Įkraunama...
Įkraunama...

Nenuobodus gimtadienis

Sveikos,

Po kelių savaičių mano vyrui sukaks 23 metai. Šiuo metu aš laukiuosi ir nelabai norėčiau kelti didelės puotos. Tuo labiau, kad dukrytė maža bus su mumis. Kaip patartumėte praleisti gimtadienio vakarą, kad būtų smagu ir per daug nevargintų. Tie eiliniai susėdimai prie stalo su draugais jau pabodo. Gal patartumėte, kaip praleisti tokį vakarą linksmai, galbūt įdomiai ar neįprastai? Beje, jo gimtadienis per valstybinę šventę, tada beveik niekas nedirba doh.gif o tai labai kliudo ką nors suorganizuoti.
Atsakyti
man ir panasi situacija... nelabai galiu linksmintis, tad noreciau ramios, bet kartu ir idomios savo gimtadienio sventes ax.gif
Atsakyti
Visada jau įdomu ir malonu vien tai, kad susirenka mylimi žmonės.
O šiaip galite surenkti fotosesiją tarp svečių.
Atsakyti
Mergaitės padėkite.Norime ramiai paminėti mamos jubiliejų.Ieškome išsinuomoti Vilniuje kavinėje ar restorane staliuką,kur grotų rami kamerinė muzika penktadieniais ar šeštadieniais -koks saksofonas,rojalis ,smuikas,džiazas. Nieko neatrandu internete ,gal kas buvote. Lauksiu jūsų pasiūlymų,laiko turiu nebedaug
Atsakyti
QUOTE(drieze @ 2008 02 03, 19:12)
man ir panasi situacija... nelabai galiu linksmintis, tad noreciau ramios, bet kartu ir idomios savo gimtadienio sventes ax.gif


Tokiais atvejaias gelbeja Stalo zaidimai, loterijos ir mazai judrus zaidimukai...
Jei pramogai galite skirti daugiau pinigeliu, galite uzsisakyti koki muzikanta ir vakarui ipusejus pasiklausyti tarkim kokiu romansu (muzikiniuose teatruose yra tokiu atlikeju)
Galima iskviesti jubiliatui nezinant kokia ''sena vyro meile'' kad pasiskandalintu, pajuokintu visus.
zodziu ijunkit fantazija i pirmyn.
Atsakyti
Radau savo temą ir net juokas suėmė, kad kasmet panaši situacija. smile.gif Balandžio pr. mano gimtadienis ir ne bet koks, o kaip ir jubiliejus - 25 smile.gif Neįsivaizduoju, kaip linksmai praleisti laiką. Esmė tame, kad kitiems sugebu suorganizuoti nuostabias šventes su žaidimais, programom, tostais, originaliomis dovanėlėmis ir pan. Bet ką tokio įdomaus sugalvoti savo gimtadieniui? Juk būtų nei šis nei tas jei pati vesčiau vakarą... Jeigu šventę rengčiau namuose, vėl gi... bus nuolatinis lakstymas, maisto ir gėrimų nešiojimas... Norėčiau kažko paprasto, bet linksmo. Ką pasiūlysit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 03 09, 00:10)
Radau savo temą ir net juokas suėmė, kad kasmet panaši situacija. smile.gif Balandžio pr. mano gimtadienis ir ne bet koks, o kaip ir jubiliejus - 25 smile.gif Neįsivaizduoju, kaip linksmai praleisti laiką. Esmė tame, kad kitiems sugebu suorganizuoti nuostabias šventes su žaidimais, programom, tostais, originaliomis dovanėlėmis ir pan. Bet ką tokio įdomaus sugalvoti savo gimtadieniui? Juk būtų nei šis nei tas jei pati vesčiau vakarą... Jeigu šventę rengčiau namuose, vėl gi... bus nuolatinis lakstymas, maisto ir gėrimų nešiojimas... Norėčiau kažko paprasto, bet linksmo. Ką pasiūlysit? bigsmile.gif

Aisku geriausia kada iniciatyva uzsiimti organizavimu i savo rankas perima kazkas kitas.. bet manau galima ir paciai sau 4u.gif Staigmenos nebus, bet.. galima kazkoki temini vakareli - kokios nors kad ir patinkancios salies motyvais.. vietoj dovanu sveciai 'susinesa' tos salies virtuvei budingu uzkandziu.. tai ir gamint nereiketu paciai, o ir visokiu 'skaniu konkursu' sugalvot galima 4u.gif Cia as pati vis apie toki sunestini gimtadieni svajoju, bet vis nesigauna biggrin.gif
O gal pasidalintumet kokiais zaidimukais - sveciu isjudinimui ar kokiom savo idejom is patirties? ax.gif Organizuoju vyro 30-meti.. ziuriu nemazai vienas kita nepazistanciu zmoniu nusimato.. g.gif
Atsakyti