Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)

QUOTE(kysa007 @ 2007 11 18, 18:54)
turiu problemele, arteja kaledos(mokkloje) esame tarybos nariai ir siemet nutareme sugalvoti karnavalo tema, tik beda kad bezinome kokia, kas pagelbes?


1) retro stilius
2) taškiukų (man kažkaip labai įspūdingai iš šios temos nuskambėjo)
3) kaubojų tema
4) rusikas stilius
5) ispaniskas stilius
6) laukiniai
7) pasakų heorjai
8) įžymybių tema

kol kas tiek, jei neišsirinksi sakyk - galvosiu dar mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivariene @ 2007 11 18, 20:18)
1) retro stilius
2) taškiukų (man kažkaip labai įspūdingai iš šios temos nuskambėjo)
3) kaubojų tema
4) rusikas stilius
5) ispaniskas stilius
6) laukiniai
7) pasakų heorjai
8) įžymybių tema

kol kas tiek, jei neišsirinksi sakyk - galvosiu dar  mirksiukas.gif


Labai daug graziu temu... Man arciausiai sirdies retro tema. Tik neisivaizduoju, kaip padabinti vyra, kad matutusi retro stilius...
Atsakyti
QUOTE(ligiukss @ 2007 11 18, 06:32)
O kaip su uodegom eis paeiti?



rolleyes.gif su siuveja aptarem, sake viskas bus gerai rolleyes.gif kaip bus, nezinau biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Ramintuke_,2007 11 17, 11:31]
[quote=ritperliukas,2007 11 16, 15:11]
niu ten ankstesniuose puslapiukuose yra daug foto primesta kaip mazdaug galima rengtis. smile.gif kazka panasaus bandyk. jei pergyveni del aprangos kad bus tokiu paciu zmoniu apsirengusiu, tai tikria ne , juk ir detales kazkokios tai skirsis.
papasakosk kaip mazdaug atrodysi? gal kuom ir padesim. mirksiukas.gif

Aciu labai labai! 4u.gif
Siaip man patinka saluno mergaites ivaizdis, tik kad va as nzn, kur galeciau rasti tokiu rubu blush2.gif nelabai isvvaizduoju...
O jei nerasiu, tai busiu kauboje biggrin.gif trumpi sortukai, batai kaubojiski, languoti marskinukai, skrybele ir lasas rankose biggrin.gif Gaudysiu visus visa vakara biggrin.gif:D ax.gif
[/quote]
manau panasia apranga rastum ir rubu nuomuoj na pvz kur sukneles nuomuoja vestuvines arbe gal eitu suderinti tik koreseta isinuomuoti o jau sijona tai gali pasidaryti ir pati nusipikrti kokio tiulio ar kaspina ir prisidyksniuoti. plunksnu nz nnz is kokio miesto esi tai as bent is kauno tai bazeje yra pirkti ir senukuose. na ziurint ko dar noresi. g.gif
Papildyta:
QUOTE(Aivariene @ 2007 11 18, 13:24)
o aš jau pasimečiau dėl savo Prancūziškojo stiliaus, kažkaip radau labai fainą suknutę, tik va klausimas ar man ją kasnors pasiūtų... laukiu Jūsų komentarų, ar tiktų tokia suknutė?
user posted image
priekis:
user posted image

saunei atrodo as dar uzsimesciau tokias ilgas juodas silkines pirstines ir kokia skrybelaite placia. thumbup.gif ir nieko cia netruksta manu jei suderintum pas kokia siuveja tai tikria pasiutu mirksiukas.gif sekmes tau.
Papildyta:
QUOTE(Airin'uke @ 2007 11 19, 04:38)
rolleyes.gif su siuveja aptarem, sake viskas bus gerai rolleyes.gif  kaip bus, nezinau biggrin.gif

o kostiumai itkrai idomus thumbup.gif noresim foto paziureti mirksiukas.gif
Papildyta:
as va pakviesta pasirodo i du vakarelius vienas gimtadienis tai disko tema biski pritrukau ideju kaip rengtis. blush2.gif , o kitas tai holyvudo. turiu jau ideja kaip rengtis kaip ka daryti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 19, 10:32)
<...>
as va pakviesta pasirodo i du vakarelius vienas gimtadienis tai disko tema biski pritrukau ideju kaip rengtis.  blush2.gif<...>

user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image
Kiek pamenu iš filmų, tai labai madoj buvo priklijuotos blakstienos laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(ritperliukas @ 2007 11 19, 11:32)
manau panasia apranga rastum ir rubu nuomuoj na pvz kur sukneles nuomuoja vestuvines arbe gal eitu suderinti tik koreseta isinuomuoti o jau sijona tai gali pasidaryti ir pati nusipikrti kokio tiulio ar kaspina ir prisidyksniuoti. plunksnu nz nnz is kokio miesto esi tai as bent is kauno tai bazeje yra pirkti ir senukuose.  na ziurint ko dar  noresi.  g.gif
Papildyta:



