Įkraunama...
Įkraunama...

Mokomės fotografuoti

QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 18:53)
aš nuo ketvirtadienio komentuoju visas nuotraukas be išimties  smile.gif  Tiesiog prie gyvūnų foto negaliu pasakyti daugiau nei patiko ar nepatiko.

aš tavo komentarų visada laukiu, kaip ir dauguma mūsų.. tiesiog nemėgstu kai žmogus tai dar per prievartą . ir suprantu .. va sillwio nekomentuoja vaikų, tau sunku su gyvūnais.. normalu ir supratama 4u.gif
Atsakyti
Del ND ar galima butu ten darba ikelti kuri jau mate cia g.gif

Inc labai labai silti minksti ir emocingi portretai 4u.gif

Westa nieko negaliu patart, pakritikuot, todel kad man patiko tavo mopsai wub.gif atrodo ten jie, o jei ir ne jie, vis tiek patiko.

Labai blogai kad as pasidaviau madai, be nieko negaliu padaryti doh.gif man patiko crossas doh.gif todel ir Latoyos portretas irgi, bet vis del to kazko man ten truksta, nesuprantu ko g.gif gal dar ryskesniu spalvu g.gif

Kadangi as niekad nemaciauDesiree gyvai, ir autoportretus nedag maciau, o jei ir maciau tai ten buvo gerai pasleptas toks nuostabiu, tvarkingu bruozu veidas. Malonu susipazinti 4u.gif Patiko man Avytess portretai 4u.gif Labai 4u.gif

O as vakar bandziau padidinti sviesos kieki smile.gif tik gavosi kiek atvirkstinis rezultatas ax.gif
user posted image
sitoje veidas isdeges, bet man patinka
user posted image
user posted image


Atsakyti
Bite maja, Andriuska, Westa, Zuvialia, Desiree, Anasko, dėkui jums visiems už komentarus 4u.gif pabandysiu dar šiek tiek pakoreguot atsižvelgdama į jūsų patarimus mirksiukas.gif

įkelsiu dabar kiek kitokį vaizdelį, kurį pavyko savaitgalį užfiksuot. įdomu, kaip jis jums? g.gif

user posted image

p.s. o dabar dar dumiu skaityt ir jūsų nuotraukas pakomentuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 06 vasario 2008 - 19:27
Inc, atrodo, kad aš randuosi ant Tavojo tilto. Patinka wub.gif
Papildyta:
westa, kaip padarai tą baltą foną, gal gali labiau aprašyti (papunkčiui) blush2.gif
Atsakyti
Sveiki naujokai 4u.gif Labas, Elina. Sveiki, kolegos.

QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 14:09)
tiesa, vis pamištu Silwio paklausti. Kaip tau spasdinimas namuose? Gal jau įsigijai filtrus?


Puikiai. Filtrų dar nenusipirkau. Užsisakiau naujų komplektą. Nagai niežti išmėgint. Jei be filtrų gerai išeina, tai kas išeis su filtrais smile.gif

QUOTE(Mindoozas @ 2008 02 06, 14:47)
schmoll.gif
dabar jauciuosi sumenkintas ir nepilnaverciu pasijauciau...
www.supermama.lt
Interneto klubas tevams..
Ach, tik mamos gali buti "tetis".


Va va. Ir aš taip pat jaučiuosi.

QUOTE(westa @ 2008 02 06, 18:56)
va sillwio nekomentuoja vaikų, tau sunku su gyvūnais.. normalu ir supratama  4u.gif


Jo. Sillwio nekomentuoja vaikų ir dėl to labai džiaugiasi smile.gif Pastaruoju metu sillwio iš vis nekomentuoja. Gal tik man taip atrodo, bet pastaruoju metu čia visiems viskas labai gražu. Aš tokioj būsenoj, kad nesuprantu to masinio wub.gif wub.gif wub.gif Nesinori griauti gražios idilės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sillwio @ 2008 02 06, 19:07)
Sveiki naujokai  4u.gif  Labas, Elina. Sveiki, kolegos.
Puikiai. Filtrų dar nenusipirkau. Užsisakiau naujų komplektą. Nagai niežti išmėgint.

Gal tik man taip atrodo, bet pastaruoju metu čia visiems viskas labai gražu. Aš tokioj būsenoj, kad nesuprantu to masinio  wub.gif  wub.gif  wub.gif Nesinori griauti gražios idilės smile.gif
gaila nesulaukiau su savo vaiko foto. jei sukelciau nuotraukas ir į až atsiųsčiau nuorodas, parašytum savo nuomonę?

