Įkraunama...
Įkraunama...

Kur nusipirkti Milavitsa gaminių?

Vieną kartą kirpausi kirpykloje, tai labai fainus baltarusiško apatinio trikotažo gaminius platino kažkokia mergina, net buvo davus man vizitinę kortelę, bet tai buvo seniai, ir kortelę pamečiau, gal kas žinot, kur butų galima nusipirkti šių gaminių?
Atsakyti
gal sita parduotuve turi omeny?
cia
Atsakyti
Negaliu prisiskambint, niekas nekelia ragelio, nežinia ar ten parduotuvė, ar čia ta organizacija tik platintoja, reikes dar ryt paskambint
Atsakyti
Mačiau "Spartos"parduotuvėje,Švitrigailos g.
Atsakyti
Mmmmm...nerealus apatinis trikotažas, jei tik būna proga į Baltarusiją palėkt, tai būtinai prisiperku, bet kainelės ir ten jų gaminių nemažos. Lt tai nežinau kur galima nusipirkti g.gif
Atsakyti
Daug kartų skambinau tuo telefonu, bet niekas neatsako, kažkaip abejoju ar bus parduotuvė tuo adresu, kitaip gi atsilieptų telefonu
Atsakyti
Va ir mums į darbą atnešdavo, tikrai labai mielas ir kokybiškas trikotažas. Tik nepasakyčiau, kad pigus... Kaune mačiau Urmo bazės viename sandėlyje, bet pasirinkimas skurdus.
Atsakyti
Galit paziureti vilniuje verkiu 29 man atrodo. Vilnietes turetu zinoti,ten salia AVON bustines.
Atsakyti
Klaipėdoje "Milavitsos" formos liemenėlę rekomendavo pardavėja, dirbanti "Mega Plazoje" trečiame aukšte esančioje parduotuvėje. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daite @ 2008 05 16, 23:01)
Klaipėdoje "Milavitsos" formos liemenėlę rekomendavo pardavėja, dirbanti "Mega Plazoje" trečiame aukšte esančioje parduotuvėje.  mirksiukas.gif

Amadea line prekybos tinkle visoje Lietuvoje smile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Man mama parvežė iš Baltarusijos Liemenėle, tai ir Triumh turiu ir Migle gražiausius, nu bet šita pranoko visus lūkesčius! thumbup.gif aišku nėra jinai super sexy kokia, paprasta, juoda, triu mažą krūtinę, laiko kaip ją, tokie rutuliukai stovi gražiai sau, nu žodžiu nerealiai likau patenkinta, tai irgi pradėjau dairytis šių gaminių. Žinau kad Mažeikiuose yra Maximos Triumph parduotuvėje rolleyes.gif
Atsakyti
tai vat vat, ir aš apie tai, kaip į tą Baltarusiją nusigaut, nu ir ko gi neatveža tų gaminių į Lietuvą, nesuprantu
Atsakyti