Na as siaip is Vilniaus ir nzn, kur ka rast..
Pzv, noreciau pentinus kokius uzsidet ant batu, bet kur man juos rast!? ar serifo zenkla koki.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramintuke_ @ 2007 11 19, 16:49)
Na as siaip is Vilniaus ir nzn, kur ka rast..
Pzv, noreciau pentinus kokius uzsidet ant batu, bet kur man juos rast!? ar serifo zenkla koki.. blush2.gif

kažkada teko matyti Maskvoj pirkti šerifo ženklelių biggrin.gif
Primink, naujiems čia, taip? Jei taip, tai neturi būti tikri pentinai ( su tikrais sunku būtų ir vaikščiot wink.gif ) ir tikras ženklelis. Pentinus gali pasidaryti butaforinius ( pvz internete yra pakankamai), o ženklelio galima būtų paieškot baliomanijoj ar kurioj nors kitoj vietoj, kur prekiauja karnavaliniais kostiumais ir kt švenčių atributais wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 19, 18:23)
kažkada teko matyti Maskvoj pirkti šerifo ženklelių  biggrin.gif
Primink, naujiems čia, taip? Jei taip, tai neturi būti tikri pentinai ( su tikrais sunku būtų ir vaikščiot wink.gif ) ir tikras ženklelis. Pentinus gali pasidaryti butaforinius ( pvz internete yra pakankamai), o ženklelio galima būtų paieškot baliomanijoj ar kurioj nors kitoj vietoj, kur prekiauja karnavaliniais kostiumais ir kt švenčių atributais wink.gif


Nea, cia ne Naujiems dar. Cia vienam teminiam vakarui, kuris jau sia savaite vyks, o as dar nezinau, kaip rengtis!! BAisu! Tuoj i depresija pulsiu blink.gif blink.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2007 11 19, 17:05)
user posted image user posted image user posted image

user posted image
user posted image
Kiek pamenu iš filmų, tai labai madoj buvo priklijuotos blakstienos  laugh.gif


niu ir as kazka galvoju panasaus, nu rimtas gi yra tu blakstienu pirkti lotuliukas.gif. reikes prisiklijuoti, manau ryskius auskarus ir juosta ant galvos rasiu bazeje pirkti. o suknele panasia lyg tais turiu tik taskuota. rolleyes.gif dekui sraunius aciuks.gif hi.gif
as irgi tu serifo zvaigzdziu maciau maksimoje pirkti zaislu skyriuje, dar pistoletu visokiu. jo o tuos pentinus pasidaryk kartonines zvaigstute paklijuoji folija ir kaip nors us kuom nors pritvirtini prie batu.
Atsakyti
Sveikutes,
turiu klausimuka.Arteja mano gimtadienis.Ir organizuoju daryt tik merginos.Issinuomot limuzina,kad paveziotu po miesta.Jeme kaip ir pabalevot visosm ir paskui i koki kluba visoms...Bus beje apie 12 panu.
Norisi kasko idomesnio .Padaryti kaska su tema.Tiksliau apsirengti taip ,kad issiskirt.Ne shokiruojanciai, bet tuo paciu idomiai.Yra keletas ideju ,bet sakau gal pasiulysit dar kaska. smile.gif
O idejos tokios kaip Al Capone tema...James Bond...Artai akcentuot viena kaskokia spalva aprangose...Na kaip ir viskas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zora: 19 lapkričio 2007 - 21:40
QUOTE(Zora @ 2007 11 19, 23:37)
Sveikutes,
turiu klausimuka.Arteja mano gimtadienis.Ir organizuoju daryt tik merginos.Issinuomot limuzina,kad paveziotu po miesta.Jeme kaip ir pabalevot visosm ir paskui i koki kluba visoms...Bus beje apie 12 panu.
Norisi kasko idomesnio .Padaryti kaska su tema.Tiksliau apsirengti taip ,kad issiskirt.Ne shokiruojanciai, bet tuo paciu idomiai.Yra keletas ideju ,bet sakau gal pasiulysit dar kaska. smile.gif
O idejos tokios kaip Al Capone tema...James Bond...Artai akcentuot viena kaskokia spalva aprangose...Na kaip ir viskas g.gif

jei i kluba varysi tai jau geriau pasirink tema kokia su spalvom akcentuoti. nes liaudis klube gali nesuprasti, juk ne visi tuose teminiuose dalyvauja. gali pvz daryti kad visos eitu su kaklaraisciais ar dar koki akcenta pasirink. g.gif
Atsakyti
Per vakarelį busiu Zoro antrininkė cool.gif , vyras -tikras Zoro. Dėl aprangos beveik aišku, bet gal galėtumėt patart kaip prisistatyt, norėtusi kaip nors juokingiau blush2.gif
Atsakyti