įdomu būtų pažiūrėti ir į tavo spausdintas nuotraukas.
O aš tai su spausdinimu "gilioje depresijoje". Kažkoks popierius brokuotas pasitaikė. Man žvaigždutes, na tokias kaip pienės pūkeliai ant nuotraukų paišo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 20:13
Rida_R, man namukas visai patiko, bet būtų visai įdomu dar pamatyti ir kiek ktokiu rakursu g.gif

Elina, sveika sugrįžus 4u.gif su malonumu peržiūrėjau nuotraukas bei komentarus thumbup.gif

Sansara, dėkui už nuorodą bei išsamius paaiškinimus

Desiree, man portretukas patiko, antroji akytė bei petukas netrukdo...o dėl erdvės..na šiandien man jos pakanka mirksiukas.gif šiaip liuksiškai perteikta idėja.
žinai, aš vis nusistebiu kaip tavo berniukas nuotraukose atrodo besąs daug vyresnis nei yra iš tikrųjų thumbup.gif

Avytess, labai gražūs tavo cross'ai, o ypač patiko ta Rūtos nuotrauka, kur jos akys žaliai spindi biggrin.gif thumbup.gif
Desiree, o tavo iš tiesų žalios ar tik čia taip gavosi g.gif

Latoya, o gi visai liuks.

Westa, fainus tu čia modelius turi biggrin.gif šiaip tai man labiausiai patiko 3 ir 4, o ypač 4 thumbup.gif

Andriuska, jėgiškas tas tavo inžinerinis stebuklas mirksiukas.gif

Anasko,
net nežinau kaip ir pakomentuot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anasko @ 2008 02 06, 18:02)
Del ND ar galima butu ten darba ikelti kuri jau mate cia g.gif
O as vakar bandziau padidinti sviesos kieki smile.gif tik gavosi kiek atvirkstinis rezultatas ax.gif
antroji, prie kitokio apšvietimo būtų visai miela. Gražus toks paprastas momentas Rankutės dar nebūčiau nukirpusi. Pirmoji taip pat galėjo būti nebloga. Vėl rankutės nereikėjo nukirpti. Apie kompoziciją tiek.
Nelaikyčiau veiduko taip arti lempos. Reiktų šiaip pasibandyti apšvietimą, nes dabar matosi, kad fotoaparatas tiesiog išsirinko viduriuką, taip išdegindamas veiduką. Gal Andriuska aiskiau parašys. ir paprasciau. Jis labai gerai tai moka.
Dėl ND aišku, kad gali dėti tą kur rodei, svarbu ji daryta tada, kai jau buvo tema paskelbta, ne anksčiau 4u.gif

QUOTE(inc @ 2008 02 06, 18:26)
įkelsiu dabar kiek kitokį vaizdelį, kurį pavyko savaitgalį užfiksuot. įdomu, kaip jis jums?  g.gif
kiek kitokia, drąsi kompozicija. yra vietos interpretacijoms.
norisi simbolių ieškoti šioje foto. man patinka.

ir dar neatsistebiu kaip jūs matot mano nuotrauką, kai aš ją seniausiai išėmiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Desiree: 06 vasario 2008 - 20:26
QUOTE(sillwio @ 2008 02 06, 20:07)

Jo. Sillwio nekomentuoja vaikų ir dėl to labai džiaugiasi smile.gif Pastaruoju metu sillwio iš vis nekomentuoja. Gal tik man taip atrodo, bet pastaruoju metu čia visiems viskas labai gražu. Aš tokioj būsenoj, kad nesuprantu to masinio  wub.gif  wub.gif  wub.gif Nesinori griauti gražios idilės smile.gif

o galėtum sugriaut .. netylėk sillwio.. tavo kritikos aš labai pasigedau
Atsakyti
o kaip Jums toksai crossas??
(zinau kad nuotrauka namu albumui ir namu sienai smile.gif )

sorriuks, isemiau foto, nenoriu nakciai palikti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DI: 06 vasario 2008 - 21:05
QUOTE(DI @ 2008 02 06, 19:42)
o kaip Jums toksai crossas??
(zinau kad nuotrauka namu albumui ir namu sienai smile.gif )
nežinau kaip veikia tas pluginas, bet vis tiek patarčiau jei crossinti, tai drabužėlius spalvotesnius pasirinkti. Baltos ir juodos nesirinkčiau. Kuo daugiau spalvų tuo įdomesni rezultatai gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Desiree @ 2008 02 06, 21:55)
nežinau kaip veikia tas pluginas, bet vis tiek patarčiau jei crossinti, tai drabužėlius spalvotesnius pasirinkti. Baltos ir juodos nesirinkčiau. Kuo daugiau spalvų tuo įdomesni rezultatai gaunasi.

acioo smile.gif zinosiu, meginsiu
Atsakyti