patarimai. Beje, linksmumui sukurti galima pasirinkti ir kitokių būdų liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 06, 03:42)
hmm, na taip, tai nėra nei pakvietimas, nei kvietimas  cool.gif
"<...> jūsų laukia skanios vaišės, - ( už kurias reikės patiems susimokėti)<...>"
"P.S.S. <...>" - Kas čia?
Jei nepritariu tokiam pasirinkimui, tai tik patarimai. Beje, linksmumui sukurti galima pasirinkti ir kitokių būdų  liezuvis.gif


smile.gif ai, man tai visiskai neidomi jusu nuomone wink.gif svarbu maniskiai mane supranta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 06, 12:45)
smile.gif ai, man tai visiskai neidomi jusu nuomone wink.gif svarbu maniskiai mane supranta wink.gif

kas yra blogiausia, nes šventės neapsiriboja vien šiuo pakvietimu.
Atsakyti
toks vaizdas kad atejai cia tik pasikabineti smile.gif zinok man visiskai dzin 4u.gif neuzkibsiu ant kalbliuko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 06, 12:56)
toks vaizdas kad atejai cia tik pasikabineti smile.gif zinok man visiskai dzin 4u.gif  neuzkibsiu ant kalbliuko wink.gif

teko turėti rankose pakankamai daug kvietimų. Taigi, koks pirmasis įspūdis buvo pamačius kvietimą, tokio lygio ir šventė buvo. ax.gif
Jau buvo kilęs noras padėti, bet jei taip užsispyrusiai laikaisi savo varianto, ką gi - bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 06, 04:26)
teko turėti rankose pakankamai daug kvietimų. Taigi, koks pirmasis įspūdis buvo pamačius kvietimą, tokio lygio ir šventė buvo.  ax.gif
Jau buvo kilęs noras padėti, bet jei taip užsispyrusiai laikaisi savo varianto, ką gi -  bye1.gif


bye1.gif
Atsakyti
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 06, 14:18)
cia ne kiek kvietima,s kiek visos info surasymas wink.gif nes pastoviai atsiranda klausimu kas kur kiek kainuoja ir pan wink.gif

beje, as ir nenorejau jokio lakoniskumo, o su siokia tokia fantazijos mintele wink.gif
o kur tu matai klaidas gramatines? g.gif

o man nerodo unsure.gif man tai nepatinka kai prie visko kimbama juk rasai pakvietima kaip moki ir kaip tavo draugai supranta. g.gif
Papildyta:
nu mane tai pvz nervuoja kai isikisa ir kai pradeda darkyti tavo pakvietima. tipo ase butu kvietimu zinove( kazi ar tu nors viena idejai to Sraunius). kas kaip moka tas taip raso. jei sprendi apie svente vien is jo pakvietimo tai ka as zinau. jauciu tu esi biednas(neturintis fantazijos) zmogus. juk svente ir yra tam kuriama, kad pasilinsmintu zmones ir atsinestu i ta svente gera nuotaika, o ne pamaciau kvietima ai leivai parasytas, net neisiu i ta svente( nes bus neidomu).juk cia deda mamos tuos pakvietimus tam kad ir kitos pasisemtu ideju. ir viskas. nekenciu mamu kurios su draiko visa foruma ir nuotaika tik gadina. kurmi pratrukau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritperliukas: 06 lapkričio 2007 - 15:59
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 06, 15:54)
1. nu mane tai pvz nervuoja kai isikisa ir kai pradeda darkyti tavo pakvietima.
2. tipo ase butu kvietimu zinove( kazi ar tu nors viena idejai to Sraunius).
3. kas kaip moka tas taip raso. 
4. jei sprendi apie svente vien is jo pakvietimo tai ka as zinau. jauciu tu esi biednas(neturintis fantazijos) zmogus.
5. juk svente ir yra tam kuriama, kad pasilinsmintu zmones  ir atsinestu i ta svente gera nuotaika, o ne pamaciau kvietima ai leivai parasytas, net neisiu i ta svente( nes bus neidomu).
6. juk cia deda mamos tuos pakvietimus tam kad ir kitos pasisemtu ideju. ir viskas.
7. nekenciu mamu kurios su draiko visa foruma ir nuotaika tik gadina.
8. kurmi pratrukau.

1. taigi nematei to "pakvietimo". Tai kodėl rašai, kad sudarkiau? Pagrindinė mintis buvo - pataisyti ir parodyti pagrindines klaidas.
2. niekas negimė mokėdamas, o kaip juos rašyti ir pateikti įdomiai - domėjausi. Literatūros šiuo klausimu yra cool.gif
3. o aš džiaugiuos, kuomet mane pataiso.
4. oj, moteriške, fantazijos, sakyčiau, net per daug. Be to, kas liečia pasakas, tai silpnybę joms turiu nuo vaikystės. Kreivos išvados.
5. pagal pakvietimą laisvai galima spręsti, kokia šventė bus. Į organizavimą žiūriu pakankamai atsakingai ir smulkmeniškai, kiekviena detalė turi būti apgalvota.
6. Tikrai - " ir viskas" cool.gif
7. jei turėtum įprotį įsiskaityti, ką oponentas rašo, gal nebeatrodytų forumas sudarkytas.
8. o kurmis čia prie ko? unsure.gif laugh.gif
Atsakyti
per savo paneles gimtadieni suorganizavau teletabiu vakareli. ji dar maza ir labai juos ziuri. uzsakiau personaza is firmeles. tai jie net padare teletabiu pakvietimus visiems musu sveciams ir issiuntinejo. visiems labai patiko
o kai draugai svente savo sunaus gimtadieni,buvo piratu tema,tai kvietima ikiso i buteli ir kamsciu uzkiso. labai originalu pasirode
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sally: 06 lapkričio 2007 - 18:05