Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Menstruacijų ciklas
Supermamų klubas > Konsultacijų centras > Klausimas gydytojai ginekologei > Viskas apie menstruacijas
lengvute
Noriu paklausti, ar jei menstruacijų pirma diena svyryoja tarp 26-30, ar tai jau laikoma nereguliaru ciklu?Ar tai gali apsunkinti pastojimą?
Mano ciklas visuomet būdavo 28-29d., o dabar šitaip šokinėja, kodėl?Ar reikėtų pasirodyti gydytojai? Kontraceptikų nenaudoju.Ar jau reikėtų pagerti, pvz. "Mastodynon" ar 'Agnucaston" ar pan. ciklo sureguliavimui ar kokių nors mikroelementų reikia ar yra tam skirtų kokių nors arbatėlių? Tikiuosi jūsų patarimo.
Erika Čerškuvienė

Jūsų ciklas normalus.Turi būti ne trumpesnis 21d.ir ne ilgesnis 35d.Dėl ženšenio Degutė teisi.Norint teigiamo poveikio bendrai moters sveikatai,geriau panaudoti Vitakur kapsules[1x1].
lengvute
o kokios vis gi būna netikėto ciklų svyravimo priežastys?
giorni_
menesinemis jau sergu nuo 13metuku, man jau 18, bet jos niekaip nesusireguliuoja! tai yra tai vel nera apie metus...dabar jau sergu kas tris menesius!ar tai normalu? ka daryti? cry.gif
Rita Matulionytė
Ne,tai nenormalu.Kreipkitės į ginekologą.
Jille
Sveiki.
Norejau paklausti stai ko: menesiniu ciklas - 19 - 23 dienos. Ar tai normalu? Taip pat - kaip pasiskaiciuoti vaisingumo dienas?
Aciu
Rita Matulionytė
Taip,tai normalu.Vaisingas dienas apsiskaičiuokit matuodama bazalinę temperatūrą.
ji111
laba diena,turiu toki klausimuka..pries pusantro menesio nutraukiau KT vartojima,nes nusprendem bandyt susilaukt leliaus..KT geriau 3 metus,Marcelon..nutraukus,sutrumpejo ciklas,nors pries vartojant ir vartojant buvo normalus su dienos dvieju paklaida..dabar tik 23 dienos..suprantu,kad dar nedaug laiko praejo,bet ar ciklas atsistatys i 28 dienas?kiek dar laiko tureciau palaukt?nenoriu skubet ir rizikuot mazyliu..aciu uz atsakyma..
Rita Matulionytė
23 dienų ciklas,jei jis regliarus,yra visiškai normalus.Nesvarbu,kad prieš tai buvo 28 dienų.Metams bėgant,moters ciklo trukmė gali keistis.Todėl Jums visai nereikia laukti.
Ieva-Pieva
mečiau gerti kontraceptines tabletes, gėriau 4 metus. porą kartų mėnesinės buvo nereguliarios (ciklo trukmė- 42 ir 65 dienos). dabar mėnesinių nesulaukiu nuo kovo. nuėjau pas ginekologę, atliko hormonų tyrimą, paskyrė duphaston tabletes. išgėriau visas 10, jau pra4jo 10 dienų, o mėnesinių vis dar nėra sad.gif geriu ir nakvišų aliejų.
jei per kelias dienas jų nesulauksiu, vėl reikės eiti pas gydytoją.
koks galimas tolimesnis gydymas?
gal verta eiti pas kitą gydytoją? unsure.gif
Labai lauksiu atsakymo 4u.gif
Rita Matulionytė
Gydymas priklauso nuo to, ar jūs norite pastoti, ar jums aktuali kontracepcija. Jei pastoti nepageidaujate,ir gyvenate lytinį gyvenimą, rekomenduojama hormoninė kontracepcija.Jei norite pastoti,skiriami kiaušinėlio brendimą stimuliuojantys preparatai, pagal tam tikras schemas.
Cvetocek
Laba diena...

Mano vaikeliui 9 mėnesiai. Krūtimi maitinau du mėnesiu ir dar du nusitraukinėjau pieną. Iki šiol dar nesulaukiau mėnesinių. Dariau nėštumo testą: neigiamas.
Dar paspaudus po kelis lašus išsiskiria pienas.Prieš pastojant ciklas buvo nereguliarus (viena karta i pusmetį būdavo mėnėsinės).
Gal galėtumėt patareti ka reikia daryti?Kaip elgtis? Ar tai gali būt koks sutrikimas?

