Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

Elina, del nuotrauku Tailando turiu klausimeli. Ar orai geri buvo ar apsiniauke? kazkaip vietomis nuotraukos tamsios atrodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(de Nada @ 2008 02 06, 12:49)
Elina, del nuotrauku Tailando turiu klausimeli. Ar orai geri buvo ar apsiniauke? kazkaip vietomis nuotraukos tamsios atrodo...  g.gif

Žinai, ten toks kaip smogas nuolat cool.gif . O kur visai tamsios, tai fotografuota vakare, ne visad spėdavau susireguliuot fotiką, o blykstės nesivežiau. Ai, ką čia teisintis verysad.gif , žinau, kad nuotraukos nepavyko. Tiesiog jose- mano emocijos, įspūdžiai, o profesionalumo- nerasta schmoll.gif . Lyg pirmą kartą laikyčiau fotiką rankose. Tiesa, kartais patalpoje pamiršdavau nuimti blendą, taip nemažai nuotraukų sugadinau, nes apačia juoda gaudavosi blink.gif
Atsakyti
keliu dar vieną portretą. Ruošiau nd temai, bet šioje nelabai jaučiasi nuotaika. o ta kur buvo nd išėmiau. Nes geriau žiūrint kokybė akis badyti pradėjo.
user posted image
Atsakyti
Desiree gražus portretukas.. gal kiek ryškumo akytėj tolimesnėj trūksta .. ir petukas neryškus vienas.. matosi, kad puse vaikiuko į ryškumo zoną nepapuolė

pažiūrėjau į šitą foto ir pagalvojau.. kažkada į fotoatelje gi buvo mada vaikus vest .. tik kitaip šiek tiek vaikiukus sodindavo ir užrašas po foto būdavo..pvz Klaipėda 1979 smile.gif turiu tokią vieną.. kai pirmūnė buvau, į garbės lentą kabino cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo westa: 06 vasario 2008 - 12:14
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 12:04)
keliu dar vieną portretą. Ruošiau nd temai, bet šioje nelabai jaučiasi nuotaika. o ta kur buvo nd išėmiau. Nes geriau žiūrint kokybė akis badyti pradėjo.


gerulis toks wub.gif bet galėjo būti abi akys fokuse. dabar kažkaip viena ryški pusė man nelabai žiūrisi.
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 13:04)
keliu dar vieną portretą. Ruošiau nd temai, bet šioje nelabai jaučiasi nuotaika. o ta kur buvo nd išėmiau. Nes geriau žiūrint kokybė akis badyti pradėjo.


Grazus portretukas, bet labai truksta zvilgsniui erdves.
Antros akytes neryskumas man nekliuna. beje, tai, kaip tavo vizitine kortele:))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valanda: 06 vasario 2008 - 12:15
dėl trūkstamos erdvės sutinku. Dėl fokuso nea.
Mano visi portretai tokie, fokusas tik į vieną akutę. Tai tarsi mano braižas.
Bet čia jau skonio reikalas. Kam patiks, kam ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 13:04)

"Nefokusas" negražiai iškraipė vaizdą. Dešinysis berniuko petukas nenatūraliai susuktas atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 12:16)
dėl trūkstamos erdvės sutinku. Dėl fokuso nea.
Mano visi portretai tokie, fokusas tik į vieną akutę.  Tai tarsi mano braižas.
Bet čia jau skonio reikalas. Kam patiks, kam ne  smile.gif

šaunu, kad turi savo braižą.. specialiai grįžau , paanalizavau tavo spalvotą kur anksčiau įdėjai.. man ten tikrai viskas savo vietoj.. smile.gif .. matyt mano skonis labiau linksta prie anos
Atsakyti
QUOTE(jpg @ 2008 02 06, 11:16)
"Nefokusas" negražiai iškraipė vaizdą. Dešinysis berniuko petukas nenatūraliai susuktas atrodo.
na visų pirma čia ne Nefokusas. Petuko nenatūralaus iškraipymo pati nematau. Matau nebent baltinukus, kuriuos galėjau kiek patempti žemyn.
Yra prie ko prikibti šiame portrete, bet tikrai ne į tą pusę linksti.
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 13:26)
na visų pirma čia ne Nefokusas.
O kas? PS filtrai? wink.gif ryškumo zona? kaip pavadinsi taip, vis vien esmė ta pati.
Pagal vaizdą atrodo, kad petukai viename lygyje, tai kodėl ryškumo zona nevienodai juos išryškina? Tame ir netikrumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jpg: 06 vasario 2008 - 12:37
QUOTE(jpg @ 2008 02 06, 11:30)
O kas? PS filtrai? wink.gif ryškumo zona? kaip pavadinsi taip, vis vien esmė ta pati.
smile.gif nefokusas, ps filtrai bei ryškumo zona. Argi tikrai kaip bepavadinsi esmė išliks ta pati? na bet tebūnie ta nuotrauka nefokuse smile.gif
Atsakyti