Įkraunama...
Įkraunama...

Teminiai vakarėliai :)

Tai kad čia tik sex drabužėliai. 4u.gif
Atsakyti
Kiek fainų idėjų čia galima surasti thumbup.gif Kokios jūs išradingos 4u.gif Dalyvavau teminiam mergvakaryje ir firmos vakaruškoje, kurios tema HAVAJAI. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 09 29, 12:20)
Tai kad čia tik sex drabužėliai.  4u.gif


man čia ne vien sex g.gif kas ką įžiūri, keletas idėjų vis tiek yra
Atsakyti
O kokiomis progomis dažniausiai darote teminius vakarėlius? Gimtadienis, naujametinis balius, o dar?
Atsakyti
idejos neblogos, bet gal dar kas jomis gali pasidalinti? Reikia kažkokios programos naujametiniam vakarui darbo kolektyvui. Įdomu gal kas žino kokias ne itin brangias firmas kurios kuom panašiu užsiima?
Atsakyti
Draugai pasakojo, kad buvo vakarėlyje "Gariūnai". Visi su treningiukais, sporbatukais, palapinė pastatyta, stalai su kažkokiom tai prekėmir t.t.
Atsakyti
QUOTE
O aš galvoju daryti savo namuose 1970m. vakarėlį kaip manote kaip apsirengti būtu galima? Gal turite kokių internetinių nuorodų?

O aš pakviesta į tokį vakarėlį. Patarkit, mamos ir ne, a?
Atsakyti
QUOTE(Sandrelle @ 2005 10 28, 18:38)
O aš pakviesta į tokį vakarėlį. Patarkit, mamos ir ne, a?


Aš tokį vakarėlį kaip tik organizuoju kitam savaitgaliui. Kol kas rūpinuosi skelbimo kūrimu, muzikos ieškojimu ir aktrakcijų galvojimu. Toliau apranga, gėrimai bei maistas. Labiausiai pagalbos reiktų pramogų ir žaidimų srityje..
Atsakyti
Na, mamos, patarkit ax.gif . Mūsų šeima pakviesta į teminį vakarėlį thumbup.gif . Tačiau tema - rusas doh.gif . Niekaip galva neišneša kaip pasipuošt g.gif . Vienintelis atributas - kerziniai batai , o daugiau new_russian.gif ?
Atsakyti
Fėja-Būrėja, juk tai tokia plati dirva, jei pavadinimas tik "rusas". Gali eit keliu link "naujasis rusas" - Kirkorovo ir Pugačiovos dainos, vyrai su išeiginiais treningais ir auksinėm grandzinėm thumbup.gif moterys - ot Cardeną nail.gif ir pan.
Galit daryt link "Rusija" - degtinė, agurkai, semkės, mediniai tie gražūs šaukštai, švęsti eikit į "Carskoye selo"
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Vieta man nesvarbi, valgiu t.p. ne man rūpintis schmoll.gif . Mes juk kviestiniai svečiai. Man labiausiai mano, vyro apranga rūpi blush2.gif . Treningas ir cepiara daugiau gariūninė tema
Atsakyti
QUOTE
Aš tokį vakarėlį kaip tik organizuoju kitam savaitgaliui. Kol kas rūpinuosi skelbimo kūrimu, muzikos ieškojimu ir aktrakcijų galvojimu. Toliau apranga, gėrimai bei maistas. Labiausiai pagalbos reiktų pramogų ir žaidimų srityje..

Kristutia, patirties organizavime turiu, gal kuo galėčiau padėti? O pati nepykčiau gavus idėjų iš tavęs būtent šia tema blush2.gif Rašyk į Až mirksiukas.gif
Atsakyti