Įkraunama...
Įkraunama...

Ilgų plaukų šukuosenos

QUOTE(Europiete @ 2007 07 16, 06:13)
user posted image


Sita super bigsmile.gif
Atsakyti
O ka man daryti su savo plaukais? Gal kas patars. Nes nesinori slepti, bet ir palaidais ir susuktais jau nusibodau vyrui, nes tik svente, tai susuku ir paleidu, nes man labai grazu. Bet per vestuves kaska iskiritnio norisi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tany: 20 rugpjūčio 2007 - 21:20
QUOTE(tany @ 2007 08 20, 20:17)
O ka man daryti su savo plaukais? Gal kas patars. Nes nesinori slepti, bet ir palaidais ir susuktais jau nusibodau vyrui, nes tik svente, tai susuku ir paleidu, nes man labai grazu. Bet per vestuves kaska iskiritnio norisi.


oi as tai gelyciu ysideciau ir buciau tik palaidais wub.gif wub.gif nes labai jau grazius turi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2007 08 20, 22:17)
O ka man daryti su savo plaukais? Gal kas patars. Nes nesinori slepti, bet ir palaidais ir susuktais jau nusibodau vyrui, nes tik svente, tai susuku ir paleidu, nes man labai grazu. Bet per vestuves kaska iskiritnio norisi.

Kad as tokius tureciau ax.gif
Jau su tokiais plaukais lengva visokiu sukuosenu susikurti, tik truputeli fantazijos ir thumbup.gif
Atsakyti
Pamegink "vienkartini" istiesinima plauku...labai pakeicia zmogu...ir paciai bus kazkas naujesnio
Atsakyti
Bet jei issitiesins, tai kokio ilgio tada bus plaukai smile.gif
Atsakyti
Istiesintiems plaukams galima sugalvoti kokia sukuosena...suimti juos ar sukelti
Atsakyti
Sveikos, nuotakos, biggrin.gif

Gal kuri nors galėtų įmesti šukuosenų su įvairiais papynimais (kasomis, kaselėmis, eglutėmis). Gal kokį linką.
Man labai gražu. Ypač jei suknutė etno stiliaus.
Atsakyti

kokiu grozybiu ikeliat wub.gif
Atsakyti
As manau, kad Tany labai tiktu plaukus is priekio kazkaip gale susegti arba suristi - bus nei palaidi, nei suristi. Ir daug geliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tany @ 2007 08 20, 22:17)
O ka man daryti su savo plaukais? Gal kas patars. Nes nesinori slepti, bet ir palaidais ir susuktais jau nusibodau vyrui, nes tik svente, tai susuku ir paleidu, nes man labai grazu. Bet per vestuves kaska iskiritnio norisi.

Oho kokia ilgi plaukai bigsmile.gif Super wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vichy @ 2007 08 20, 23:00)
Pamegink "vienkartini" istiesinima plauku...labai pakeicia zmogu...ir paciai bus kazkas naujesnio


siaip mano tai tikrai ne tokie:) as cia susisukus plaukus. Pas mane tiesus, beveik.
Atsakyti