Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek buvo/bus porų jūsų vestuvių pulke?

Prieš kelis metus buvau vestuvėse pamerge, kur pulką sudarė 7 poros. man tada atrodė nerealiai daug (14pulko + 2jaunieji + 2piršliai). užtat suknelių nuomoj sakė, kad ir 14ka pamergių yra aptarnavę blink.gif

dabar gaunas, kad pas mane bus net 8nios poros. nesitikėjau, kad išeis tiek daug. ir autobusiuko didelio reiks, ir sukneles visom panom suderint... o kaip fotkėse atrodys? blink.gif

papasakokit, kiek buvo pas jus porų. ar sunku susitvarkyti?

kaip manot, kiek yra per daug?
Atsakyti
Pas mus poru nebuvo ir buvo labai ciotka bigsmile.gif as taip ir norejau...

o ir nesvarstem daug sito varianto, mat visi sveciai vestuvese buvo 25-35m visi jauni! visi porom! nebuvo ymanoma isskirti ka statyti i poras... visi broliai, seserys, pusbroliai, draugai... tad su jaunaisiais vaziavo kas netingejo-buvo apie 8masinos po 2/4. buvo labai linksma ir faina.

ceremonijalas buvo tik baznycioj tad visi klaupkose sedejo, o prie juros, i gamta daug vaziavo...nors kiti tik i sodyba atvyko.

Visa pulka labai sauniai suvalde musu samdytas pirslys Pranckunas thumbup.gif (klaipedietem gerai zinomas) biggrin.gif puikus zmogus ir puiki programa. pulkas neissiskirste.

Bet tokiu atveju butina tureti zmogu bis.gif kuris sugebetu suvaldyti, nes jei ne jis siuo atveju butume zluge su visais doh.gif
Atsakyti
pas mus tai bus 10 poru+pirsliai+mudu! biggrin.gif man ir atrodo labai daug, bet nutarem, kad bus smagiau kai visas jaunimas kartu! beto kiek maciau nuotrauku, tai kai daug poru, tai labaiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii graziaiiiii atrodo! thumbup.gif
Atsakyti
Musu vestuvese buvo keturios poros, plius pirsliai ir mudu abudu smile.gif
Atsakyti
mes planuojam 4 poros+pirsliai+marsalka su vyru (nes mano istekejusi sesute labai pasivazineti su mumis kartu nori)+mudu smile.gif

Man siaip labai imponuoja didelis pulkas del didesnio linksmu ir graziu nuotrauku wink.gif
Atsakyti
Pas mus buvo 6 poros smile.gif Buvo labai smagu...
Esame dalyvave keliose vestuvese, kur buvo tik trys poros, ir keliose, kur buvo 6-7... Skirtuams didziulis, nes tikrai daug smagiau ir linksmiau. Daugiau ivairiu atrakciju galima sugalvoti thumbup.gif
Atsakyti
pas mus buvo 5 poros, kai tuo tarpu is pradziu planuose turejo but 8. bet laikui begant isiro tos poros ir pan. liko tik 5. Labai smagu buvo. Pas mus ir sveciai pagrinde jaunimas buvo. Nors programos vestuvese mazai buvo, bet labai buvo linksma, vie tik del jaunimo daugumos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RHA @ 2008 02 06, 11:44)
mes planuojam 4 poros+pirsliai+marsalka su vyru (nes mano istekejusi sesute labai pasivazineti su mumis kartu nori)+mudu smile.gif


pas mane 7 poros būtų jei ne MB sesuo...
ech, kad MB sesutė ištekėjusi, turinti vaikų ir antsvorio taip darytų, kaip tavoji. aš nieko prieš, kad kartu važinėtųsi, bet ji užsispyrė į pamerges eit doh.gif nesinori pyktis, tai ir sutikom. kaip jiem patiem norisi skirtingose pusėse prie altoriaus stovėt, puokštę gaudyt? doh.gif jos vyras ir ji tokie dideli lyginant su jaunaisiais, kad geriau jau piršliais būtų doh.gif kažkaip gražiau būtų panelių pulkas, o ne mamyčių blink.gif na, akmenim neužmėtykit, kad ištekėjusias mamas nurašau, bet juk pamergės prasmė ir yra, kad ji dar netekėjus merga, o ne moteris. tokios tradicijos.
Atsakyti
Pas mus pulke irgi buvo viena susituokusi pora. Nematau tame nieko bloga. O i gamta be pulko dar kokie 6 zmones vaziavo. Nu linksma pas mus buvo smile.gif
Atsakyti
Pas mus buvo 5 poros su mumis ir pirsliais smile.gif viso 10 zmoniu.
Atsakyti
pas mus buvo 6poros, pirsliai ir viena porele 6-7metu vaikuciu.
Atsakyti
Pas mus 10 poru ir manau bus linksma thumbup.gif O siaip planuose buvo 18 poru,bet sumazinom lotuliukas.gif Pries kelis metus buvau klasiokes vestuvese ir buvo 16 poru,taj jokio balagano nebuvo ir buvo viskas ciotkiai thumbup.gif
Atsakyti