Dėkui už atsakymą.
Rita Matulionytė
Tai kiaušidžių funkcijos sutrikimas. Būtinai pasirodykite gydytojui.
** Svaja**
Laba diena,noreciau paklausti blush2.gif ,praeita cikla man neivyko ovuliacija ir susirgau praejus 33 dienom,mano ciklas 26d. ar galiu tiketis kad sis ciklas bus jau normalus??? ir kaip daznai gali kartotis tusti ciklai?? ir kas ytakoja ovuliacijos nebuvima??? gal rukymas?? ACIU 4u.gif 4u.gif
Rita Matulionytė
Kiekvienai moteriai gali būti 1-3 anovuliaciniai ciklai per metus. Su amžium tokių ciklų daugėja.
Įrodyta, kad rūkymas iš tiesų labai neigiamai veikia vaisingumo funkciją.
braske24
Norejau paklausti, kada reikia tiksliai pradet skaiciuoti naujo ciklo pradzia? ar nuo menesiniu pradzios ar nuo menesiniu pabaigos? buciau labai dekinga uz atsakyma
Rita Matulionytė
Nuo mėnesinių pirmos dienos.
RytoTyluma
laba diena rolleyes.gif jau kazkur puse metu kaip mano menesiniu ciklas yra sutrikes, menesiniu beveik nebuna arba labai labai mazai...na galima sakyti nera unsure.gif
buvau pas gydytoja, padarem kraujo tyrima, sake, kad viskas pagal tyrima gerai, taip pat darem ir ocheskopija, taip pat, kad gerai...gydymo nepaskyre...ar man laukti, gal viskas susitvarkys ar apsilankyti pas kita gydytoja?
nesupratau, ar cia gydytoja del skubejimo nieko man neskyre, ar tiesiog reikia laukti nezinia ko unsure.gif
Rita Matulionytė
Manau, kad laukti čia tikrai nėra ko. Tokius ciklo sutrikimus būtina gydyti.
juratka
Laba diena,
Kūdikį krūtimi maitinu jau 8 mėn., tačiau dar iki šiol nepasirodė menstruacijos. Ar tai normalu, ar reikia kreiptis į gydytoją?
Ačiū
Rita Matulionytė
Taip gali būti, tačiau vertėtų pasirodyti gydytojui.
nika87
Sveiki,

turiu dar klausima, del ciklo apskaiciavimo. Skaiciuojama nuo vienu menesiniu pradzios iki kitu pradzios, tiesa? Bet paprastai tas ciklas nera reguliarus. Pvz, viena menesi 28 dienos, kita 30, o dar kita 50 ar pan. Kaip tada ivertinti ta cikla?

