Įkraunama...
Įkraunama...

Apgamai. Tęsinys Nr.2

Na "panaršiusi' forume atradau šią puikią temą - ir dar man aktualią thumbup.gif
Gyvenu Tauragėje, todėl bet kuriuo atveju man teks dėl apgamų vykti kur nors - galvoju apie Klaipėdą arba apie Kauną... O kažin ar siuntimo reikia iš gydytojo važiuojant? Ar ligonių kasos nors kiek kompensuoja?
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2008 06 02, 10:46)
Na "panaršiusi' forume atradau šią puikią temą - ir dar man aktualią thumbup.gif
Gyvenu Tauragėje, todėl bet kuriuo atveju man teks dėl apgamų vykti kur nors - galvoju apie Klaipėdą arba apie Kauną... O kažin ar siuntimo reikia iš gydytojo važiuojant? Ar ligonių kasos nors kiek kompensuoja?

Jei tai kosmetine operacija- nieks nieko nekompensuoja..o del to,kad apziuretu dermatologas -arba onkologas- reikia siuntimo 4u.gif
arba..eini y privacia ystaiga- susimoki , ir apziuri ir isoperuoja.
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 06 02, 11:07)
Jei tai kosmetine operacija- nieks nieko nekompensuoja..o del to,kad apziuretu dermatologas -arba onkologas- reikia siuntimo  4u.gif
arba..eini y privacia ystaiga- susimoki , ir apziuri ir isoperuoja.

Ačiū smile.gif 4u.gif Na pirmiau norėčiau, kad apžiūrėtų gal ir onkologas, nes pažastyje mano apgamas pradėjo prieš kokias 2 savaites keistis, darytis negražus ir jautrus... O kelis turiu tokius, kur netrukdo, nekinta jie, bet vis kirba mintis, kad reikia jų atsikratyti... O privačioj, jeigu vykčiau, tai irgi juos ištiria - ar nėra "pikti"?
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2008 06 02, 11:13)
Ačiū smile.gif  4u.gif  Na pirmiau norėčiau, kad apžiūrėtų gal ir onkologas, nes pažastyje mano apgamas pradėjo prieš kokias 2 savaites  keistis, darytis negražus ir jautrus... O kelis turiu tokius, kur netrukdo, nekinta jie, bet vis kirba mintis, kad reikia jų atsikratyti... O privačioj, jeigu vykčiau, tai irgi juos ištiria - ar nėra "pikti"?

Supranti, tas tyrimas labai paprastas- pasiziuri per "lupa"..nebent atskirais atvejais daro biopsija, o jau po operacijos ta apgama turetu istirt , ar ne piktas.
As dariausi Grybo gatvej, pas Reklaity, ir sumokejau nedaug. Taip kad jei nori greiciau- tai y privacia , o gydytojai tie patys visur, ar privat ar valstybine ystaiga.
Atsakyti
QUOTE(husmor @ 2008 06 02, 12:43)
Supranti, tas tyrimas labai paprastas- pasiziuri per "lupa"..nebent atskirais atvejais daro biopsija, o jau po operacijos ta apgama turetu istirt , ar ne piktas.
As dariausi Grybo gatvej, pas Reklaity, ir sumokejau nedaug. Taip kad jei nori greiciau- tai y privacia , o gydytojai tie patys visur, ar privat ar valstybine ystaiga.

O tas Reklaitis, tai kaip suprantu, Vilniuje? Na norėčiau, kad būtų arčiau - gal Klaipėdoje, arba Kaune... ax.gif Gal kuri galit parekomenduoti ką nors? smile.gif Internete info daug, bet "iš praktikos' ir patirties vistiek kitaip... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristina 25 @ 2008 06 02, 10:30)
Įdomu, o tokias operacijas ligonių kasos kompensuoja?  g.gif

Man nieko nereikėjo mokėt schmoll.gif

QUOTE(vytenė @ 2008 06 02, 13:33)
Na norėčiau, kad būtų arčiau - gal Klaipėdoje, arba Kaune... ax.gif Gal kuri galit parekomenduoti ką nors?  smile.gif Internete info daug, bet "iš praktikos' ir patirties vistiek kitaip... ax.gif

Na aš jau kaip minėjau ėjau į "Lorną" pas gyd. Gelžinį.
Atsakyti
QUOTE(JurgaA @ 2008 06 02, 19:47)
Man nieko nereikėjo mokėt schmoll.gif
Na aš jau kaip minėjau ėjau į "Lorną" pas gyd. Gelžinį.

O siuntimą ar reikia turėti, einant į "Lorną"?
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2008 06 02, 14:33)
O tas Reklaitis, tai kaip suprantu, Vilniuje? Na norėčiau, kad būtų arčiau - gal Klaipėdoje, arba Kaune... ax.gif Gal kuri galit parekomenduoti ką nors?  smile.gif Internete info daug, bet "iš praktikos' ir patirties vistiek kitaip... ax.gif

As treciadieni vaziuoju i Kauno onko,pas gyd.Markeli,jis yra chirurgas-onkologas,jis jau mane apziurejo(buvo atvazeves i mano miesta),susitariau del salinimo,taip pat pakitusio,nemazo apgamo.Apziurejo per lupa,o issamus tyrimo atsakymas bus tik po salinimo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IRMUSSKA @ 2008 06 02, 21:25)
As treciadieni vaziuoju i Kauno onko,pas gyd.Markeli,jis yra chirurgas-onkologas,jis jau mane apziurejo(buvo atvazeves i mano miesta),susitariau del salinimo,taip pat pakitusio,nemazo apgamo.Apziurejo per lupa,o issamus tyrimo atsakymas bus tik po salinimo unsure.gif

Sėkmės 4u.gif Kai grįšit, gal galit man į AŽ brūkštelti kaip sekėsi?
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2008 06 02, 22:31)
Sėkmės 4u.gif  Kai grįšit, gal galit man į AŽ brūkštelti kaip sekėsi?

Parasysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vytenė @ 2008 06 02, 21:18)
O siuntimą ar reikia turėti, einant į "Lorną"?

Ne nereikia.Ten privati klinika.Konsultacija ir apžiūra kainuoja 50lt.Jei reikalingas šalinimas,gyd parašo siuntimą į onkoliginį pas jį į dienos skyrių.Ryte ateini ir po poros valandų jau eini namo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaA @ 2008 06 03, 12:31)
Ne nereikia.Ten privati klinika.Konsultacija ir apžiūra kainuoja 50lt.Jei reikalingas šalinimas,gyd parašo siuntimą į onkoliginį pas jį į dienos skyrių.Ryte ateini ir po poros valandų jau eini namo 4u.gif

Labai ačiū ... 4u.gif
Atsakyti