Dekui.
Velziene
Kuri ciklo diena yra vaisingiausia?
Ačiū už atsakymą.
Rita Matulionytė
Taip ir vertinkite, kad ciklas nereguliarus.
Rita Matulionytė
Pora parų pieš įvykstant ovuliacijai ir ovuliacijos diena.
_Vita_
Man po kontraceptiniu tablechiu vartojimo smarkiai pailgejo ciklai (35-47 dienos). BT uzkyla kazkur apie 25ta ciklo diena. Bandau pastoti jau gera pusmeti, be nepavyksta. Kada patartumete kreiptis i gydytoja? Man 27m.
Rita Matulionytė
Skaitoma, kad pora turi problemų, jei nepastoja per metus laiko. Manau, kad neužilgo Jums vertėtų apsilankyti pas gydytoją su BT grafikais.
Zuika1
Laba diena. Pirmą kartą mano organizmas sudurniavo. Ciklas visada svyruodavo 30-33 dienas ir niekada nebuvo trumpesnis. Ilgesnis kartą į metus pasitaikydavo, o šį kartą ciklas truko tik 20 dienų. Anksčiau maždaug prieš savaitę jausdavau prieš menstruacinius sindromus, o šį kartą maždaug tik prieš porą valandų juos pajutau. Prieš keletą mėnesių prolaktinas truputį viršijo normas. Man 26 metai, esu negimdžiusi, nevyksta ovuliacija. Ar man jau sunerimti? Ar čia normalu? Gal būt čia kieno nors požymis?
Rita Matulionytė
Šiaip jau tokie svyravimai galimi, tačiau, jei Jums visiškai nevyksta ovuliacija- tai jau rimta problema, ir reikalingas gydymas.
BiZė
Aš jau gulėjau ligoninėj dėl skausmungos ovuliacijos, bet ar jinai gali dar būti 25 ciklo dieną, kai pats ciklas 28-30 dienų maždaug... Nes skausmas gana panašus. labai skauda dešinį pilvo apačią, pučia pilvuką... o gal visai čia ne tai... man tai jau tęsiasi 2dienas, kai be perstojo skauda pilvo apačią..
Dėkui už atsakymą..
Rita Matulionytė
Labai maža titkimybė, kad šie skausmai susiję su ovuliacija. Siūlyčiau pasirodyti gydytojui.
inix
Laba diena gerbiama gydytoja,
Noriu paklausti ar tikrai galimi atvejai, kai būna ne viena, o pvz. dvi ovuliacijos vieno ciklo metu, kaip tai atpažinti? Aš matuoju BT, tai ar galiu būti tikra, kad jei temperatūra pakilo ir kelias dienas laikosi, kita ovuliacija šiame cikle nebeįvyks? Taip pat noriu paklausti dėl nakvišų aliejaus vartojimo - ar tiesa, kad jis slopina ovuliaciją ir, kad geriau jį vartoti tik antroje ciklo pusėje, o ne visą laiką?
Ačiū Jums labai 4u.gif
Rita Matulionytė
Ne, kelios ovuliacijos vieno ciklo meto vykti negali.
Nakvišų aliejus ovuliacijos tikrai neslopina.
zivux
Laba diena,noreciau suzinot ar labai blogai,kad mano ciklas visiskai nereguliarus?Spalio menesi mm prasidejo 27d.,lapkricio menesi ju taip ir nesulaukiau,o gruodzio menesi 8d. (t.y. siandien) prasidejo.Ar butina kreiptis i gydytoja?O gal man reiketu kokiu vaistuku pagert,kad sita problema issisprestu?
Rita Matulionytė
Jei tokie ciklo sutrikimai kartojasi dažnai, pirmiausiai reikėtų pasirodyti gydytojui.
*Maja*
Mano menstruacijų ciklas yra 36 dienos. Kada turėtų vykti ovuliacija pagal mano ciklą? Ar įmanoma pastoti, jei santykiai būtų buvę prieš 3 dienas iki ovuliacijos?
Rita Matulionytė
Esant tokiam ciklui ovuliacija greičiausiai vyksta apie 16-17 ciklo dieną, tačiau tiksliausiai tai galima pasakyti matuojant BT arba atliekant ovuliacijos testus. Spermatozoidai būna gyvibingi apie 3 paras, taip kad tokiu laiku pastoti galima.
*Maja*
Mano menstruacijų ciklas yra 36 dienos. Kada turėtų vykti ovuliacija pagal mano ciklą? Ar įmanoma pastoti, jei santykiai būtų buvę prieš 3 dienas iki ovuliacijos?

O ar negalėjo Ovuliacija būti 22 ar 23 dieną. Nes jei būtų įvykusi 16 ar 17, tai turėjau jau sulaukti savo menstruacijų apie 30 ciklo dieną.
Ar ovuliacija įvyksta likus 2 savaitėm iki menstruacijų?
Rita Matulionytė
Iš tiesų esant tokiam ciklui labai sunku tiksliai apskaičiuoti ovuliacijos datą. Galėjo ji įvykti ir 22-23 CD. Dažniausiai po ovuliacijos iki mėnesinių praeina 2 sav. Tačiau normaliu laikomas ciklas jei po ovuliacijos iki mėnesinių būna daugiau, kaip 11 dienų.
Grietinėlė
Laba diena,
sakykite, nuo kada pradėti skaičiuoti ciklo pradžią: kartais, kai ateina laikas prasidėti mėnesinėms, man dieną teplioja tamsiai rudu krauju, antrą dieną šiek tiek gausiau, bet vistiek kraujas būna tamsiai rudas su krešuliukais. Ar tokie tepliojimai "įskaičiuojami" į mėnesines, ar ne? Dėkoju už atsakymą.
Geros dienos.
Rita Matulionytė
Taip, "įskaičiuojami".
stewie
sveiki. man neleido parasyti savo problemeles kituose skyreliuose, todel esu priversta skelbti nauja tema. jau trecia menesi is eiles, sergu po 2 kartus i menesi,neypatingai gausiai, po 3-4 dienas. ar tai normalu? menstruacijos prasidejo pries pusantru metu, anksciau buvo reguliarios, bet taipogi buvo keli kartai, kai sirgau 2 kartus i menesi.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.